Poraďte! Akú sedačku?

Materiál, remeselníci, firmy, ekologicky, ekonomicky, alebo ako?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poraďte! Akú sedačku?

Odoslaťod luciy »

Domcaria ahoj
A vy mate aku? Som ju tu nikde nenasla, fotku si sem este nepridavala alebo som ju tu len nenasla?? My sme u nich taktiez kupovali sedacku minuly rok v maji:-) Neuveris, ale este stale sa z nej vytesujem ako male dieta :-D :-D :-D :-D
luciy
začiatočník

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zahriana »

klarissa a ja, aby som nemusela nikoho platit za tepovanie sedacky, som si zaobstarala kozenu a mam pokoj. tu raz do tyzdna len utriem od prachu a raz za mesiac osetrim pripravkom na to urcenym a mam svaty pokoj!
zahriana
začiatočník

Odoslaťod sylviana »

@zahriana
A už máš dlho koženú sedačku? Nemala si problém s tým, že by si sa teraz v lete nejako extra na ňu lepila?? O mesiac chcem taktiež ísť popozerať nejaké sedačky, keďže potrebujeme novú a v poslednej dobe sa mi tiež páčia iba kožené, len neviem, či s týmto nebude problém, keď tak viacerí hovoria. Ako by si to ty ohodnotila??
sylviana

Odoslaťod domcaria »

luciy nenasla si ju tu preto, lebo som ju sem nepridavala...a prepac ale ju sem ani nechcem davat, nerada takto zverejnujem sukromne veci a svoj nabytok...ak by si velmi chcela, tak ti ju sukromne mozem poslat, to som ochotna...verim ti to, lebo aj u mna to tak je:-)...proste z takej krasy sa neda netesit!
domcaria

Odoslaťod luciy »

Domcaria
Aha, tak uz mi to je jasne, preco som ju nevedela najst:-) Neviem preco som si myslela, ze si ju sem pridavala, no asi som si ta s niekym inym poplietla, kedze si pisem z dost vela ludmi. Ak ti to nevadi sukromne mi poslat, tak budem len rada:-) Nechces aby po tebe ludia opakovali, co? :-D:-D
luciy
začiatočník

Mood: Cool

Odoslaťod jolanitha »

baby bola by som rada, keby ste mi poradili nie len predajnu na sedacky, ale taku predajnu v ktorej maju ku sedackam aj konferencny stolik a taburetky. v obyvacke to tak mame aj teraz, lenze ta sedacka je uz snad storocna a preto ju potrebujem vyhodit a nahradit novou. kde mi odporucate ist pozriet? som ochotna pobehat aj cele Slovensko :-D:-D
jolanitha

Odoslaťod domcaria »

luciy tak potom to bude asi tak, ze si si ma zmylila s niekym:-)...idem ti ju poslat do spravy:-)...presne si to uhadla, to nechcem!..chcem mat jedina taku sedacku, lebo je vynimocna!;-)
domcaria

Odoslaťod jancitka »

jolanitha takych predajni po Slovensku je dost vela. treba si pozriet na internete, ktore mas najblizsie a tam sa treba vybrat. ja ako rodena Prievidzanka by som ti poradila predajnu nasedacky. v nej ponukaju rozne sedacie supravy a taktiez k nim konferencne stoliky a taburetky. oni maju v ponuke aj postele ale tie si tu nespominala ale tie ostatne veci tiez nebudes mat problem u nich zohnat. ak to teda nemas moc daleko:-)
jancitka

Odoslaťod jolanitha »

jancitka hned na zaciatok sa ti chcem podakovat, ze si mi napisala. ja byvam v Bratislave ale tu su tieto veci velmi predrazene a preto som si povedala, ze radsej obetujem peniaze na naftu a pojdem aj do inych mest pokukat. Prievidzu mam sice nejakych 200km ale keby som tam lacnejsie kupila, tak by sa mi to aj oplatilo. kolko u nich stoja sedacky, stoliky a taburetky? vies mi priblizne ceny napisat?
jolanitha

Odoslaťod jancitka »

jolanitha tvoje rozhodnutie sa mi paci, no necakaj, ze u nich kupis kvalitnu kozenu sedacku za 1 000€. u nich sa ceny tiez pohybuju okolo tych 2 500€ a vyssie. ale tak to sa bavime o celokozennych sedackach!
jancitka

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Staviame

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.