9-18kg aku odporucate?

Akú, prečo, pre koho a kedy, kde kúpiť/zohnať
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

9-18kg aku odporucate?

Odoslaťod Petrina »

bezpecne aj pohodlne, dakujem :wink:
Petrina

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: 9-18kg aku odporucate?

Odoslaťod miika2 »

Ahoj, mali sme Romer King TS Plus - s lahko posuvnymi pasmi a velmi odporucam. Chod to kupit do Auparku, maju super ceny ako na webshopoch. Len uz by som nekupila Highline potah, pretoze momentalne maju len take jemnucke, teplucke, a v tom by sa ti deti asi potili. Prave sme kupili Romer Kidfix s potahom Peter - je to taka dzinsovina, je asi najlepsi z toho co je na vyber.
Otazkou je este ci kupit Isofixovu... Typ 9-18kg ma autosedacku prichytenu pevne pasom a dieta sa prichytava 5-bodovym pasom, cize pevnost uchytenia je nepomerne lepsia ako pri sedackach 15-36kg, kde sme uz volili len Isofixovu.
miika2

začiatočník

Obrázky: 16

Odoslaťod Petrina »

Dakujem a kde v Auparku? Je tam nejaky taky obchod? Nechodim tam :oops:
Petrina

expert

Odoslaťod miika2 »

je to hore na poschodi, na strane smerom k mostu SNP, predajna je za Dracikom a takym gamerskym obchodikom. Prioritne je zamerana na Peg Perego kociky a plus robi znacku Romer.
miika2

začiatočník

Odoslaťod Petrina »

Aha dakujem, tak to viem kde je predajna Peg perego. Ja som teraz nasla na webe s potahom trendline( neviem ci je dobry) za 180 Eur, myslis ze tam je cena porovnatelna?
Petrina

expert

Odoslaťod miika2 »

uff, ceny Romer King Plus som nepozerala, ale to co som nasla pri kupovani Kidfixu na webe tu v SR alebo na ceskom , kde je aj nizsia DPH, rozdiel bol asi 5 Eur v neprospech Auparku, co je v pripade ze si to v predajni priamo vyskusas a vyberies potah - velmi maly rozdiel. Skoda ze neviem telefon do predajne, ze by si sa informovala vopred...
miika2

začiatočník

Odoslaťod Petrina »

Dakujem velmi pekne, si zlata, tych 5 Eur top je nic, lebo zase platis postovne. Skusim zistit tu cenu lebo tych 180 Eur bolo najmenej co som nasla, ale radsej nazivo ak by nebol velky rozdiel. este raz vdaka lebo uz mi z toho sibka :lol:
Petrina

expert

Odoslaťod Bela »

Maxi cosi Tobi :wink:
Bela

pred ďalšou dovolenkou

expert

Mood: Happy
Obrázky: 14

Odoslaťod Marcela »

Romer King TS Plus
Marcela
expert

Odoslaťod norina »

caf Peti :D
ja mam 9-18 Maxi Cosi Tobi, teraz je tam uz Vikina a veeeeelmi spokojna, takze tiez odporucam :wink: a pre Lanu som kupila Romer Kidfix (cervenu) v tom auparkovom obchode, skvele tam poradia, spravia servis atd, vyskusas si to pekne krasne priamo aj s dietkom - no paradicka :P vrele odporucam a ceny maju uplne perfisne, kedze zmenili obch. politiku, aby ich webshopy neodrovnali uplne...... :wink: Ale MC nerobia, maju tam najma romerky a par dalsich znaciek po 1-2 modeloch :roll:
norina
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Autosedačky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.