Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?

Akú, prečo, pre koho a kedy, kde kúpiť/zohnať
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?

Odoslaťod norina »

jaj DENI sorry :lol: :oops: ja som vlastne chcela podotknut k cene MC Tobi, ze ked sme ju pred cca 2 rokmi kupovali pre starsiu, tak tu bola desne predrazena a vo Viedni stala skoro o tretinu menej :shock: :o :evil: a vidis, nakoniec som komentovala len potah... sak 3 roky na materskej :lol: :lol: :roll: no ale teraz o inej ako romerke tiez nerozmyslam :wink:

MIKA to mas dobre, ze je uz taky velkac a mozete ho ucit zapnut si to :P to u nas este take finty nehrozia :lol: :wink: ale kedze tiez rozmyslam o kidfixe, toto ma zaujalo a preverim si to este pred kupou v obchode, aj ked neviem ci to vlastne bude mozne zistit 8)
norina
expert
 
Príspevky: 13344

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?

Odoslaťod Deeni »

Keďže ja používam dve KIDFIXové, tak ak sú obe vedľa seba, vtedy sa mi trošku problematickejšie zapína, ale väčinou to vždy vyrieši 7 ročný syn, ten má užšiu rúčku :wink:

A k tým cenám, nuž keď tovar slovenský predajcovia museli kupovať cez výhradných dovozcov a podobne...., jasnačka, že sa predražil, najviac mal na tom "priekupník" a najmenej konečný predajcia, no a úplne najhoršie skončil kupujúci, chvalabohu, že sme v EU :roll: , kde výhradné zastúpenie podľa zákonov nie je, a tak sú aj lepšie ceny :wink:...
Deeni
 
Príspevky: 72

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Obchod v Auparku s nizsimi cenami ako webshopy ?

Odoslaťod miika2 »

Deeni, ty mas isofix uchytenie na kazdom sedadle vzadu, cize mas 3x Isofix vzadu ? alebo ako inak davas dve kidfix sedacky hned vedla seba ? Ja mozem dat do auta vzadu len dve isofixove sedacky, kazda pri okne, v strede je len taky maly priestor...

myslim si, ze zakladny problem je v tom, ze isofixove uchytenie je hned vedla uchytenia na pas, takze sedacka sa takmer dotyka toho mechanizmu na pas a preto to strkame "za roh" kde to nevidime, nahmatava sa to tiez tazko. Podla mna ti, co maju normalne ne-isofixove sedacky s tym maju asi mensie problemy. Ale ja si neviem predstavit mat tento typ sedacky bez isofixu, ktory nema zakladnu pevne pripevnitelnu k autu (ako je to pri skrupinke alebo type 9-18kg King). Kamaratka taku ma - Romer Kid a sedacka lieta zo strany na stranu, ked sa s nou pohybe. Aj to dieta sa musi citit neisto, ked sa mu to pod zadkom cele hybe.
miika2

začiatočník
 
Príspevky: 299
Obrázky: 16

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Autosedačky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron