detičenky z prelomu tisícročí - 2001

deti narodené v roku 2001
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: detičenky z prelomu tisícročí - 2001

Odoslaťod Eleni »

My sme teraz zamilove do Mamma mia..teda jej anglicke podanie je nezrozumitelne, ale drzi sa melodie a podla toho lahko spoznat co spieva
Eleni

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Ludkaaa »

včera prišla za mnou dcéra že chce žehličku na vlasy, že sa s ´ňou všeličo tá vytvoriť, tak som jej vysvetlovala že je iba na vyrovnávanie vlasov alebo sa mýlim,? že nejaká kamarátka takú má, no viem či si to nepomýlili s kulmou alebo nejakou fúkacou kefou, lebo mi tvrdila, že sa dajú s tým robiť pekné vlnky, no so žehličkou asi ťažko, tak som len kukala a že kedy si môže dať melír a umelé nechty, skoro ma vystrelo,
Ludkaaa
pokročilý

Odoslaťod Eleni »

Ludkaaa, tiez sa velmi v zehleni a zehlickach nevyznam, ale nieco sa mi mari, ze si mozes dokupovat rozne nadstavce a robit pripadne aj tie vlnky :D kamaratka ma asi tiez taku sofistikovanejsiu zehlicku. Farbit vlasy a lakovat nechty je aj u nas casta tema. Ja som jej vsak zrusila aj detske malovatka. mne sa nepaci, ked chodia take male babule vymalovane, nechtiky cervene..
Eleni

Odoslaťod Ludkaaa »

tie malovátka som zrušila aj ja, nechty max. priesvitným lakom aj to tak raz za pol roka, má na to ešte čas, no vidíš myslela som si že mám prehľad ale pomaly moja dcéra vie o žehličkách (na vlasy) a pod. viac ako ja, ale to je asi aj tým že má aj staršie kamarátky, hlavne v družine , také 4-ky už čo to vedia o všeličom a ja potom kukám s otvorenými ústami a nenachádzam slov čo mi to rozpráva,
Ludkaaa
pokročilý

Odoslaťod Eleni »

..podobne..ale na druhej strane som rada, ze sa v klube stretava aj so starsimi, lebo uz mi pripadala dost detska..aspon ju naucia take detske predpubertalne veci :lol:
Eleni

Re: detičenky z prelomu tisícročí - 2001Re: detičenky z pre

Odoslaťod Ludkaaa »

ElenaKoli píše:..podobne..ale na druhej strane som rada, ze sa v klube stretava aj so starsimi, lebo uz mi pripadala dost detska..aspon ju naucia take detske predpubertalne veci :lol:

pred týždňom u nás spala dcérina kamarátka-štvrtáčka, o ôsmej si zmysleli že sa idú kúpať, no tie rehoty a šušoty čo išli s kúpelne a ani za svet mi nechcela prezradiť na čom sa tak rehotali, a potom sa hrali že sú morské panny a unikajú z mora :lol: , no skoro som umrela od smiechu, celý byt bol pod vodou, poznajú sa dlho ale až teraz v poslednej dobe sa tak skamarátili a vidím na dcére že už nie je taká ,,decká,,. na jednej strane mi je aj lúto, ale zase nemôže byť bábo celý život,
Ludkaaa
pokročilý

Odoslaťod Eleni »

..ja sa zas rada pozeram, ako rychlo rastie, dospieva..casto si len tak sadnem a sledujem ju, ked sa hra ako je len uzasne "dospelacka", kolko veci uz vie, aku ma hlavicku, ako sa vyjadruje..tesim sa ako bude napredovat vyvojovo a sem-tam mavam predstavy, co z nej bude a ko sa bude uberat jej zivot..
..tie babatkovske veci by som si rada zopakla pri novom babatku,a le to momentalne u nas nerealne :cry:
Eleni

Odoslaťod Ludkaaa »

ani tie vaše deťúrence sa nemôžu dočkať prázdnin? dcéra už to má zrátané na týždne, dni sa jej nechceli tak si zrátala týždne, že sa jej zdá že tneto šk. rok je dlhší ako ten minulý :lol:
Ludkaaa
pokročilý

Odoslaťod Saskia77 »

Eleni, Ludka - to ste pisali o nas ? :lol:
Jasne, desiata nezjedena, lebo je kratka prestavka, tak nestihla....
Veci ktore nenajde, za tie som zodpovedna ja, lebo som ich urcite niekam inam odlozila.
A hlaska "no urcite", tu doverne poznam. Boli sme minule vonku, aj s dcerinou kamoskou, som sa len v duchu rehnila ako debatuju a ohovaraju "ta ma hrozne gate, ved to je uplne out. Ale tricko ma super " :lol: :lol: :lol: .
Ale potom vecer doma pride za mnou sa pritulit :wink: .
Mama mia vedie aj u nas uz rok. Ale najviac ide HSM a Hana Montana. Vlanii aj H2O morske panny.
Ja si babetkovanie teraz uzivam pri 2-mesacnom syncekovi. Inak z mladej je hotova mamina. Strasne ho lubi a najradsej by sa o neho starala sama.
A este sa chcem opytat o kolkej chodia vase dietky spat ? Lebo u nas je to celkom problem.
Saskia77

expert

Odoslaťod corky »

xxx
Naposledy upravil corky dňa , celkovo upravené 1 krát.
corky

I choose to be happy...

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2001

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.