Poraďte! Akú sedačku?

Materiál, remeselníci, firmy, ekologicky, ekonomicky, alebo ako?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poraďte! Akú sedačku?

Odoslaťod tamiria » Po 12.Feb. 2018 11:13

MaminaS ked velku, tak U-ckovu. Aj ked bude zlozena, budete mat viacej miesta na sedenie a ked ju roztiahnete, tak budete mat doslova velke letisko v obyvacke:-):-D
Obrázok používateľa
tamiria

Založený: Ut 23.Jan. 2018 15:16

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Renata128 » Pi 16.Feb. 2018 11:33

Pripájam sa k U-čkovej. Tiež sme si ju kupovali do domu a je perfektná. Je nás doma 5 a keď príde návšteva, stále si má de sadnúť. My sme si kúpili túto https://www.sconto.sk/produkty/sedacia- ... a-big.html len v zelenej farbe a na nej máme žlté a svetlohnedé vankúše
Renata128

Založený: Ne 03.Máj. 2015 20:50

Odoslaťod patrissianka » Št 22.Feb. 2018 13:15

Zlatuska553 píše:Patrissianka to veru nemas, ved to je nejaka hodinka, nie? Kedysi som chodila casto do TN:-):-) Ich predajna sa nachadza pri kostole ale pri tom druhom. Pozri si na stranke ulicu a daj do GPS, to rychlejsie najdes ako ked ti to tu ja budem vypisovat kade mas ist. Poslem ti ju do sukromnej spravy, oki?

Noo je to nejakych 45 - 60 minut. Ale bolo to v pohode a dokonca som aj hned na prvy krat nasla tu predajnu. Ved velkym napisom maju na obchode nasedacky, podla toho som si ten obchod vsimla. Viacej sedaciek som si vybrala, tak uz mi ostava sa len rozhodnut. Este sme neobjednali, lebo som si to potrebovala este aj doma pomerat a buduci tyzden uz pojdeme aj objednat
Obrázok používateľa
patrissianka

Založený: St 28.Jún. 2017 13:38

Odoslaťod Katka285 » Št 22.Feb. 2018 19:54

My máme rohovú sedačku a podľa mňa je dosť veľká aj keď nás je doma šesť. A keď sa roztiahne, v pohode sa na nej vyspia dvaja dospelí
Katka285

Založený: Ne 09.Aug. 2015 11:41

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Staviame

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.