detičenky z prelomu tisícročí - 2001

deti narodené v roku 2001
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: detičenky z prelomu tisícročí - 2001

Odoslaťod Ludkaaa »

no tie barbiny letia aj u nás aj HSM , teraz baby začali ,,falšovať,, obrázky čo si vymieňajú, kúpia si také malé bločky s potlačou a vymieňajú si ich a začali ich hľadať a nete a tlačiť, (len my ich neviem nájsť kde sú,) že budú ich mať z netu aby ich mali viac, :D , no len zíram,
spávať chodí o 20-20,30 hod. ako sa podarí, ešte sa snažíme si niečo prečítať, včera išla o 21.00 lebo sme mali návštevu, v piatok a v sobotu chodí niekedy aj o 22,00, a samozrejme ked je u babiek tak čas nepoznajú, nechajú ju hore, do kedy chce, aj cez prázdniny je to volnejšie,
a k tým veciam dnes ráno ma bombardovala otázkami: mami nevieš kde som si dala obrázky? a kde mám čelenku? a čo si to mám obliect? a zaklincovala to: mám taký nejasný pocit, že ma začína bolieť noha, :wink:
Ludkaaa
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Eleni »

"oblikacky" na nete letia aj u nas..ak je nahodou aj cely den u mna v praci, pri tomto sa zabavi cele hodiny..morske panny teraz nesleduje,tak nie su v kurze..na JETIXe chodi take nieco ako "LAZY TOWN" a to ma teraz rada..aj ked, ako prislo lepsie pocasie, televiziu uz nepotrebujeme :-))

kedze je len prvacka, tak myslim, ze este spravnu silu prazdnin nepochopila.ona vola prazdniny aj ked pride vikend.

v tyzdni sa snazim, aby isla spat o 20.00.ale samozrejme su rozne vynimky, kedy zostane dlhise hore. piatok, sobota ma dovolene ako dlho chce. casto sa vsak uz o 21.00 pyta spinkat,alebo zaspi na gauci..ked vela zazijeme, behame, sportujeme byva unavena
Eleni

Odoslaťod Ludkaaa »

ahojte, máte niekto doma aj jedináčika? ako deti zvládajú že sú doma ,,samé,,? moja dcéra stále niekoho hľadá, vytelefonovavame hlavne cez víkend spolužiačkam, či sú doma, či sa neprídu hrať, či nejdu von, a niekedy je problém násjť niekoho, s kým sa bude hrať, blížia sa prázdniny a vtedy je to najhoršie, skoro všetky kamarátky má mimo mesta, tak sme ju zapísanli aspoň do táborov, nech má nejaký program a ,,spoločnosť,, ale už som z toho niekedy na nervy, ked zahlási, ja sa nemám s kým hrať,
Ludkaaa
pokročilý

Odoslaťod Eka »

Ahojte,

ja som to tu objavila az teraz ... akosi ma nenapadlo sem nakuknut :-)
Ja mam skolaka narodeneho - august 2001 a skolkarku - marec 2004.
maly chodi do prvej triedy, myslim, ze do skoly chodi rad, na prazdniny s azatial nepytal ... zato vcera s aasi prvy raz opytal, ze ci s auz zajtra ide do skoly .. myslim opytal v tomto zmysle :-)
O tom ale, ze nejake prazdniny budu ale vzdy dopredu vie, kedze o tom v skole hovoria :-)
Co sa tyka zaujmov, tak rad sportuje ... skoro cokolvek :-) ... uz ho chytilo aj citanie, dokym mu to neslo plynule, tak sam knizky citat nechcel ... ale teraz si uz cita aj pred spanim ... a ma velmi rad stavebnice.
Eka
expert

Odoslaťod Ludkaaa »

ahojte, tak ako sa majú deťúrence 2001? už aj vy finišujete so školským rokom? naši dnes odovzdávajú knihy, niektoré už nemajú 2 dni, tak sa už tešia na vysvedčko a prázdniny, tento týždeň už len vegetia, a som zvedavá či pôjdu aj budúci týždeň do školy alebo budú mať už volno od pondelka, na niektorých školách končia v piatok,
Ludkaaa
pokročilý

Odoslaťod Ludkaaa »

no neviem prečo mi to zase skopírovalo, tak som to vymazala,
Naposledy upravil Ludkaaa dňa , celkovo upravené 1 krát.
Ludkaaa
pokročilý

Odoslaťod Ludkaaa »

:D
Naposledy upravil Ludkaaa dňa , celkovo upravené 1 krát.
Ludkaaa
pokročilý

Odoslaťod svetielko01 »

aj ja ma syna narodeneho v roku 2001 vola sa Martinko
svetielko01

Odoslaťod corky »

xxx
Naposledy upravil corky dňa , celkovo upravené 1 krát.
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod aliaska »

cauko,
tak po čase som tu zase.
Naši pravdepodobne končia až 30teho. síce neviem načo sa ta budú pretŕčať. Už teraz sa tam nudí. AJ lavice vyčistené...
My nebudeme mať samé jednotky, teraz ku koncu roka vychytával dvojky ba aj trojjky. No veď uvidíme.
Bože ani som sa neznazdala, a už má prvý rok za sebou.

Inak náš je dosť žiarlivý na mladšieho 15mesačného. Vytýka nám to aj keď samozrejme nemá pravdu. Ak sa túli jeden hneď je na mne aj druhý...
A časté zmeny nálad sú tiež na dennom poriadku.
aliaska
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2001

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.