Poraďte! Akú sedačku?

Materiál, remeselníci, firmy, ekologicky, ekonomicky, alebo ako?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poraďte! Akú sedačku?

Odoslaťod tamiria » Po 12.Feb. 2018 11:13

MaminaS ked velku, tak U-ckovu. Aj ked bude zlozena, budete mat viacej miesta na sedenie a ked ju roztiahnete, tak budete mat doslova velke letisko v obyvacke:-):-D
tamiria

Založený: Ut 23.Jan. 2018 15:16

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Renata128 » Pi 16.Feb. 2018 11:33

Pripájam sa k U-čkovej. Tiež sme si ju kupovali do domu a je perfektná. Je nás doma 5 a keď príde návšteva, stále si má de sadnúť. My sme si kúpili túto https://www.sconto.sk/produkty/sedacia- ... a-big.html len v zelenej farbe a na nej máme žlté a svetlohnedé vankúše
Renata128

Založený: Ne 03.Máj. 2015 20:50

Odoslaťod patrissianka » Št 22.Feb. 2018 13:15

Zlatuska553 píše:Patrissianka to veru nemas, ved to je nejaka hodinka, nie? Kedysi som chodila casto do TN:-):-) Ich predajna sa nachadza pri kostole ale pri tom druhom. Pozri si na stranke ulicu a daj do GPS, to rychlejsie najdes ako ked ti to tu ja budem vypisovat kade mas ist. Poslem ti ju do sukromnej spravy, oki?

Noo je to nejakych 45 - 60 minut. Ale bolo to v pohode a dokonca som aj hned na prvy krat nasla tu predajnu. Ved velkym napisom maju na obchode nasedacky, podla toho som si ten obchod vsimla. Viacej sedaciek som si vybrala, tak uz mi ostava sa len rozhodnut. Este sme neobjednali, lebo som si to potrebovala este aj doma pomerat a buduci tyzden uz pojdeme aj objednat
patrissianka
začiatočník

Založený: St 28.Jún. 2017 13:38

Odoslaťod Katka285 » Št 22.Feb. 2018 19:54

My máme rohovú sedačku a podľa mňa je dosť veľká aj keď nás je doma šesť. A keď sa roztiahne, v pohode sa na nej vyspia dvaja dospelí
Katka285

Založený: Ne 09.Aug. 2015 11:41

Odoslaťod klarissa » St 25.Apr. 2018 16:12

Katka285 a tak rohova sedacka je dost velka. Aku ju mate dlhu? Lebo aj rohove su rozne velkosti. No a velkou vyhodou je, ked sa da sedacka roztiahnut. Na takej sa hned dvaja ci traja ludia v pohode vyspia. My sice rozkladaciu nemame ale zato my mame hostovsku izbu, takze navsteva ma kde prespat :-)
klarissa

Založený: Pi 17.Mar. 2017 0:05

Odoslaťod miladia » St 16.Máj. 2018 8:27

Klarissa ale zase treba mysliet na to, ze rozkladacia sa rychlejsie pokazi. Kedze ju neustale roztahujes, ludia na nej spia, potia sa a podobne. Osobne som zastanca, ze na sedacej suprave sa ma iba sediet a oddychovat pri pozerani telky a na spanie ma byt zvlast postel. Ty to mas dobre poriesene hostovskou izbou. Tak to mame aj my a sedacku uz mame vyse 6 rokov a stale vyzera ako nova:-)
miladia

Založený: Po 23.Apr. 2018 8:00

Odoslaťod klarissa » St 23.Máj. 2018 16:48

Miladia, perfektne si to vystihla! Je to pravda, ze potom rozkladacia sedacka rychlejsie smrdi. Ale zase ked ju majitelia tepuju a staraju sa o nu, tak to nemusi byt az take hrozne. Len je viacej roboty okolo nej. Vsetko ma svoje vyhody i nevyhody:-) Vy mate aku sedacku a z kade? (mam na mysli tvar a material)
klarissa

Odoslaťod miladia » Pi 25.Máj. 2018 10:06

Klarissa no pokial este tepuju, tak je to fajn ale zase maju zbytocne viacej roboty. Tak ale sto ludi, sto chuti. Kazdy si zvoli tu svoju cestu, ktora mu vyhovuje. Tak je to so vsetkym:-) My mame dost velku u-ckovu kozenu sedacku a kupovali sme ju v Prievidzi, v predajni R2Design - nasedacky. A vy? Vy mate z kade a aku? Ak mas aj fotku, tak potesi;-):-)
miladia

Založený: Po 23.Apr. 2018 8:00

Odoslaťod domcaria » Po 09.Júl. 2018 13:49

miladia kedy ste u nich kupovali sedacku?...lebo aj my od nich jednu mame ale uz tomu je zopar rokov:-)...
domcaria

Založený: Št 21.Jún. 2018 12:52

Odoslaťod klarissa » Ut 10.Júl. 2018 9:25

Miladia, vies, mozno si zaplatia nejaku tetu, ktora im gauc pride vytepovat. Uz som zazila aj to, kamaratka, ta si dava pravidelne cudzej zene tepovat gauc a tym padom sa nenarobi. Kazdy ako si zariadi, tak ma by som skor povedala:-) Skoro mi oci vypadli, ked som zbadala tu firmu. Ved od nich mame aj my sedacku:-) My mame ale len L-kovu, kedze nam taka staci a je tiez kozena. Fotku nemam, menila som telefon a vsetky mam v tablete, ktory mam samozrejme momentalne doma a nie v robote
klarissa

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Staviame

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...