Poraďte! Akú sedačku?

Materiál, remeselníci, firmy, ekologicky, ekonomicky, alebo ako?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poraďte! Akú sedačku?

Odoslaťod izabelik » Po 15.Máj. 2017 8:01

Heldi ano, vychadza to tak nejako ze v juni. Mali by sa nam ozvat ked bude hotova ale ja som si to predbezne pocitala a zaciatkom juna by nam ju mali doviezt tak snad to tak aj bude. Uz sa jej neviem dockat. Som si ista, ze sa mi bude pacit. Cez vikend sme boli u manzelovho kolegu a oni mali krasnu sedacku a ked som sa spytala, ze z kade ju mali, tak mi povedali tu istu predajnu z ktorej budeme mat aj my. Takze moje obavy upadli uplne:-)
izabelik

Založený: Po 12.Sep. 2016 15:45

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod heldig » Ut 16.Máj. 2017 10:15

izabelik píše:Heldi ano, vychadza to tak nejako ze v juni. Mali by sa nam ozvat ked bude hotova ale ja som si to predbezne pocitala a zaciatkom juna by nam ju mali doviezt tak snad to tak aj bude. Uz sa jej neviem dockat. Som si ista, ze sa mi bude pacit. Cez vikend sme boli u manzelovho kolegu a oni mali krasnu sedacku a ked som sa spytala, ze z kade ju mali, tak mi povedali tu istu predajnu z ktorej budeme mat aj my. Takze moje obavy upadli uplne:-)

Uz tych par dni vydrzis, ked si doteraz vydrzala cakat:-) Ano? A oni maju ktoru? Nejaku taku podobnu, ako ste si aj vyobjednali ci uplne inu? Inak ale tiez som ti hvoorila, ze nemusis stresovat, lebo oni velmi pekne sedacie supravy vyrabaju. Ved moja sestra aj kamaratka u nich tiez kupovala. Potom ak nezabudnes pridaj aj foto:-)
Just living is not enough.One must have a lot of love,a little sunshine and a little flower
Obrázok používateľa
heldig
začiatočník

Mood: Tired
Založený: Po 26.Sep. 2016 12:21

Odoslaťod diddi » St 17.Máj. 2017 14:52

baby citala som si vsetky komentare, ktore ste tu napisali a videla som, ze mnohe ste si objednavali gauc z nasedaciek. planujem v blizkej dobe kupovat taktiez a preto zistujem ze z kade, za ake ceny sa teraz predavaju a v akej kvalite. viete mi helpnut v tomto? oni vyrabaju z akej koze gauce?
diddi

Založený: Pi 24.Feb. 2017 10:54

Odoslaťod izabelik » Ut 23.Máj. 2017 13:31

Heldi nie, oni maju inu. Ale tiez velmi peknu. Ako aj keby mali taku istu, tak mi to nevadi. Ved jej hostia nechodia ku mne, jedine ze oni by sedeli aj doma aj u nas na rovnakej ale nastastie to tak nebude. My sme objednali uplne inu. Jasne, pridam potom nejaku fotku. Snad nezabudnem, lebo to sa mi velmi casto stava:/
izabelik

Založený: Po 12.Sep. 2016 15:45

Odoslaťod gituschaa » Št 25.Máj. 2017 9:40

@diddi vieš, je mnoho predajní na Slovensku kde majú pekné sedačky. Treba sadnúť do auta a ísť popozerať. Inak vyzerá sedačka na obrázku a inak v skutočnosti. Čo sa týka mňa, taktiež som to takto spravila. Určila som si smer a vyhľadala všetky predajne, v ktorých ponúkajú kožené sedačky (keďže som chcela len koženú). Skončila som v Prievidzi a až tam som našla takú, akú som chcela. Mám tiež z tej predajne sedačku. Ich sedačky vyrábajú v Taliansku ale pôvod kože vôbec netuším, na to som sa ich nepýtala
„Vraví sa, že deti, blázni a filozofi hovoria pravdu. Preto sa deti bijú, blázni zatvárajú a filozofi nechápu.“
gituschaa

Mood: Cool
Založený: Št 23.Jún. 2016 7:21

Odoslaťod heldig » Pi 26.Máj. 2017 9:47

izabelik píše:Heldi nie, oni maju inu. Ale tiez velmi peknu. Ako aj keby mali taku istu, tak mi to nevadi. Ved jej hostia nechodia ku mne, jedine ze oni by sedeli aj doma aj u nas na rovnakej ale nastastie to tak nebude. My sme objednali uplne inu. Jasne, pridam potom nejaku fotku. Snad nezabudnem, lebo to sa mi velmi casto stava:/

Jasne, jasne nemas dovod na to, aby ti to vadilo. Ale predsa len niektore zeny su take, ze im to vadi. Poznam taku jednu taka preto som sa ta to opytala. No dufam, ze nezabudnes. Chcela by som ju vidiet. Ked si tu uz takto piseme, tak by som sa tomu velmi potesila:-):-)
Just living is not enough.One must have a lot of love,a little sunshine and a little flower
Obrázok používateľa
heldig
začiatočník

Mood: Tired
Založený: Po 26.Sep. 2016 12:21

Odoslaťod nassica » Ut 13.Jún. 2017 9:05

luciy - tomuto ani neviem uverit, ze je to taka nahoda, ze akurat my dve sme si zacali pisat a mame sedacky z tej istej predajne..je to sranda:-):-)..inak a este sa ti chcem ospravedlnit ze odpisujem az teraz ale som tu dlhsiu dobu nebola..mas ju uz odfotenu?..lebo ja nie:-/:-/..nevedela som, ze budes chciet fotku ale taktiez ti ju odfotim a poslem ti foto..
nassica
začiatočník

Založený: Ut 14.Feb. 2017 14:26

Odoslaťod katalinaa » Ut 20.Jún. 2017 10:24

A z kade že máte sedačku? Mohli by ste aj mne poradiť, keďže by som v blízkej dobe chcela kúpiť novú. Chcela by som ale koženú sedačku, vy máte akú? Ak máte nejaké dobré tipy na predajne, v ktorých majú pekné a cenovo prijateľné pohovky, tak sem s nimi :-)
Obrázok používateľa
katalinaa

Založený: Št 27.Okt. 2016 12:46

Odoslaťod nassica » Št 22.Jún. 2017 8:08

katalinaa - mne sa zda, ze som tu uz pisala, ze sme kupovali kozenu sedacku..my sme tiez chceli uz len taku..dovody nasho vyberu som tu uz tiez pisala, takze si precitaj..nechce sa mi to znovu pisat..tentokrat sme sa obratili na nasedacky a tam sme vybrali nasu novu..maju tam podla mojho nazoru najkrajsie kozene sedacky..inde som nenasla inu a to som pobehala dost vela predajni..len samozrejme ze aj cena je trosku vyssia ale nie je to nic strasne..
nassica
začiatočník

Založený: Ut 14.Feb. 2017 14:26

Odoslaťod katalinaa » Pi 23.Jún. 2017 9:14

@nassica-možno že si písala, ale ja som si celú túto tému nečítala. Priznám sa, nemala som na to čas:-/ A o to viac si vážim, že si mi to znovu napísala. A to je len internetová predajňa alebo majú niekde aj kamennú? Lebo o nich som veľa nepočula, tak vôbec neviem, kde by som ich mala hľadať. Koľko ste za ňu platili?
Obrázok používateľa
katalinaa

Založený: Št 27.Okt. 2016 12:46

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Staviame

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Používame súbory cookie.