Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?

Akú, prečo, pre koho a kedy, kde kúpiť/zohnať
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?

Odoslaťod miika2 »

Ahojte, minule sme boli kupovat pre syna 15-36kg Romer Kidfix v Auparku a bola som velmi milo prekvapena, ze tam mali nizsie ceny ako na webshopoch. Plus ta vyhoda, ze si "ohmatate" kvalitu potahu, vyberiete farbu bez skreslenia na monitore, maju siroky vyber hned k odberu, vsetko vam ochotne ukazu a vysvetlia, posadite dieta v sedacke a vsetko vyskusate. Bola som velmi spokojna s nakupom, odporucam.
miika2

začiatočník
 
Príspevky: 299
Obrázky: 16

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?

Odoslaťod Táňa »

My sme objednali z e-shopu českého, vyšla o 1500,- menej ako v najlacnejšom u nás aj s dopravou. :wink: A je presne taká, ako som čakala. :D
Táňa

expert
 
Príspevky: 5290

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?

Odoslaťod miika2 »

Ahoj Tani, a na ktorom webshope konkretne ?
Lebo presla som si tiez kopec webshopov, potom som nasla taky so zlavou 30%, lacnejsi uz nebol... a potom som prisla do predajne v Auparku a tam ju mali este lacnejsie ako na tom najlacnejsom webshope... Ale je dost mozne, ze ty si to nakupila na webe, na ktory som nenatrafila...preto by som to rada zistila.
miika2

začiatočník
 
Príspevky: 299
Obrázky: 16

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?

Odoslaťod Deeni »

Miika2,
veď sedačku už máš tak radšej nehľadaj, zbytočne sa budeš trápiť, ak náhodou bola niekde ešte lacnejšia :wink: , ale na druhej strane, ak bude potrebovať nedajbože nejaký náhradný diel, tak ich máš blízko a nemusíš sa doprosovať nejakému českému e-shopu...
Ceny na Slovensku sú aj tak v porovnaní s Rakúskom na jednej úrovni, tak predpokladám, že už veľmi hľadať netreba...
Deeni
 
Príspevky: 72

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?Re: Obch

Odoslaťod Táňa »

miika2 píše:Ahoj Tani, a na ktorom webshope konkretne ?
Lebo presla som si tiez kopec webshopov, potom som nasla taky so zlavou 30%, lacnejsi uz nebol... a potom som prisla do predajne v Auparku a tam ju mali este lacnejsie ako na tom najlacnejsom webshope... Ale je dost mozne, ze ty si to nakupila na webe, na ktory som nenatrafila...preto by som to rada zistila.

Na tomto :wink: : http://www.detskydum.cz/
Táňa

expert
 
Príspevky: 5290

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?Re: Obch

Odoslaťod Táňa »

Deeni píše:Miika2,
veď sedačku už máš tak radšej nehľadaj, zbytočne sa budeš trápiť, ak náhodou bola niekde ešte lacnejšia :wink: , ale na druhej strane, ak bude potrebovať nedajbože nejaký náhradný diel, tak ich máš blízko a nemusíš sa doprosovať nejakému českému e-shopu...
Ceny na Slovensku sú aj tak v porovnaní s Rakúskom na jednej úrovni, tak predpokladám, že už veľmi hľadať netreba...

Deeni, ja mám skôr pocit, že Miika2 má ten obchodí, alebo tam pracuje, tak sonduje. Čo jej ale nezazlievam :D , správny obchodník musí zháňať info a keď chce mať najnižšie ceny, je to iba super. :wink: :D
Táňa

expert
 
Príspevky: 5290

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?

Odoslaťod Deeni »

Táňa
správny obchodník nejde na najnižšiu cenu :wink: a pokiaľ by sa chcel dostať na úroveň Čiech, musel by ísť do svojho zisku 10 %, pretože tam je DPH 9 % a to by nešlo....
Ale tiež si myslím, že "Miika" je pracovník tej predajne :wink:
Deeni
 
Príspevky: 72

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?

