casual, jane alebo quinny

Aký si vybrať a prečo, kde najlepšie kúpiť...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: casual, jane alebo quinnyRe: casual, jane alebo quinny

Odoslaťod medolenka »

lula píše:medolenka, jedine, ze by si si kupila dvojmiestny vozik a nazad viezla na korculiach obe deti :wink:
chodila som korculovat s kocikom, takze trochu viem, o com to je. kludne naberies rychlost 20 km/h, pripadne viac. my sme mali kocik marco marathon, uz sa asi nevyraba. mal obrovske kolesa (predne ako najmensi detsky bicykel, zadne este vacsie). najprv mi vadilo, ze je maly otoceny smerom odomna, ale nakoniec to nebolo zle. videla som nanho cez okno v streche. takze si myslim, ze na korcule nie je treba otocnu sedacku. a asi je lepsie pevne predne koleso.
odkedy mal syn dost velku hlavicku, maval v kociku helmu.

este predtym, ako sme si pozicali kocik marco, chceli sme trojkolku vhodnu na korcule a celkom sa mi pacili quinny. ale nezmestili by sme sa na sirku do nasho skveleho vytahu. neviem, ci to boli quinny alebo i'coo, ale mali aj stvorkolky s rucnymi brzdami. celkom sa mi to pozdavalo.

inak u nas na hradzi vidis vselico, aj rodicov, co korculuju s golfacom, pripadne obycajnym hlbokym kocikom typu tako s novorodencom vnutri :? vsak naco brzdy... :roll:

deeni, nie si nahodou z babymarketu? ak ano, chcela by som sa spytat na ten modry univerzalny prsiplast. moj syn totiz neznasa pred sebou ten igelit. kociky mame peg perego atlantico a jane energy. slo by to v nich pouzit? nie je to uplna blbost?


Lulu tak viezť 5ročné dieťa v kočíku si neviem predstaviť :wink:
a helmu mal malý odkedy??? odkiaľ a za koľko??
medolenka
expert
 
Príspevky: 1812
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: casual, jane alebo quinny

Odoslaťod medolenka »

jej, lulu to je super :wink: keby som mala menší vekový rozdiel tak toto by sa mi páčilo :wink:
ale 5ročné dieťa neviem ako by som tam napratala :roll:
medolenka
expert
 
Príspevky: 1812
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: casual, jane alebo quinny

Odoslaťod medolenka »

Musím poďakovať Eni, ten Jané Slalom , čo som nakoniec na jej odporúčanie kúpila, je super :wink: :wink: :wink: možem ho len odpúoručiť
medolenka
expert
 
Príspevky: 1812
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: casual, jane alebo quinny

Odoslaťod Eni :-) »

:D Jeej medolenka,dakujem :wink: Velmi sa tesim,ze si spokojna,takze aj korculujes do skolky?
Eni :-)

expert
 
Príspevky: 10850

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: casual, jane alebo quinny

Odoslaťod medolenka »

Nie ešte som nekorčulovala :wink: s kočíkom !! u nás dosť fúka a bála som sa! ale inak ma normálne ľudia v meste zastavujú, že mám super kočiar a za koľko, skade...
musela som sice dokúpiť slnečnú clonku, lebo ak svieti slnko spredu tak to nebolo doriešené , ale inakje super ( ak idem s mamou tak tlačiť musí ona :wink: ) ešte aj švagrina čo ma casual tak zhodnotila , že som lepšie kúpila :wink:
medolenka
expert
 
Príspevky: 1812
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: casual, jane alebo quinny

Odoslaťod frogi »

načo robiť kompromisy - stačí si kúpiť TFK Jogster III výrobcom odporúčaný aj na kolieskové korčule. ;) Možno, že tento príspevok ešte nejakej športovo založenej maminke pomôže. Aj ja som ho dlho hľadala. ;)
frogi
 
Príspevky: 2

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: casual, jane alebo quinny

Odoslaťod inka2 »

u tohto kočíka sa dá otáčať sedačka: trojkolka CAM CORTINA X3
inka2
expert
 
Príspevky: 1385

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kočíky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.