.

Akú, prečo, pre koho a kedy, kde kúpiť/zohnať
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

.

Odoslaťod Mamana* »

...
Naposledy upravil Mamana* dňa , celkovo upravené 1 krát.
Mamana*

začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Internetovy obchod

Odoslaťod Deeni »

Tak len pre porovanie:

Romer King plus TRENDLINE v tebe menovanom e-shope 211 Eur a tu na Slovensku 210,90 Eur...Takže nevidím rozdiel :roll:

Možno len to, že tu na Slovensku si môžeš v predajni porovnať, dieťa do autosedačky posadiť, autosedačku odskúšať aj do auta, čo ti zahraničný e-shop bohužiaľ neumožní....
A taktiež možno budeš potrebovať nejaký náhradný diel a je lepšie mať niekoho poruke...
Deeni

.

Odoslaťod Mamana* »

...
Naposledy upravil Mamana* dňa , celkovo upravené 1 krát.
Mamana*

začiatočník

Odoslaťod Nanika »

ale baby, baby :lol: Autosedacku si treba vybrat na nete, pozriet v kamenom obchode a objednat zasa cez net :roll:
Nanika

expert

Mood: Happy

Re: Internetovy obchodRe: Internetovy obchod

Odoslaťod Deeni »

Nanika píše:ale baby, baby :lol: Autosedacku si treba vybrat na nete, pozriet v kamenom obchode a objednat zasa cez net :roll:

Chyba :roll: , treba nájsť taký kamenný obchod, kde majú rovnaké alebo možno aj lepšie ceny, teda ak ti ide len o cenu :wink:...
Je veľa nepoučiteľných, ktorí v domnení šetrenia si objednajú z e-shopu a sevis očakávajú v predajni, kde im urobili prednášku zdarma...
Ja stále tvrdím, že by mnohí predajcovia mali požiadať o dotácie štát :lol:
Deeni

Odoslaťod Nanika »

Chyba, nie kazdy kamenny obchod ma taky vyber, ako net... Nikto nehovori, ze si treba objednavat veci, kde to nepoznam... Aku prednasku, 90 percent predavacov je nekvalifikovanych predavat vec, ktoru sa vam snazia predat... Preto hovorim, najst si na nete co konkretne hladam, potom si zistit kamenny obchod, kde si vec omrknem, ja sa bez prednasiek dost dobre zaobidem... pripadne, nemam problem kupit druhu autosedacku znacky ako bola prva a bez obzerania... Ked sa naucia v kamennych obchodoch jednania so zakaznikmi a dobre mi poradia, kludne si priplatim. A okrem toho, bez netu budem mesiace hladat po meste a nakoniec dozrata kupim uplnu blbost.
Nanika

expert

Mood: Happy

Odoslaťod slniecko »

Hm, takze servis...
Ja som kupovala komplet vybavu v jednom kamennom obchode. Hlboky kocik, sprtovu nasadbu, sedacku, postielku stolicku. Vsetko pomerne luxusne verzie, fakt dost penazi sme tam nechali. Fakt je, ze vtedy sa snazli. A tym to haslo. V momente, ked som cokolvek potrebovala, servis, nahradnu suciastku, spravali sa tak arogantne, ze nakoniec som paradoxne servis riesila cez net. Dokonca suciastky na znacku, kde su vyhradni dovozcovia - teda aj ten netovy obchod musi brat od nich, som to z toho netu dostala skor a lacnejsie.
Takze tak.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Deeni »

slniecko
tak to je smutné, takto by to nemalo byť... :cry:

Nanika
ešte vždy je tu tých 10 %, čo vykonávajú svoju prácu profesionálne a majú vedomosti i skúsenosti...len ich treba nájsť :wink:
Deeni

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Autosedačky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.