Poraďte! Akú sedačku?

Materiál, remeselníci, firmy, ekologicky, ekonomicky, alebo ako?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poraďte! Akú sedačku?

Odoslaťod katalinaa » Ut 03.Okt. 2017 8:09

@nassica-v tomto si mala pravdu,nápis som videla už od cesty:-)Rozhodujem sa medzi troma sedačkami,ktoré sa mi tam veľmi zapáčili.K Vianociam by som si ju chcela objednať.Ozik som sa zabudla spýtať,aká je doba dodania,nevieš náhodou?
Obrázok používateľa
katalinaa

Založený: Št 27.Okt. 2016 13:46

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod nassica » Ut 10.Okt. 2017 15:12

Katka tak pridaj nejake fotky, medzi ktorymi sa rozhodujes..odfotila si si ich, nie?...fuha, touto otazkou si ma zaskocila...zda sa mi, ze im ale dodanie trva cca 12 tyzdnov...ale to som si neni ista...no do Vianoc by ti ju mali stihnut vyrobit..
nassica
začiatočník

Založený: Ut 14.Feb. 2017 15:26

Odoslaťod mandolienka » Št 12.Okt. 2017 8:54

Klarissa budem rada, ak mi posles fotku tvojej, som na nu zvedava. Uz som si pozerala na internete aj sedacky, ktore maju pofotene a fakt zaujimave. Niektore su na mna az moc extravagantne ale niektore su velmi pekne. Hovoris, ze vedia v latke taku istu spravit? Kolko trva dodanie?
Obrázok používateľa
mandolienka

Založený: Po 13.Mar. 2017 15:52

Odoslaťod patrissianka » Št 09.Nov. 2017 14:46

Je tu toho uz velmi vela napisane o sedackach, to si uvedomujem ale aj tak by som Vas rada oslovila. Uz nejaky mesiac hladam na internete taku sedacku, aku si predstavujem no nikde ju neviem najst:-/ Preto ma napadlo, ze sa Vas skusim spytat na predajne, z ktorych ste si vy objednavali? Napiste, ake mate skusenosti:-)
Obrázok používateľa
patrissianka

Založený: St 28.Jún. 2017 13:38

Odoslaťod Zlatuska553 » Ut 28.Nov. 2017 12:21

Patrissianka a aku si predstavujes? Podla toho ti mozno budeme vediet lepsie poradit nejake predajne. My sme pred dvoma rokmi kupovali sedacku, no ona je trochu viacej luxusnejsia. Neviem ci chces len obycajnu alebo nieco inaksie ako su vsetky, hm?
Zlatuska553

Založený: Št 27.Apr. 2017 14:03

Odoslaťod patrissianka » St 06.Dec. 2017 10:21

Zlatuska553 píše:Patrissianka a aku si predstavujes? Podla toho ti mozno budeme vediet lepsie poradit nejake predajne. My sme pred dvoma rokmi kupovali sedacku, no ona je trochu viacej luxusnejsia. Neviem ci chces len obycajnu alebo nieco inaksie ako su vsetky, hm?

Predstavujem si sedacku U-ckoveho tvaru, kozenu a presne ako si napisala - luxusnejsiu! Nechcem len obycajnu, taku som mala doteraz a uz chcem nieco krajsie a hlavne taku, co ma vydrzi zo nejakych 20-30 rokov. Vy ste kde kupovali?
Obrázok používateľa
patrissianka

Odoslaťod Zlatuska553 » Št 07.Dec. 2017 13:07

Patrissianka pochopila som z toho, ze si ochotna za nu aj viacej zaplatit, len aby bola kvalitna a aby bola luxusnejsia, hej? Tak to ti radim sa ist kuknut do Prievidze - predajna nasedacky. Od nich mame aj my. Maju tam vela sedaciek a vela z nich je zaujimavych. Mozno si tam budes vediet aj ty vybrat.
Zlatuska553

Odoslaťod patrissianka » St 13.Dec. 2017 10:45

Zlatuska553 píše:Patrissianka pochopila som z toho, ze si ochotna za nu aj viacej zaplatit, len aby bola kvalitna a aby bola luxusnejsia, hej? Tak to ti radim sa ist kuknut do Prievidze - predajna nasedacky. Od nich mame aj my. Maju tam vela sedaciek a vela z nich je zaujimavych. Mozno si tam budes vediet aj ty vybrat.

Ano, to som ochotna, dobre si to pochopila. Do 3 000€ som ochotna za kvalitnu, luxusnu sedacku zaplatit. Prievidza? Tak to ani daleko z Trencinu nemam. A kde presne sa ich predajna nachadza? Vy mate aku? Nemozes mi poslat nejaku fotku?
Obrázok používateľa
patrissianka

Odoslaťod Zlatuska553 » Po 08.Jan. 2018 15:36

Patrissianka to veru nemas, ved to je nejaka hodinka, nie? Kedysi som chodila casto do TN:-):-) Ich predajna sa nachadza pri kostole ale pri tom druhom. Pozri si na stranke ulicu a daj do GPS, to rychlejsie najdes ako ked ti to tu ja budem vypisovat kade mas ist. Poslem ti ju do sukromnej spravy, oki?
Zlatuska553

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Staviame

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Používame súbory cookie.