Poraďte mi - vyberáme kamenné obklady

Materiál, remeselníci, firmy, ekologicky, ekonomicky, alebo ako?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poraďte mi - vyberáme kamenné obklady

Odoslaťod airana »

len pol roka to este nie je nejaka dlha doba vies. mna by zaujimalo ako to vyzera po nejakom roku alebo po dvoch ci to vyzera rovnako, nebledne to a podobne :/ lebo vies, je okay, ze je to lacnejsie ale zase nech to nemusim davat za chvilku dole vies
airana
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod miladia »

Celkom dobre to vyzera, len ci to tak je aj v skutocnosti :D A to su normalne pasy ako tapeta alebo sa tiez sklada normalne po kusku ako by sa to obkladalo kamenom?
miladia
začiatočník

Odoslaťod sandronela »

ano rozumiem, no bohuzial oni to maju zatial iba toho pol roka, s tym ja nic nespravim. akoze mozem ti sem o pol roka prist zase napisat v akom je to stave ale neviem ci budes chciet tak dlho cakat :D ak to potrebujete teraz tak bud to risknes s tym, ze to hadam bude vyzerat tak isto aj po dlhom case alebo si zaplatis za ten kamenny obklad. to uz je na tebe. len ten ti tiez nezostane na veky vekov rovnaky :)
nie je to ani tak ani tak. su to take vacsie "panely" by som povedala ale nie take velke ako bezne tapety a tie do seba pekne zapadaju takze si to ako keby normalne vyskladas do akej velkosti potrebujes :)
sandronela
začiatočník

Odoslaťod airana »

hej to mi jasne, len by som bola kludnejsia keby viem ako sa to sprava ked je to na stene uz dlhsiu dobu. a ako to potom funguje ked si to potrebujes upravit na stenu a ze ti tie panely presahuju? su vsetky rovnake ci su tam aj nejake velkosti?
airana
začiatočník

Odoslaťod miladia »

Takze sa to v pohode da urobit aj bez nejakej pomoci profesionalov? Je to tazsie ako nalepit tapetu? Cim sa to vlastne lepi? Poslu oni na to nejake specialne lepidlo alebo si to mam niekde dokupit? Mozem to kupit aj u nich?
miladia
začiatočník

Odoslaťod monias »

Prosím ťa mňa by teda ešte tiež zaujímalo, že čím to nalepiť a ako dlho to trvá kým to zaschne? Môžeme normálne počas toho fungovať v tej miesnosti?
monias
začiatočník

Odoslaťod sandronela »

odpisem vam tuto naraz aspon budete vediet vsetky vsetko :D takze vraj to je tak, ze tie panely su rovnako velke a ty si mozes upravit velkost podla toho ako potrebujes uplne jednoducho. len si to proste odstrihnes alebo obrezes nozom :) samozrejme, ze treba dat pozor na to aby to bolo rovno ale inak je to okay. a ano da sa to urobit bez pomoci profesionalov ked ste aspon trosku zrucny :) staci to len pekne obstrihat a nalepit, hotovo. lepi sa to vraj klasickym montaznym lepidlom, da sa to aj u nich kupit spolu s tym, tuto https://www.lacne-obklady.sk/prislusenstvo :) a kolko to schne sa ti este spytam ale viem, ze oni potom este malovali zvysok miestnosti takze mozes tam byt podla mna. ale vetrali aj kvoli tej farbe takze asi to je najlepsi postup :)
sandronela
začiatočník

Odoslaťod miladia »

Och si super, vdaka. Ale pozeram, ze to je obycajne montazne lepidlo, to sa mi zda, ze som videla aj u nas v pivnici ale nie som si ista v akom je to este stave :D :D Niektore tie veci co tam mame sa este nikdy nepouzili a uz sa ani nepouziju ale ja sa do toho nestaram
miladia
začiatočník

Odoslaťod sunhila »

My sa chceme v lete pustit do prerabky bytu trosku. Lebo uz odkedy tam byvame sa mi uz zase ine veci pacia :D Takze som si to vydupkala :D Tiez by som chcela nejaky pekny obklad do obyvacky a do kuchyne na jednu stenu
sunhila

Odoslaťod monias »

Ďakujem, že si sa aj na to popýtala :D Popozerám si to, či sa mi tam nejaký zapáči a hádam si nejaký vyberiem. Aj polovička sa s tým už celkom zmierila a teraz sa aj celkom teší, že s tým nebude mať toľko roboty, sa to len nalepí a bude pokoj.
Sunhila Vydupkala? :D :D
monias
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Staviame

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.