je to dobra autosedacka?

Akú, prečo, pre koho a kedy, kde kúpiť/zohnať
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

je to dobra autosedacka?

Odoslaťod Lusy »

ahojte.
chcem sa opytat, ci poznate tuto autosedačku, alebo co na nu hovorite...
mala ma teraz autosedacku maxi Cosi Priori od 9-18 kg, ale kedze uz ma 16 kg a z tejto jej vytrca pomaly ale isto hlava, tak potrebuje uz novu.
a tato sa mi paci, aj cenovo, aj potah, aj farba...
co vy na to?
tu je link na nu.
http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g ... =AUTOSED11
Lusy

pokročilý
 
Príspevky: 998
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: je to dobra autosedacka?

Odoslaťod ivanita30 »

neviem lusy - nemam tu cest ale my sme viac menej riesili podobnu dilemu
Naposledy upravil ivanita30 dňa , celkovo upravené 1 krát.
ivanita30
expert
 
Príspevky: 1692

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: je to dobra autosedacka?

Odoslaťod Lusy »

ahojte,
dakujem Vam.
takze ja uz som mala nervy na to petbodove zapinanie, stale hore dole, no uz ma to nebavilo. a trojbodove uz moze mat, pretoze mala uz ma cez tri roky a ma okolo 105 cm a cez 16kg... uz nie je taka malicka, je to kus baby...
a ja som tu autosedacku kupila... a som s nou spokojna a aj mala.. uz si pripada ako velkacka...
Lusy

pokročilý
 
Príspevky: 998
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: je to dobra autosedacka?

Odoslaťod ivanita30 »

lusy len ono tam je v tom jeden hacik - tie origos pasy z auta ked sa stane havarka tak sa zatiahnu otazka je co to spravi s drobcom ktory vazi len 15kg. :?: :?: - to je len taka neprijemna uvaha - nechcem ti kazit radost nad dobrou kupou ale toto je to co mna stale odradza od pouzivania 3pasu z auta a radsej ju stale montujem do 5bodoveho aj ked ma uz tiez skoro 14kg :idea: :idea:

a uz boli pripady kedy pri banalnej buracke - nikomu sa nic nestalo - len dietatko, ktore sedelo na podsedaku a bolo priputane normalnymi pasmi, sposobil ten pas take vnutorne poranenia ze zomrelo :!: :!: :!: :!: a rodicia potom plakali ze ich an to nik neupozornil.
Naposledy upravil ivanita30 dňa , celkovo upravené 1 krát.
ivanita30
expert
 
Príspevky: 1692

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: je to dobra autosedacka?

Odoslaťod Nanika »

Ivanita, presne tohoto sa bojim. Mne v obchode radili, dat 15. mesacne decko do sedacky s autovymi pasmi :shock: :evil: , s cim ja zasadne nesuhlasim, aj ked ma maly 14 kg a 90 cm, radsej kupime po 9-18 kg Romer 9-36 kg zasa Romera, kvoli tym vlastnym pasom... Dnes som si vsimla, ze nam hlavicka zacala vycuhovat, tak nebudeme cakat do jesene, ako som povodne chcela, ale najneskor v lete menime. Tak snad dovtedy zozeniem. Kocky pre inspiraciu http://www.hej.sk/auto-moto-pneu/obchod ... ekce-2009/
Nanika

expert
 
Príspevky: 1306
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: je to dobra autosedacka?

Odoslaťod ivanita30 »

my sme nakoniec kupili tuto co prikladam ale pouzivame ju zatial len na kratke trasy lebo na tie dlhsie este stale vyuzivame co mame 0-18kg - ta sa da lepise polohovat a je celkovo pohodlnejsia pre dieta. tato co je 9-36 nie je moc polohovatelna a co sa mi vidi ze som moc presvihla bolo to ze ja som ju chcela mat dost uzku - ine co som videla sa mi zdali moc otvorene a pri bocnom naraze sa mi nezdali az take bezpecne predsa len tato je hlbsia a ani jej hlavu nevidno ked sa na nu pozriem z boku - len problem je s pasmi tie su robene na tenke deti - hlavne teda ten bod co je medzi nohami - ale kedze mala nie je az taka baculka tak to zatial ide
Naposledy upravil ivanita30 dňa , celkovo upravené 1 krát.
ivanita30
expert
 
Príspevky: 1692

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: je to dobra autosedacka?

Odoslaťod Nanika »

fuuuu, tak to by ma uz muz zabil, aj na tu 123 si chystam podu :) Nas maly je troska macaty, ale hlavne na svoj vek velky, tak skoro kazda autosedacka je problem... Aj vajicko mal len do nejakeho pol roka...
Nanika

expert
 
Príspevky: 1306
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: je to dobra autosedacka?

Odoslaťod Nanika »

Dnes v nej maly sedel, pre nas je strasne nepohodlna a uzka, nepacila sa mi, zostavame pri Evolve :)
Nanika

expert
 
Príspevky: 1306
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Autosedačky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron