kiddy comfort pro poznate?, recaro, stm storchenmuhle

Akú, prečo, pre koho a kedy, kde kúpiť/zohnať
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

kiddy comfort pro poznate?, recaro, stm storchenmuhle

Odoslaťod lubkaTN1 »

ma niekto skusenost s touto sedackou? u nas na predajni mi ju ponukali ako novinku vraj velmi bezpecnu, vyhrala nejake testy, vdaka tomu "boxu alebo mantinelu" co ma vpredu.

AAlebo este mi odporucili recaro young sport a stm storchenmuhle starlight sp, no mne sa akosi nepozdava ze maju tie opierky hlavy take hlboke a ako poznam maleho bude sa isto vyklanat a nervacit ze nic nevidi..
ak ma niekto akukolvek skusenost prosim doporucte poradte!!
lubkaTN1
pokročilý
 
Príspevky: 540

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kiddy comfort pro poznate?, recaro, stm storchenmuhle

Odoslaťod AndyP »

ahoj, my mame tu Kiddy sedacku, ja som s nou velmi spokojna :-) dceka si ju oblubila - na ten pulitk si polozi knizku a listuje si v nej alebo sa tam hra s postavickami a ja z nej mam dobry pocit prave koli tomu pultiku, co ma pred sebou...a ano, tato sedacka vyhrala niekolko testov bezpecnosti... :lol: snad som pomohla..... :wink:
AndyP
začiatočník
 
Príspevky: 432

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kiddy comfort pro poznate?, recaro, stm storchenmuhle

Odoslaťod SOL »

Ahoj,
my sme tiez rozmyslali presne nad tymito 3 sedackami. v tej kiddy mala nexcela sediet prave koli tomu pultiku a ani si neviem predstavit ako by som ju tam dala v zime hrubsie oblecenu alebo nebodaj vo vetrovke a zda sa mi, ze v lete tam musi byt hrozne teplo ked je to take uzavrete. my sme nakoniec kupili recaro young sport, je to to iste ako stm starlight len ma lepsi potah, nieco ako brusena koza. malej sa v nej paci, vpohode tam sedi aj 4,5 hodky ked ideme k nasim a dokaze tam prespat aj 2,5 hodiny. takze mi sme spokojny. ale odporucam ti urcite vyskusat aj s malym
a prajem nech dobre vyberiete :wink:

SOL
SOL
začiatočník
 
Príspevky: 308

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kiddy comfort pro poznate?, recaro, stm storchenmuhle

Odoslaťod lubkaTN1 »

dakujem obidvom..kiddy sme sa veru aj my vzdali sam predavac mi povedal ze to je ako novinka snazia sa to presadit ale decka v tom nemaju pohodlie a nevydrzia a pri nasom hyperkrpcovi by to bola skoda vyhodenych 7000..takze sa mi zmensil okruh a takisto rozmyslam nad recarom..
lubkaTN1
pokročilý
 
Príspevky: 540

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kiddy comfort pro poznate?, recaro, stm storchenmuhleRe:

Odoslaťod monika19 »

lubkaTN1 píše:ma niekto skusenost s touto sedackou? u nas na predajni mi ju ponukali ako novinku vraj velmi bezpecnu, vyhrala nejake testy, vdaka tomu "boxu alebo mantinelu" co ma vpredu.

AAlebo este mi odporucili recaro young sport a stm storchenmuhle starlight sp, no mne sa akosi nepozdava ze maju tie opierky hlavy take hlboke a ako poznam maleho bude sa isto vyklanat a nervacit ze nic nevidi..
ak ma niekto akukolvek skusenost prosim doporucte poradte!!

aj ja som si to myslela o tej opierke,ale nenervaci
monika19
expert
 
Príspevky: 2436

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Autosedačky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron