Poraďte! Akú sedačku?

Materiál, remeselníci, firmy, ekologicky, ekonomicky, alebo ako?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poraďte! Akú sedačku?

Odoslaťod zonalla »

Nassica tebe nebolo veľa dať toľko peňazí za sedačku? Mne to príde kopu peňazí. Za to by som mala veľa iných vecí. Či stojí za tie peniaze? Prepáč, že som ťa zahltila mojimi otázkami ale toto ma veľmi zaujíma. Chcela by som novú sedačku ale toľkoto peňazí na ňu nebudem mať a to keď všade majú také drahé, tak asi ešte vydržím aj s tou starou :-/
zonalla

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod katalinaa »

@nassica-no cez e-shop by som si asi ani ja sedačku neobjednala.Možno iba tak,že by som ju išla kuknúť a potom neskôr ju objednala.Ale bez toho,aby som ju neodskúšala by som takúto drahú vec neobjednávala.Máš pravdu,je to dosť ale zase kožené veci sú drahšie a pokiaľ je kvalitná koža tak sa mnoho krát oplatí radšej investovať.Snáď ukecám môjho drahého aby tam so mnou išiel
katalinaa
začiatočník

Odoslaťod zonalla »

Jaroslavka to máš pravdu a ja si to aj uvedomujem ale aj tak mi to príde dosť peňazí. Ty si za koľko kupovala sedačku? To všetky kožené sú takéto drahé?
Nassica a vyrábajú ich z akej kože? Musí byť kvalitná, keď je taká drahá. Ešte by ma zaujímalo, koľko trvá dodanie od nich. Koľko ste na ňu čakali od objednania?
zonalla

Odoslaťod katalinaa »

@nassica-preto som sa radšej spýtala.Aj keď chceme ísť aj priamo do predajne ale taktiež nevieš,či po krátkom čase nezačne vŕzgať.Podľa mňa si je najlepšie aj takto u ľudí,ktorí majú priamo z tej predajne sedačku overiť,aká je aj po dlhšom čase a tak.Chápeš,čo tým myslím,nie?Budúci týždeň sa nám snáď podarí vycestovať do Prievidze.Tam sa presne kde nachádza ten obchod?
katalinaa
začiatočník

Odoslaťod katalinaa »

@nassica-dobre si to zhrnula,máš taký istý názor ako aj ja.Fúha,bola som tam iba raz aj to keď som bola malá.Ale viem,že sú tam dva kostole.Jeden je priamo na námesti,že?Snáď to nájdem ale keď mám hľadať kostole tak hádam hej.Veď podľa veži budem vidieť kde sú tam a snáď potom aj ich predajňu nájdem.Vďaka za info:-)
katalinaa
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Staviame

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.