co s fasadou ?

Materiál, remeselníci, firmy, ekologicky, ekonomicky, alebo ako?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

co s fasadou ?

Odoslaťod ErikaMaj »

Dobry den, mame problem s fasadou. Mame ju dost spinavu, byvame pri ceste, cize monzo to je tym, ale zo severnej strany je najspinavsia.. Chcela som sa opytat, ci postaci ju dat vycistit, popripade natriet. Nasla som si firmu HousePro, robia cennik zadarmo, vyzeraju dobre, ale neviem ci nebudem zbytocne volat technika, lebo nasa fasada je popraskana. Bude sa to dat urobit aj napriek tomu, nemate s tmy niekto skusenost?
ErikaMaj

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: co s fasadou ?

Odoslaťod Aleksis5 »

dajte si ju vycistit alebo skus zavolat a iba sa spytat
Aleksis5

Odoslaťod miloslava »

Čistenie fasády od biologického znečistenia (riasy, plesne,lišajníky…) je proces, ktorý si už vyžaduje použitie biocídnych, resp.fungicídnych produktov, ktoré musia byť vybavené potrebnými technickými listami a kartami bezpečnostných údajov.

Odoslaťod ErikaMaj »

ano, to mi aj povedali.. dakujem za objasnenie, aj ked nie som ista, v com mi ta odpoved mala pomoct, kazdopadne na ich stranke pri cisteni fasad je napisane - Vaše zdravie!
Sme si toho plne vedomí, preto používame účinné prípravky s fungicídnymi prísadami, ktoré dokážu zlikvidovať plesne a škodlivé mikroorganizmy, čo znamená, že aplikáciou týchto prípravkov dokážeme uviesť fasádu do pôvodného, „zdravého" stavu.
ErikaMaj

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Staviame

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.