Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokojne?

Akú, prečo, pre koho a kedy, kde kúpiť/zohnať
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod mamadonna »

Nanika píše:Mala by byt aj s postovnym 180 Eur, ta pluskova, link http://www.kvalitniautosedacky.cz/brita ... p-194.html

ale kedze nemam skusenosti s objednavanim z Ciech, ber to len ako info, dufam, ze som nenaletela nejakemu podvodnikovi :)

Na tej adrese je rozdiel v sume 400 CZK medzi pluskom a normalom, tak oproti nasim obchodom je to velmi vyhodna cena, nie?


Ja som našla ešte lacnejší link http://www.aaababy.cz/autosedacky/autos ... -2009.html

Lenže už je to aj tak bezpredmetné, lebo práve dnes sme si ju kúpili v kamennom obchode a je súúúúprova. Malý je z nej paf..nemôžeme ho z tej sedačky vôbec dostať a čo je najdôležitejšie, sedí mu ako uliata. To sa s tým RECAROM nedá ani porovnať :roll: .

A k cene...

V tom eshope je cena 4590,-Kč, postovné a balné neviem nájsť, ale spravidla sa pohybuje v dodávkach do SR cca 450,-Kč, takže celková suma je 5040,-Kč----- cca 6048,-Sk, t j. cca 200eur. No a my sme ju kúpili za 210eur.
Kôli 10eur sa mi neoplatí to ťahať z Čiech, keď tuto to mám "pod nosom" a najmä kôli záruke...Takže ja som zvolila túto alternatívu, ale kebyže je ten cenový rozdiel okolo 30eur, to už by bolo o inom a asi by som aj ja objednala z netu.

Ale aj tak je najdôležitejšie, že naše detičky sú spokojné a že je to kvalitná, pohodlná autosedačka :mrgreen:

Z netu som mu objednala iba doplnky do auta : roletky, ochrany predých a zadných sedadiel, prídavné spätné zrkadielka.
mamadonna
začiatočník
 
Príspevky: 147

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod Nanika »

Mamadonna, super, potesila si ma, dufam, ze aj nasemu loptosovi sa bude pacit a uz teraz viem, ze nebudem lutovat, vdaka za referencie :)
Nanika

expert
 
Príspevky: 1306
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod Slavka »

My ju mame od kedy sme skoncili s vajickom, cize asi od oktobra minuleho roku a je v pohode, Samko sa nestazuje, myslim, ze mu je v nej pohodlnejsie, ako v Romer King TS Plus, ktoru ma v aute manzel. Tam si nechce poriadne sadnut, ale do Britaxu uplne v pohode.
Slavka

anjelik

expert
 
Príspevky: 1922

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod zdenka1 »

mame a sme spokojni vsetci. syn aj my. az budeme kupovat sedacku pre druhorodeneho, opat to bude s najvacsou pravdepodobnostou evolva
zdenka1

expert
 
Príspevky: 1101

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod kzlatat »

Máme a sme spokojní -kupovali sme ju pre mladšieho, nakoľko zo sedačky 0-18 kg vyrástol ale váhovo nedorástol do sedačky 15-36. Predavač mi povedal, že nemali na ňu ai jednu reklamáciu a ževraj je to jedna z najkvalitnejších sedačiek vo svojej kategórii.
Boli sme si pre ňu v Brne a kúpili sme verziu Plus.
http://autosedacky.motodum.cz/Autosedac ... ne-09.html
akurát my sme ju kúpili o 200 K lacnejšie, mali vtedy akciu.
kzlatat
expert
 
Príspevky: 7857

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod Nanika »

Taaaakze baby, prisla mi autosedacka, joj, taka som tesiva :) Je krasna, pohodlna, obrovska a upina sa normalne lahucko, z coho som mala najprv strach. Jedine, co ma zaskocilo je to davanie do druhej polohy - lezato, ze autosedacka musi byt odputana a neda sa to za jazdy. Inak fajn, malemu sa paci :lol:
Prílohy
IMG_4103.JPG
(42.87 KiB) Stiahnutá 9611 krát
Nanika

expert
 
Príspevky: 1306
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod Sara* »

To naozaj sa neda dat nalezato za jazdy? Cize ked mi dieta zacne driemat, musim zastavit a aj s dietatom vystupit (alebo bez neho?), sedacku odputat, sklopit a znovu priputat???
Sara*
začiatočník
 
Príspevky: 160

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod Nanika »

je to tak, ze uprostred pozdlzne na spodnej strane sedacky je pruzina na ktorej je taka sikma plocha, ktora sa preklapa na tej pruzine. Ak je v zadu, je sedacka kolmo, ak sa preklopi do predu, je lezato. Kedze sedacka sa upina na pevno, museli by byt velmi dlhe pasy, aby sa na nich sedacka najprv potiahla a nasledne sa to preklopilo, co si za jazdy a nieto este s dietatom na palube neviem dost dobre predstavit. Ak mate niekto ine skusenosti, prosim napiste, lebo toto som nevedela pred kupou ani ja...

tuto to vidno, len si treba predstavit, ze ten trojuholnik je vlastne polovicka na dlzku tej spodnej strany sedacky, takze sa preklapa v 360 stupnovom uhle pri 90 stupnoch asi 20 cm, co pri priputanej sedacke nie je mozne

http://dokumenty.autosedacky-romer.cz/n ... 3ULTRA.pdf obrazok 2a
Nanika

expert
 
Príspevky: 1306
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod kzlatat »

Sara* píše:To naozaj sa neda dat nalezato za jazdy? Cize ked mi dieta zacne driemat, musim zastavit a aj s dietatom vystupit (alebo bez neho?), sedacku odputat, sklopit a znovu priputat???

Tak nejako... My sme dokonca sedačku ledva upli do auta. :roll: Totiž zistili sme, že máme krátke pásy. :? No našťastie sme nakoniec traja horko-ťažko zapli pás. Máme staršie auto, tak vtedy asi nerobili dlhšie pásy. :roll:
Takže keď dáme sedačku do ležatej polohy, tie pásy určite nezapneme. No malý bez problémov spí aj keď je sedačka v kolmej polohe.
kzlatat
expert
 
Príspevky: 7857

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod Zuzana+M+V »

Aj my ju máme, už vyše 2,5 roka a sme spokojní veľmi.

Teraz musíme vymeniť sedačku dcérke (zatiaľ je vo vajíčku), tak rozmýšľame, či kúpiť druhú evolvu 123, alebo synovi kúpiť tú vyššiu kategóriu, evolva 23, a dcérke posunúť synovu.

Nemáte náhodou niekto skúsenosť s tou 23?
Zuzana+M+V
expert
 
Príspevky: 4769

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Autosedačky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron