1999

deti z minulého tisícročia
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: 1999

Odoslaťod sisssi »

No ahoj,

tak najprv idem písať, potom mrknem fotečky :)

Dodatočne gratulujem malej oslávenkyni TAMARKE k 2 rôčkom, veľa zdravíčka jej prajem, šťastie, aby ju sestrička-veľká poslúchala a rodičia môžu tiež :D

S Tami je to podobne ako s našou Vaness. Začína rozprávať o 106, teda opakuje všetko čo povieme :D Našťastie vzdoruje minimálne, som s ňou veľmi spokojná :lol: :lol: (teda aspoň na porovnanie so Slávkom v jej veku)..Uvidíme čo bude ďalej.
Ináč k tej oslave a množstve ľudí :arrow: Naša baba sa bojí chlapov, proste aj vonku keď nejakého zazrie hneď uteká ako sa povie "mame pod sukňu"... Vonku mi to príde vhod, aspoň mi neuteká "do sveta", ale keď nastanú rodinné oslavy je to o držku, nič si neužijem, lebo v kuse na mne visí alebo vykrikuje MAMI, MAMI.. :?
V nedeľu sme boli v BA, neter mala prijímanie, takže tam som si to zase užila, aj keď už to bolo o čosi lepšie :wink:

So šerblíkom trénujeme, zatiaľ sa vypýtať nevie, ale ako sa oteplilo, tak ju nechávam doma s holou prdelkou, sem tam máme kaluže a vykrikuje "moká-moká"...akože už je mokrá :evil: ale keď vystihnem, tak sa pekne vyciká do nočníka...

Majusienka aké boli vaše začiatky ? S nočníkom...Vieš ja už si to moc so Slávkom nepamätám :oops: :oops: ale privítam užitočné rady... :)

Slávko si už myslí, že sú prázdniny a to ich čakajú ešte koncoročné previerky..Ja idem práve dnes na rodičko, tak som zvedavá, myslím, že oproti polročnému vysvedčeniu bude mať lepšie známky..uvidíme...
Od 5. triedy by mal chodiť do športovej so zameraním na futbal...to on potrebuje, vybíjať energiu.. :D

No od nás asi zatiaľ toľko... :wink:

A píšte, nech nám to tu nevymiera 8)
sisssi
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: 1999

Odoslaťod sisssi »

Majusienka krásne fotky ! Tamarka je krásnučká, brčkavá blondínka 8) Tak má hračiek od výmyslu sveta :D Aj sa sama zahrá ?

Ozaj ja chodím tiež na FB 8) tak ti hodím do ss moje iniciály, môžme sa "nájsť".. hm :wink:
sisssi
expert

Re: 1999Re: 1999

Odoslaťod Majusienka »

sisssi píše:No ahoj,

tak najprv idem písať, potom mrknem fotečky :)

Dodatočne gratulujem malej oslávenkyni TAMARKE k 2 rôčkom, veľa zdravíčka jej prajem, šťastie, aby ju sestrička-veľká poslúchala a rodičia môžu tiež :D

S Tami je to podobne ako s našou Vaness. Začína rozprávať o 106, teda opakuje všetko čo povieme :D Našťastie vzdoruje minimálne, som s ňou veľmi spokojná :lol: :lol: (teda aspoň na porovnanie so Slávkom v jej veku)..Uvidíme čo bude ďalej.
Ináč k tej oslave a množstve ľudí :arrow: Naša baba sa bojí chlapov, proste aj vonku keď nejakého zazrie hneď uteká ako sa povie "mame pod sukňu"... Vonku mi to príde vhod, aspoň mi neuteká "do sveta", ale keď nastanú rodinné oslavy je to o držku, nič si neužijem, lebo v kuse na mne visí alebo vykrikuje MAMI, MAMI.. :?
V nedeľu sme boli v BA, neter mala prijímanie, takže tam som si to zase užila, aj keď už to bolo o čosi lepšie :wink:

So šerblíkom trénujeme, zatiaľ sa vypýtať nevie, ale ako sa oteplilo, tak ju nechávam doma s holou prdelkou, sem tam máme kaluže a vykrikuje "moká-moká"...akože už je mokrá :evil: ale keď vystihnem, tak sa pekne vyciká do nočníka...

Majusienka aké boli vaše začiatky ? S nočníkom...Vieš ja už si to moc so Slávkom nepamätám :oops: :oops: ale privítam užitočné rady... :)

Slávko si už myslí, že sú prázdniny a to ich čakajú ešte koncoročné previerky..Ja idem práve dnes na rodičko, tak som zvedavá, myslím, že oproti polročnému vysvedčeniu bude mať lepšie známky..uvidíme...
Od 5. triedy by mal chodiť do športovej so zameraním na futbal...to on potrebuje, vybíjať energiu.. :D

No od nás asi zatiaľ toľko... :wink:

A píšte, nech nám to tu nevymiera 8)

Dakujeme za gratulaciu aj za pochvalu fotiek :D :P

Nocnik :?: Ja som skusila den-dva ked mala rok a pol, nevedela sa pytat - este jej mozocek nespolupracoval s mocovym mechurom a zvieracom takze som to odlozila.. skusila som ked mala o tri mesiace viac a stalo sa, ze chcela cikat, cvrkla si, povedala cikam a ja som jej povedala nech zadrzi, nech necika, ze idem pre nocnik.. a ona zadrzala.. vtedy som zacala "natvrdo".. odvtedy je bez plienok :wink: :wink: :wink:

Aj ja by som najradsej dala Sasku na nejaku sportovu skolu, je dlha ako tyzden pred vyplatou, nevybehana, ale je to nasa lemroska.. bavi ju iba bicykel, kolobezka a tot vsio.. :? :wink:
Majusienka
expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na detiská

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.