detičenky z prelomu tisícročí - 2001

deti narodené v roku 2001
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: detičenky z prelomu tisícročí - 2001

Odoslaťod Ludkaaa »

aj naši končia 30-teho, na jednej strane sa tam budú nudiť, ale na druhej strane nemusím plánovať 2 dni prázdnin navyše, babky nie vždy môžu, ja si s mužom tiež nemôžem hocikedy zobrať dovolenku, lebo vždy ked si ju naplánujem ,sa niečo súrne vyskytne a musím trčať v práci, dcéru som zapísala do denného tábora - na 4 turnusy, min. rok sa jej páčilo tak snád sa bude aj tento,
Ludkaaa
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod aliaska »

Tak junior je už na prázdninách.
Nakoniec sa asi nad ním zmilovali a získal motivačné samé jednotky. Tak bol rád a aj my s ním. :D
aliaska
expert

Odoslaťod Ludkaaa »

ahojte, tak ako sa majú deťúrence? chce sa im ráno vstávať do školy? u nás je to veľký problém, ešte sa rok len začal a už sa dcére nechce chodiť do školy, ale zatiaľ je to fajn, dostali novú triednu, zatiaľ je velmi spokojná,
Ludkaaa
pokročilý

Odoslaťod babulena »

ahojte,este sa tu chatuje alebo je to prachom zabudnuta stranka?Aj u nas leti hlaska,ze to nieje feer,alebo On upratoval menej ako ja a on ma viac napr.nieco sladke(vzdy a vsetko porovnava s bratom,kto ma vacsiu porciu a kto musi viac pratat a kto ma viac chorob....denno denne to iste furt a samozrejme ze nic nieje feeer)A teraz este k tomu ma kurie oka tak to uz podla neho vobec nieje fer,lebo brat ich nema :no: Ale jasne ze su aj zlati.
babulena
začiatočník

Obrázky: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2001

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.