Odoslaťod miika2 »

Zdravim Tanu a Deeni,
ktore ma povazuju za pracovnicku obchodiku v Auparku. Je sranda sledovat ako hned zaradite cloveka len preto ze sa zaujima viac ako je bezne. Mylite sa, nepracujem tam. Ale je pravda, ze sama pracujem v oblasti IT, kde si nasi zakaznici daju vrtat za 10Sk koleno, takze som citliva na cenove odchylky a pozeram sa ako podnikaju ludia v inych sferach a ako bojuju s ultralacnymi webshopmi.
A zaujimalo ma to aj preto, ze som stravila dost dlhu dobu na webe kym som nasla najlepsiu cenu a moj sok, ze vidim nizsiu cenu v drahom obchode v Auparku s vysokym najomnym si neviete ani predstavit. O tom ceskom webshope som vsak nevedela...

Prepocitala som si tu sedacku na ceskom webe. Ja som kupila v Auparku Romer Kidfix potah Trendline za 182 Eur. Na ceskom webe vychadza 4490 Kc plus dopravne 337 Kc, plus nieco za prevod do Ciech - maju Raiffeisenbank, takze to vyjde na tusim 2Eura z Tatrabanky, ktora tuto banku ako clen tej skupiny RFB zvyhodnuje pri prevodoch do Ciech (z inych bank to moze byt ovela viac). Pri prepocte ceskej koruny som sa dostala na cenu 176-179 Eur v zavislosti na kurze aky chytite. Rozdiel je 3-6 Eur, nie 1500 Sk. Ak beriem, ze Cesi maju naozaj 9% DPH a my 19%, tak to Aupark predava lacnejsie, ale odpocet DPH z autosedacky mozny nie je, cize je to nepodstatne...

Pisem to tu tak podrobne preto, ze ten rozdiel naozaj nie je vysoky, kazdy nech sa rozhodne ako chce. Keby som nebola z Bratislavy, uprednostnila by som ten cesky webshop - je to mierne lacnejsie a nemusim sa nikam trepat, dovezu mi to az domov. Ale pre mna osobne bol vyber potahu dost dolezity, aby sa v tom dieta nepotilo. A tie potahy bohuzial cez web neohmatate...

Doteraz sme pouzivali Romer 9-18kg King Plus. Mame dve sedacky s roznymi potahmi, ale mam pocit ze tie potahy boli pred 4 rokmi praktickejsie ako to, co je momentalne na vyber v Romeri.

Nakoniec sme vybrali potah Peter, ktory bol uplne iny ako vsetky ostatne - je to taka dzinsova latka. Ostatne Trendline potahy boli umelinove. Eric bol tiez umelinovy. A Highline potahy boli zase take jemne, teple a makulinke. Domnievala som sa, ze by sa v tom v lete maly uplne spotil, plus som sa bala udrzby tej "alcantara" latky, ktora vyzerala dost luxusne...
miika2

začiatočník
 
Príspevky: 299
Obrázky: 16

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?

Odoslaťod Deeni »

Tvoj prípevok tak vyznel akoby si tam pracovala :lol:

Vieš si predstaviť, čo tí predajcovia museli zažívať, keď fungovali ako showroom zdarma, myslím pre tých, čo si to potom objednali cez e-shop, ktorý má menšie prevádzkové náklady, tak to predpokladám riešili krízovým opatrením...nuž ale myslím si, že išli na dolnú hranicu, pretože keď musia cca 7 % odviesť ešte Auparku, vysoké nájomné, tak neviem, či sa im to ešte vôbec oplatí predávať....

Osobne sa mne z hľadiska udržiavania páčia TRENDLINE, to opotrebovanie bude na bavlene rýchlejšie...
Deeni
 
Príspevky: 72

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Autosedačky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron