1999

deti z minulého tisícročia
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: 1999

Odoslaťod sisssi »

Majusienka, hm tak mi ten fliačik, taký ohraničený máme na stehienku vzdadu, takmer ako jej hraničí plienka... :roll: začala som jej to mastiť, má to také zvýraznené, ale dnes už lepšie a začala si to veru aj škriabať :( Inde v záhyboch som jej to nenašla. Tak bojujeme ďalej.. :wink: :wink: :wink:

Ďakujeme za palce !!!

Baby a ako víkendujete ?
sisssi
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: 1999Re: 1999

Odoslaťod Majusienka »

sisssi píše:Majusienka, hm tak mi ten fliačik, taký ohraničený máme na stehienku vzdadu, takmer ako jej hraničí plienka... :roll: začala som jej to mastiť, má to také zvýraznené, ale dnes už lepšie a začala si to veru aj škriabať :( Inde v záhyboch som jej to nenašla. Tak bojujeme ďalej.. :wink: :wink: :wink:

Ďakujeme za palce !!!

Baby a ako víkendujete ?

Sisi,
aj my mavame ohranicene tie fliaciky.. snad to malej skoro prejde.. aj vasej, aj nasej.. :wink: :wink: Tami ma uz asi treti den plny nostek cez den, ale netecie jej soplik.. ked kychne, vyleti a tot vsio.. je pocut na hlase trosku, ze huhni, ale nezateka jej to takze predpokladam, ze je to alergia.. senna nadcha.. bo teraz to vsetko tu poletuje, kvitne + kosia traaavu.. :roll: :roll: v rovnakom case zacal aj muz viac kychat a soplit.. :cry:

No a vikend :?:
Tami bola od piatku u nasich, Saska u otca.. My s muzikom sme isli na chalupu.. zavolala nas sestra s muzom k jej svagrovi.. aj sme pomohli s cim sme vedeli takze som aj unavena a narobena, mam svalovku aj muz, ale bol to uplne iny vikend, nez sme zvyknuty a tak bolo SUPER.. :!: :P :P :P Aj sme opekali, varili gulas, burali strechu na takom malom domecku, co tam mali na zahrade este..a taaaaaaaaak... :D :D
Budeme isto davat repete :!: :lol: :lol: :lol:
Majusienka
expert

Odoslaťod sisssi »

Super víkend Majusienka :D Tak si si ho užila konečne :wink:

My sme boli v sobotu tiež opekať u svokrovcov. Bolo dobre, môže byť aj častejšie :lol: :lol: :lol:

Majusienka ešte som sa chcela spýtať... Nesúvisí ekzém náhodou so zníženou imunitou ? Nie som si istá či som dobre čítala ?! :?
sisssi
expert

Odoslaťod sisssi »

A jasne, nech sa naše baby toho rýchlo zbavia a Tami sa rýchlo dostala z plného nošteka, či z hnusnej alergie :(
sisssi
expert

Odoslaťod sisssi »

Ćaute baby !

No kde ste sa zase všetky vytratili ??? :shock:

Giovanna kde sú sľúbené fotky ? Ha ? :D

Náš Slávko ochorel. Včera ho začalo pobolievať hrdlo, večer bác teplota, má angínu. :( Takže ATB každých 8 hod. a na týždeň mám o zábavu postarané.. :roll:

Celý víkend sme skoro trávili "pri ohni"... včera sme boli mimo obydlí, vyššie v lese, no a Vaness mala prvého kliešťa :x
Dnes som sa dr. spýtala aj na očkovanie proti nim, ale vraj už je "neskoro" najlepšie začať vo februári...hm :?

Tak aspoň v rýchlosti od nás :wink:

PÍŠTE !!!!
sisssi
expert

Odoslaťod BUBA1 »

.ano
BUBA1

Kristove roky ... a teraz co?!?

pokročilý

Mood: Cool
Obrázky: 0

Odoslaťod Mimusik »

:wink:
Mimusik

som zasa pracujúca žena

expert

Mood: Happy

Odoslaťod sisssi »

BABY a kde ste všetky ???

Užívate si vonku slniečko ? :D

Pozerám, že Majusienka má novú fotku :wink: a Giovanna sa nám premenovala :o

Tak nebuďte lenivé a napíšte ako sa máte, čo robia detičky :) :) :)
sisssi
expert

Odoslaťod Majusienka »

Ahoj, ahoj :P
Vcera som napisala junovcatam a chcela som aj sem, ale uz som nemala sancu.. tie moje duracelky.. no co budem hovorit.. hadaju sa, biju sa ako sialnci maly.. :roll: :lol:
Bolo rodicko, Saska zatial same dvojky len ta AJ 3-ka vychadza.. bola som za ucitelkou, este sa ma prihlasit a da jej dvojku, ked bude vidiet, ze sa ucila, snazi sa.. ona sa uci na kazdu hodinu somnou, len je veeelmi pasivna na hodinach, ma na haku, suchta sa, usmieva sa, nestiha cvicenia a si mysli, ze je rodena anglicanka :!: :? :roll:
Tak som ju zvozila a uvidime, ci si to opravi, ale hlavne, ci sa pouci a buduci rok sa rozhybe, inak bude zle :!:
Tami je divozienka mala, neposlucha vzdy, len ked sa jej zrovna chce.. mame obdobie vzdoru takze vsetko je ja sama, nie-nie-nie alebo daaaaaaaaaaaaaj a este co to je :?: Oslavu mame zdarne za sebou, aj ked uz nikdy nepozvem vsetkych naraz domov.. pekne jeden den moja rodinka, druhy muzova, bo toho bola na malu vela.. bola uplne mimo, ze tu ma vsetky babky a dedkov a tety a k tomu gratulacie, darcky.. nikomu nechcela dat ruku, nechcela zobrat ani darceky, ani nic.. len bola uplne paf stale za mnou alebo tatinom schovat sa.. takze to bolo take nijake.. nemala som cas velmi si ani sadnut, dat si tortu, pitie nic.. stale sa niekomu nieco minulo a bolo treba dolozit na stol tak som lietala ako handra.. hovorim si, kedy si ja uzijem svoju oslavu tak, ze ma budu doma obskakovat a starat sa o vsetko aby bolo OK :?: :!:
Inak chodi pekne na nocnik, aj von niekedy bez plienky :D Opakuje slovicka a uci sa rychlo, no nehovori vety.. jedovanie sa a odute usta sa super rychlo naucila od Sasky aj drzost.. Sasu chyta riadna puberta a Tamara si mysli, ze ma narok na take spravanie tiez.. :roll: :evil: Toto je to velke minus, ked je taky velky vekovy rozdiel :? Saska uz puberta a male dive vsetko okukava a velmi rychlo sa uci.. ako tomu zabranit, ked ma Saska nepocuva, ze sa ma pred nou ovladat :?: hm, musim najst nejake riesenie.. :roll: :roll:

AKO SA MATE VY :?: Aj Giovanna, hm Lucku sme stale nevideli teda aspon ja nie :wink:
Majusienka
expert

Odoslaťod Majusienka »

Par fotiek z oslavy si mozete pozriet tu: http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?t ... tart=16375 uplne dolu.. :D
Majusienka
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na detiská

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.