Poraďte mi - vyberáme kamenné obklady

Materiál, remeselníci, firmy, ekologicky, ekonomicky, alebo ako?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poraďte mi - vyberáme kamenné obklady

Odoslaťod sandronela »

kamenne obklady v dome nie je ziadna novinka :) na internete mas asi tak milion obrazkov na inspiraciu. staci ist napriklad na taky pinterest, tam mas tolko inspiracie na zariadovanie domacnosti v akom style len chces :) len ak by si chcela original kamenny obklad tak treba potom ratat aj s trochu vyssou investiciou do toho
sandronela
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod miladia »

To podla mna vie, ze to nebude stat 5 korun ked si chce celu stenu alebo viac oblozit kamenom. Ale tieto interierove obklady su trochu lacnejsie ako tie do exterieru ale aj tak su to ine palky. Hlavne si to nemozes nalepit sama ak chces aby to nejako vyzeralo takze treba este aj nejakeho cloveka zaplatit na to
miladia
začiatočník

Odoslaťod sandronela »

ty si videla tie ceny takych obkladov kamennych do interieru? podla mna teda vobec nie su lacnejsie ako tie exterierove. tam ide skor o to, ze ked si kupujes obklad do exterieru tak ho vacsinou potrebujes viac a preto sa zda, ze je drahsi ale je to skoro to iste. neviem podla mna zbytocn pokial na tom nie si tak, ze nemas kam davat peniaze
sandronela
začiatočník

Odoslaťod airana »

my sme si davali obkladat stenu v kupelni kamenom a teda musim povedat, ze to bola asi najdrahsia polozka z celej kupelne a to mame este aj samostojacu vanu. lebo aj ten kamen samotny dost stoji a to nehovorim o tom, kolko sme museli dat tomu panovi co nam to prisiel spravit. akoze nemomzem povedat nic, fakt to bol profesional a vyzera to pekne a kvalitne teraz. len keby sa mam rozhodnut znova tak by som sa uz asi na to nedala
airana
začiatočník

Odoslaťod monias »

Ste ma teda moc baby nepotešili :/ Asi som si to mala zisťovať trochu skôr, že čo by nás to vyšlo ale fakt som si nemyslela, že by to mohlo byť až tak veľa. Musím teraz s polovičkou prebrať či vôbec chceme do toho ísť alebo si tam vymyslíme niečo iné. Som z toho ale poriadne nešťastná :(
monias
začiatočník

Odoslaťod sandronela »

to si si fakt nepozerala dopredu kolko by vas to vyslo? to si mala prve riesit a nie dizajn, farbu a neviem co vsetko. ako chces nieco kupovat ked ani nevies ci na to mas. tento tvoj postup nechapem fakt. ale tak tvoja vec. mne este napadlo, ze ak by ti nevadilo, ze to nie je priamo kamen ale vyzera to tak, da sa kupit taky pvc obklad, moja segra to ma v obyvacke. dam ti sem aj obrazok, nech mas predstavu o tom ako to vyzera lebo to u nej doma odfotene nemam. vyzera to ako keby to bol fakt kamen, este aj 3D to je, aby vyzeralo realne a vyslo ich to ovela menej. len s tym rozdielom, ze ona kamen ani nechcela, prislo jej to zbytocne drahe, len nie kazdy sa s tym vie stotoznit
Prílohy
Obklady 3.jpg
(87.94 KiB) Stiahnutá 19 krát
sandronela
začiatočník

Odoslaťod airana »

to si robis srandu, ze hento nie je kamen :O vyzera to fakt dobre. tvoja sestra ma presne takyto? a ako dlho to uz maju? neodlapuje sa im to? a davali si to na stenu sami alebo im to prisiel niekto spravit?
airana
začiatočník

Odoslaťod monias »

No takto to vyzerá celkom pekne fakt ale nemohla by si mi potom odfotiť niekedy aj to čo má tvoja sestra normálne? Radšej by som to videla aj tak :) A môžeš sa jej spýtať čo ich to vyšlo a na akú veľkú plochu to dávali?
monias
začiatočník

Odoslaťod sandronela »

ano maju presne tento :) inak by som ho sem ani nedavala :) maju ho mozno pol roka? nie som si uplne ista teraz viem, ze prerabali niekedy na jar a vtedy to tam davali. co som videla doteraz tak nemam pocit, ze by sa im to zatial nejako odliepalo a musim sa spytat ako to robili :) ak na to nezabudnem tak to kludne odfotim aj priamo u nich ale neviem kedy tam najblizsie pojdeme. jasne spytam sa :)
sandronela
začiatočník

Odoslaťod monias »

Ďakujem, si bohovská :D Keď mi toto vyzistíš ti budem veľmi vďačná. Lebo už som sa fakt vzdala nejakej nádeje, že by sme mohli mať doma taký obklad keď mi na to mali dať takú veľkú časť rozpočtu :/ Bola som pozrieť aj nejaké iné vzory alebo ako by som to nazvala a vedela by som si teda vybrať :D
monias
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Staviame

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...