integrovana autosedcka

Akú, prečo, pre koho a kedy, kde kúpiť/zohnať
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

integrovana autosedcka

Odoslaťod Matulo »

Nas maly uz pomalicky vyrasta zo sedacky 9-18. Rozmyslame nad novou. Ja chcem nejaku 15-36, manzel chce do auta integrovanu. Mate niekto skusenosti s takouto sedackou? Aka je vasa spokojnost. dakujem
Matulo
začiatočník
 
Príspevky: 134

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: integrovana autosedcka

Odoslaťod slniecko »

Matulo, len raz som viezla dieta v takej integrovanej a bola to hroza. Neviem, co to splna/nesplna, ale moje predstavy teda vobec nie. Nepohodlne a podla mna aj nebezpecne. Ved sa na to chod kuknut.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert
 
Príspevky: 23565
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: integrovana autosedcka

Odoslaťod uziva »

Matulo, a čo vlastne myslíš integrovanou? ISO FIX alebo niečo iné?
uziva
začiatočník
 
Príspevky: 414

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: integrovana autosedckaRe: integrovana autosedcka

Odoslaťod Matulo »

uzivatel píše:Matulo, a čo vlastne myslíš integrovanou? ISO FIX alebo niečo iné?

nie ISOFIX, je vstavana v sedadle. jedno zadne sedadlo ti vyberu a ide tam take co sa da ,,upravit,, do sedacky
Matulo
začiatočník
 
Príspevky: 134

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: integrovana autosedcka

Odoslaťod freya »

my taku sedacku v aute mame, pouzivame ju, je to v podstate podsedak, ktory neuleti dietatu spod zadku. to je asi jedina vyhoda. a ze nemusis vyberat autosedacku, ked vzadu vezies dospelych. inak nic moc. ale vyuzivame ju na presuny do skolky (cca 1,5km) a na nakupy (6km). na dlhsiu cestu to musi byt sialene nepohodlne. :roll:
freya
pokročilý
 
Príspevky: 940

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: integrovana autosedcka

Odoslaťod Matulo »

No u nas to su aj velke vzdialnosti (300km).
Freya a nema to aj taku ochranu okolo hlavy (take nieco ako klasicka sedacka)?
Matulo
začiatočník
 
Príspevky: 134

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: integrovana autosedcka

Odoslaťod para »

ako ktora,my mame len podsedaky-vyuzil ju starsi mal 9 rokov ked sme kupovali auto a potom ked vozim ine deti a nemam od rodicov sedacky. maly ma 7 a stale ma sedacku s bocnou ochranou, sedak len vynimocne. znamy maju integrovanu taku akoby vajicko, neskor sa da vlozka vybrat a je pre starsie dieta a neskor uz len podsedak. chceli auto hned a tak brali aj toto co bolo so sedackou aj ked decka uz v sedacke davno nesedia-studaci VS ale vraj pre vnucata a pre neter to vyuziju:-) uz sa viezol aj nas maly.na je akoby uplne vsadena do operadla ked je pre najmensie dieta-podla mna dobra,ale su rozne na trhu a kazda zn.aut ma ine.
para

spomienky na detstvo

expert
 
Príspevky: 13470

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: integrovana autosedcka

Odoslaťod freya »

matulo, ja som pochopila z tvojho popisu - da sa upravit do sedacky - ze je to prave ten podsedak. lebo ten sa jednym kliknutim da zmenit z klasickeho sedadla na podsedak. je to len delena spodna cast sedadla, co sa "zohne". takze operadlova cast je nezmenena.
u nas je navyse nevyhoda, ze je to zadne sedadlo v strede, takze ked vezieme dve deti, nemozem sediet medzi nimi a robit "naraznikovu zonu" :wink: ale u nas to bolo v zakladnej vybave auta, tak to neriesim a tesim sa, ze to tam mame :D

ale asi zalezi od auta a od typu sedacky :wink: , ja sa priznam, ja som si vsimla len tie podsedaky, tie ostatne sa mi zdali byt isofixove.
freya
pokročilý
 
Príspevky: 940

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Autosedačky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron