Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokojne?

Akú, prečo, pre koho a kedy, kde kúpiť/zohnať
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokojne?

Odoslaťod Sara* »

Ako sa vam pozdava tato autosedacka? Je lepsia ako Recaro? Odporucate? Neodporucate?
Sara*
začiatočník
 
Príspevky: 160

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod Nanika »

nahodilo mi to 2x
Naposledy upravil Nanika dňa , celkovo upravené 1 krát.
Nanika

expert
 
Príspevky: 1306
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod Nanika »

Sari, uvazujem nad nou, je to sklbenie znaciek, ak som to dobre pochopila Britax a Romer, a Romer ma vyborne testy na autosedacky, aj ked konkretne na tuto neviem najst.

Nasla som

http://www.ebabo.sk/pages.php?CDpath=2&pID=8

aj ked je starsia, z tej skupiny vysla velmi dobre by som povedala :) A s recarom vysli na rovnako :)
Nanika

expert
 
Príspevky: 1306
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod svecka »

Ahojte. My sme tuto autosedačku kúpili mladšiemu synovi a kedže sa nám veľmi pozdávala, rozhodli sme sa ju zaobstarať aj pre staršieho. On predtým používal Concord Trimax.Veľmi sa nám páči, že táto Britax má tú kontrolu utiahnutia pásov, neraz sa nám totiž stalo, že si krpec vyvliekol rúčky. Oproti Concordke je lepšia aj v opiierke hlavy- v Concordke keď zaspal, hlavička neprirodzene odvisla,museli sme používať cestovný vankúšik a to on neznáša.My sme s Britax zatiaľ spokojní. Zuzana
svecka
 
Príspevky: 7

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod mamadonna »

Akurát tento týždeň sa ju chystáme kúpiť synovi.....

Malý už sedel vo všetkých tých TOP sedačkách, ale......oni sú naozaj bezpečné, ale bezpečnosť ide na úkor pohodlia...takže aj keď sedel v RECARE, tak jednoducho vôbec sa tam necítil pohodlne - bola mu úzka a to má zatiaľ len 14kg! To si neviem predstaviť v zime vo vetrovke, alebo keď bude starší...
Každopádne nám vyšli v predajni v ústrety a Britax EVOLVU objednali s tým, že ak mu nebude sedieť, tak ju nemusíme zobrať a ak áno, tak ju jednoducho kúpime :) , takže uvidíme, ale podľa netu vyzerá byť veľmi pohodlná a priestranná...
mamadonna
začiatočník
 
Príspevky: 147

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod Deeni »

Osobne skôr odporúčam

Britax Evolva 123 plus http://www.babymarket.sk/index.php?page ... de=1064010

Rozdiel medzi PLUS-ovou a neplusovou je v tom, že PLUS-ová má nastaviteľné polstrované bočnice....
Deeni
 
Príspevky: 72

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod Sara* »

Kocky, dakujem za prispevky, zatial vsetky pozitivne. Mamadonna, prosim ta, urcite sem napis, ked uz budes mat sedacku v aute a budete mat par jazd za sebou.
Sara*
začiatočník
 
Príspevky: 160

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod Nanika »

Ja som ju prave dnes objednala z ciech, pluskovu verziu, tak snad dobre... Dam vediet, buduci tyzden by mala dorazit. Bola som sa pytat v jednom obchodiku, kde sme brali oba kociky, dokazu zakladnu verziu zohnat asi za 200 Eur, co je vcelku dobra cena, ale aj lacnejsie sa da. Skusali sme maleho posadit do tejto http://samo-kociky.sk/starlight-sp a nezdala sa mi, tu vlozku by sme odtial museli vykopnut hned a teda nejaka siroka nebola, ani pohodlne nevyzerala, tak zostavam pri Evolve :) A dozvedela som sa, ze Evolva je velmi velka a robustna, no presne taku chcem :)

Tie rozdiely medzi pluskom a normalnou su aj v potahu, je priedusny a neotlaca alebo cosi take, plus to zapinanie a nastavovania sirky sedadla. Nebyva medzi nimi velky cenovy rozdiel, radsej som priplatila, nech je Olimu aj v lete v sedacke fajn.
Nanika

expert
 
Príspevky: 1306
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod mamadonna »

Nanika píše:Ja som ju prave dnes objednala z ciech, pluskovu verziu, tak snad dobre... Dam vediet, buduci tyzden by mala dorazit. Bola som sa pytat v jednom obchodiku, kde sme brali oba kociky, dokazu zakladnu verziu zohnat asi za 200 Eur, co je vcelku dobra cena, ale aj lacnejsie sa da. Skusali sme maleho posadit do tejto http://samo-kociky.sk/starlight-sp a nezdala sa mi, tu vlozku by sme odtial museli vykopnut hned a teda nejaka siroka nebola, ani pohodlne nevyzerala, tak zostavam pri Evolve :) A dozvedela som sa, ze Evolva je velmi velka a robustna, no presne taku chcem :)

Tie rozdiely medzi pluskom a normalnou su aj v potahu, je priedusny a neotlaca alebo cosi take, plus to zapinanie a nastavovania sirky sedadla. Nebyva medzi nimi velky cenovy rozdiel, radsej som priplatila, nech je Olimu aj v lete v sedacke fajn.


Prosím ťa, z akej www adresy si objednávala? Koľko ťa vyjde aj s poštovným?

Základná verzia je na hej.sk okolo 5000,-. Tá Evolva Plus tam nie je, ale v našich e-shopoch je cca 6300-6800,-sk.
mamadonna
začiatočník
 
Príspevky: 147

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Britax Evolva 1-2-3 pre 9 az36 kg...... mate? ste spokoj

Odoslaťod Nanika »

Mala by byt aj s postovnym 180 Eur, ta pluskova, link http://www.kvalitniautosedacky.cz/brita ... p-194.html

ale kedze nemam skusenosti s objednavanim z Ciech, ber to len ako info, dufam, ze som nenaletela nejakemu podvodnikovi :)

Na tej adrese je rozdiel v sume 400 CZK medzi pluskom a normalom, tak oproti nasim obchodom je to velmi vyhodna cena, nie?
Nanika

expert
 
Príspevky: 1306
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Autosedačky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.