autosedačka

Akú, prečo, pre koho a kedy, kde kúpiť/zohnať
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

autosedačka

Odoslaťod S_Borka »

Ahojte, potrebujem tiež poradiť. Chcem kúpiť neterke autosedačku a neviem si vybrať medzi coto baby swing a bolero. Neviem či niekto máte takúto značku. Už som videla aj skvelé návleky na popruhy, z nich sa teším asi najviac :adore:
S_Borka
 
Príspevky: 44

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: autosedačka

Odoslaťod funilietka »

my sme mali swing, dobrá autosedačka s bezpečnostnými prvkami, čo sa dali nastaviť aby to neprekážalo, ale tak to majú všetky autosedačky, myslím že to je jedno akú značku by si kúpila.
funilietka
 
Príspevky: 31

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: autosedačka

Odoslaťod S_Borka »

A bola si s ňou spokojná? Ako ja viem, že možno preháňam, ale chcem všetko bezpečné pri tých haváriach čo stále v správach dávajú. Niekedy ani nechcem sadnúť za volant. :crazy:
S_Borka
 
Príspevky: 44

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: autosedačka

Odoslaťod funilietka »

bola som spokojná, bola bezpečná a čo viac ti k tomu treba :-) len treba hľadať, kde ju kúpiš za rozumnú cenu a nie predraženú v tých obchodoch. Z bazáru alebo tak.
funilietka
 
Príspevky: 31

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: autosedačka

Odoslaťod corky »

pred kúpou sedačky som si pozerala testy autosedačiek nemeckého ADAC, vybrali sme potom Concord transformer (ale to už je sedačka pre deti od 3 do 12rokov). Opticky sa mi až ta nepáčila, ale bezpečnosť a funkčnosť nadovšetko, syn ju používa štyri roky a je super.
Túto značku, čo píšeš, som tam nenašla, no dám ti sem link na ten test http://www.adac.de/infotestrat/tests/ki ... geId=31900
hore si môžeš odfiltrovať podľa roku testovania a váhy dieťaťa tie sedačky, ktoré ťa zaujímajú
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Autosedačky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.