1999

deti z minulého tisícročia
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: 1999Re: 1999Re: 1999Re: 1999Re: 1999Re: 1999

Odoslaťod giorga »

trochu na zasmiatie
Prílohy
401_small.jpg
(5.52 KiB) Stiahnutá 2981 krát
giorga

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: 1999Re: 1999

Odoslaťod Majusienka »

sisssi píše:Giovanna pozerám, že ty si také ranné vtáča :D Máš krásnu dcérku, teda už veľkú slečnu :) Teším sa na ďalšie fotečky. :wink:

Aj ja chcem fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :!: :lol: :lol: :lol:
Majusienka
expert

Re: 1999Re: 1999Re: 1999

Odoslaťod giorga »

Majusienka píše:
sisssi píše:Giovanna pozerám, že ty si také ranné vtáča :D Máš krásnu dcérku, teda už veľkú slečnu :) Teším sa na ďalšie fotečky. :wink:

ahoj,pravdaze aj tebe ukazem dceru..pobede budem na nete,potom tam dam dcerinu fotku..
giorga

Re: 1999Re: 1999Re: 1999Re: 1999

Odoslaťod Majusienka »

giovanna1976 píše:
Majusienka píše:

ahoj,pravdaze aj tebe ukazem dceru..pobede budem na nete,potom tam dam dcerinu fotku..

A kdeze je fotecka, alebo fotecky? :D
Cakam a tesim sa.. :wink:
Majusienka
expert

Re: 1999Re: 1999Re: 1999Re: 1999Re: 1999

Odoslaťod sisssi »

Majusienka píše:
giovanna1976 píše:
Majusienka píše:

A kdeze je fotecka, alebo fotecky? :D
Cakam a tesim sa.. :wink:

Aj my čakáme :D
sisssi
expert

Re: 1999

Odoslaťod sisssi »

Ahojte mamky !

Idem si po radu. Keďže máte obe "nemilé" skúsenosti s alergiami.. :(

Dnes som bola s Vaness u dr.lebo už pred pár mesiacmi som jej spozorovala na stehienku fliačik suchej kože. Má to už väčšie, no a dr. skonštatovala "ekzém!".. :(
Dala nám nejakú mastičku, máme potierať ak sa nezlepší, tak pôjdeme na kožné.

Neviem, či máte s tým niektorá nejakú skúsenosť.. :roll:
sisssi
expert

Odoslaťod Majusienka »

sisssi píše:Ahojte mamky !

Idem si po radu. Keďže máte obe "nemilé" skúsenosti s alergiami.. :(

Dnes som bola s Vaness u dr.lebo už pred pár mesiacmi som jej spozorovala na stehienku fliačik suchej kože. Má to už väčšie, no a dr. skonštatovala "ekzém!".. :(
Dala nám nejakú mastičku, máme potierať ak sa nezlepší, tak pôjdeme na kožné.

Neviem, či máte s tým niektorá nejakú skúsenosť.. :roll:

Ahoj, ahoj..

No my mame ekzem tiez.. A musela som dlho dochadzat na to z coho.. :roll:
Pomali, ale isto sme vyradovali z jedalnicka vselico a prisli sme na to, ze je to na rozne sladke veci.. nejake farbivo alebo nieco co v tych sladkych veciach jej robili ekzem.. moze to mat zo zmeny avivaze, prasku, jedla, pitia.. z cohokolvek.. :? :? Dlhsiu dobu budes hladat pravu pricinu, mozno na nu ani nepridete.. :? ja som bola az zufala.. Tami dali aj zyrtec, ako ju to svrbelo a bola nervozna a uplakana.. :cry: No a dali nam este olej do kupela nejaky a po kupeli natret Excipial mliekom na extra suchu pokozku.. ine masitcky a kremy ci zarobene alebo ine nepomohli.. :roll: Alebo skus aj obycajnu indulonu, to neublizi a hlavne musi byt ekzem stale natrety vlhky a nie suchy.. tym to prechadza lepsie.. :wink: Aha a zehlit musim kazdu jej vec.. pancusky nemoze mat farebne, iba blede /biele/.. spodne pradlo je najlepsie prat v rukach iba vo vlockach alebo rucnom mydle.. nooo je to oštara.. :roll: :roll:
Dufam, ze som pomohla a ze Vam to co najskor prejde..

A posledne co ti chcem napisat k tomu su aleregny: citrusove plody /pomaranc, mandarinka, citron, grep/, jahody, orechy, vajcia, exoticke ovocie /ananas, marakuja, papaja.../, med, cokolada /kakao/, niektore byliny a vselico ine samozrejme.. ale toto su najcastejsie.. :!:
Majusienka
expert

Re: 1999

Odoslaťod sisssi »

Ďakujem Majusienka.

Tiež nám predpísala ten Excipial. A ešte mi troška opíš ako ten ekzém u Vás vypadal...Či na viacerých miestach alebo len na jednom.
Myslím si osobne, že to ekzém nie je, ale nie som ani odborník.. :? :lol: Uvidíme... Ona si to totiž ani neškriabe...hm
sisssi
expert

Odoslaťod Majusienka »

sisssi píše:Ďakujem Majusienka.

Tiež nám predpísala ten Excipial. A ešte mi troška opíš ako ten ekzém u Vás vypadal...Či na viacerých miestach alebo len na jednom.
Myslím si osobne, že to ekzém nie je, ale nie som ani odborník.. :? :lol: Uvidíme... Ona si to totiž ani neškriabe...hm

Neni za co Sisi... :wink:
Nemusi si to skriabat.. prv si ani Tami neskriabala.. prv bolo au a plac.. a popri tom niekedy skriabanie.. :( Je to suchy fliacik na dotyk, neskor cerveny alebo ruzovejsi.. moze sa zvacsovat.. Tami mala pod kolenom v zahybe strasny flak ten bol najhorsi.. v zahyboch je najcastejsi.. na krku mala na jedne strane v zahybe, na rucke v zahybe a po nozkach flaky.. :cry: terza ich ma ovela menej a len na nozkach, ale to je aj tym, ze sa poti a ked ma nieco "na telo" /pancusky, tak sa to horsi.. tielko, natelniky, pancusky, nohavicky musia mat co najviac bavlny v sebe, nech nejsu "umele a drazdive" -biele alebo nejake bledoruzove, telove atd. Je to svinstvo :!: :cry: :cry: Moja sestra ich mavala presne takto a vyrastla z toho.. nastastie.. dufam, ze aj deti vyrastu.. Saske sa objavi raz za cas na vnutornej strane stehna na tom istom mieste vzdy.. :?

DRZIM PALCE nech Vam co najskor prejdu :!:
Majusienka
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na detiská

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.