autosedačka pre 3-ročné dieťa

Akú, prečo, pre koho a kedy, kde kúpiť/zohnať
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

autosedačka pre 3-ročné dieťa

Odoslaťod Ivka »

Máte nejaký tip na sedačku pre 3 ročného (teda 3 roky a 4 mes), chcela by som ešte s päťbodovými pásmi a polohovaciu, aspoň troška, aby mu hlavička nevisela, keď zaspí. Skúšali sme Concord Trimax, ale tá je úzka, aj keď na výšku by ešte stačila. Ešte som rozmýšlala nad STM Starlight SP, ale predavačka ma odbila, že tá je ešte užšia ako Concord.. :( Neviem, toto je také obdobie že 9-18 kg už nie, a 15-36 sú ešte veľké, a hlavne nemajú pásy... Dajte dobrý tip, s čím máte dobrú skúsenosť? Iva
Ivka
začiatočník
 
Príspevky: 307

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: autosedačka pre 3-ročné dieťa

Odoslaťod Sara* »

Ivka, dole v inej teme rozoberame prave Britax Evolvu 123 plus od 9 do 36 kg. Vcera som ju nakoniec objednala. Sedi sa v nej perfektne, lepsie nez v STM.... Ako som sa od dievcat na diskusii ale dozvedela, polohovat sa da len pred jazdou, pocas jazdy nie. Jednoznacne vyber nieco, co ma 5bodovy pas. Mam rovnako staru dceru a nic lepsie ako toto som nakoniec nenasla.
Sara*
začiatočník
 
Príspevky: 160

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: autosedačka pre 3-ročné dieťa

Odoslaťod Ivka »

Sara, ďakujem za tip, musím ešte pohľadať nejaký obchod, kde ju majú, aby sme si ju vedeli odskúšať "naživo"
Ivka
začiatočník
 
Príspevky: 307

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: autosedačka pre 3-ročné dieťa

Odoslaťod Deeni »

..............Vajnorská 136 v BA www.babymarket.sk
Deeni
 
Príspevky: 72

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: autosedačka pre 3-ročné dieťa

Odoslaťod suny »

Ivka, my mame tuto:

http://www.hej.sk/auto-moto-pneu/obchod ... priori-xp/

a max. spokojnost. perfektne sa da v aute zafixovat. pred tym sme mali taku obycajnu, lacnu a to sa cele hybalo, pretoze to bolo upevnene iba bezp. pasom. tato ma pritlacnu listu.
taktiez je omnoho pohodlnejsia. vyberali sme podla crash testov a tato vysla velmi dobre.
suny
začiatočník
 
Príspevky: 486

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: autosedačka pre 3-ročné dieťa

Odoslaťod RomanaX »

My mame STM Starlight a dcera ma nieco cez 4 roky a je fakt velka (125cm) a v pohode do nej vojde a to mame este 5b zapinanie....
RomanaX

expert
 
Príspevky: 1741

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: autosedačka pre 3-ročné dieťa

Odoslaťod RomanaX »

My mame STM Starlight a dcera ma nieco cez 4 roky a je fakt velka (125cm) a v pohode do nej vojde a to mame este 5b zapinanie....
RomanaX

expert
 
Príspevky: 1741

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Autosedačky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron