Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?

Akú, prečo, pre koho a kedy, kde kúpiť/zohnať
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?Re: Obch

Odoslaťod Táňa »

Deeni píše:Tvoj prípevok tak vyznel akoby si tam pracovala :lol:

Presne, ale dúfam, že som sa ťa nedotkla. :wink:

Naša vyšla 3700,- Sk (ale bez poštovného, nechali sme si ju poslať ku kámoške, kde občas chodíme, v rámci ČR je doprava zdarma), najlacnejšiu na slov. web shopoch som našla za 5200,-. U nás ju nemali v žiadnom kamennom obchode, chceli sme isofix uchytenie a tých ani nie je veľký výber.

Tiež som si v poslednej dobe všimla, že niektoré kamenné obchody, kde som už dlhšiu dobu nechodila nakupovať kvôli veľmi prehnaným cenám išli dosť dole, dokonca sú teraz cenovo porovnateľné s e-shopmi.
Táňa

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?Re: Obch

Odoslaťod Deeni »

Nuž čo im iné ostalo, keď chcú prežiť, ale logicky v kamennej predajni pri vyšších nákladoch by mali byť vyššie ceny.

Väčšina z nás to robí tak, že kamennú predajňu použijeme na obzretie, vysvelenie, rady a potom šup za počítač a hľadáme, kde sú dané veci lacnejšie...nuž čo, keď sú platy väčšinou mizerné :cry: a deťom chceme dať to naj :)
Deeni

Re: Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?

Odoslaťod miika2 »

Priznam sa ze som isla urobit to iste - obzriet si potahy a potom to objednat cez web. Zlava 30% ktora na mna kricala z webu bola neodolatelna. Ked som vsak zbadala v predajni cenu lepsiu ako webshop, nemala som dovod vratit sa spat k pocitacu, rovno sme to tam kupili. A oni podla mna s tym pocitaju. Vedia, aki sme spekulanti a ze ich vyuzivame ako showroom, tak dali take ceny, ze uz nemame dovod ich obchadzat...
Len ked si predstavim kolko ludi do tej predajne ani nezajde a rovno to objedna cez web v domneni ze tam je to URCITE lacnejsie, uchadza im vela zakaznikov.

Aj som sa ich na to pytala, ako je mozne ze maju lepsiu cenu ako webshop. Vraj to je rozhodnutie majitela predajne. Inak ked sme uz pritom, ten cesky webshop je tiez siet maloobchodnych predajni, ktory ma okrem ineho aj predaj cez internet. A ma podobne ceny ako Aupark. Mozno by Auparku pomohlo keby mali tak predajnu, ako aj webshop, ale to uz necham na nich...
miika2

začiatočník

Obrázky: 16

Odoslaťod Sara* »

Ja som uz 2krat kupovala autosedacku na ceskom webe http://vltava2000.cz/blueone/default.as ... rtmentID=2
a nabuduce tam opat kupim, ceny su vyrazne nizsie ako v SR.
Sara*
začiatočník

Odoslaťod Deeni »

Sara, ono to spôsobuje ich nižšia DPH...Nuž, ale servis máš potom dosť ďaleko...
Deeni

Odoslaťod Sara* »

Deeni, naco servis? Autosedacka musi vydrzat, znicit ju moze len autonehoda. Ak by sa mi autosedacka "pokazila", okamzite kupujem novu kvoli bezpecnosti dietata. Ja som kedysi kupovala MaxiCosi Tobi. V BA v kamennom obchode stala 10 tis., na eshope v SR 9 tis. no a z Ciech mi ju doviezol znamy (konkretne znacku Maxi Cosi nezasielaju na Slovensko, ostatne znacky myslim ze ano) a v prepocte ma to vyslo 6500 Sk. TO uz je fakt velky rozdiel.
Sara*
začiatočník

Odoslaťod Deeni »

Tak ti napíšem pikošku: jedným do auto vbehla myš a prehrýzla bezpečnostné popruhy...
Ďalším sa "pokazil" zámok...no a ďalší zisili, že by sa im zišiel nový poťah, pretože si vzali bavlnený a ten sa im rýchlo opotreboval...

Teraz Tobi na Slovensku vychádza cca 7000 Sk, tak neviem, či sa to ešte oplatí ťahať z Čiech...Ale ja mám väčší vžah k Romerkam :wink:
Deeni

Odoslaťod norina »

cafte :wink:
MIIKA presne ako pises som postupovala aj ja, ale ja som ceny uz mala zmapovane, ked som k nim prisla, takze mi bolo jasne, ze ked sa mi bude pacit vyhliadnuta romerka, tak hned objednam :lol: je to fakt vyborny obchod na poradenstvo, ten starsi predavac mi uz raz spravil vynikajucu sluzbu a teraz opat nesklamal :P
DEENI ja mam tiez MC Tobi a mojej sa v nej zle sedelo :shock: sa dost casto stazovala pocas prveho roku v nej.... preto som sa teraz rozhodla kupit jej inu a romerky maju najlepsiu povest aj testy stale vyhravaju... Tobi pojde mladsej a chcela som k tomu potahu zo 100% bavlny, ze naozaj sa dost rychlo opotrebuva, tak som aj rada, ze nemusi vydrzat este neviemkolko rokov :roll: a vybrala som teraz radsej ten kombinovany, ktory podla rad naozaj dlho vydrzi a ma dobru savost...
norina
expert

Odoslaťod Deeni »

Nori, tá Tobi bola pomenutá len v súvislosti s cenami, ja som jednoznačne romeračka :lol: , mali sme KING-a a teraz majú obe detváky KIDFIX-a :wink: , myslím, že je to TOP-ka vo svojej triede :wink: čo do pohodlia, to aj do bezpečnosti...
Deeni

Odoslaťod miika2 »

Ked sme uz pri pohodli rodiča pri zapinani Kidfixu, nam ide 3-bodovy pas velmi stazka zastrcit do uchytov na pasy (zly uhol), musim vliezt cela do auta, zohnut sa nad dieta a dvoma rukami to zapinat, inak sa netrafim. Ale asi je to individualne v roznych autach... Zapinanie 5bodoveho pasu na Romer King bola oproti tomu hracka... Este ze sa aspon maly vie vypnut pri vysadani z auta... chceme ho naucit sa aj zapinat, aby sme sa prestali s tym trapit... :lol:
miika2

začiatočník

Obrázky: 16

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Autosedačky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.