ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod bibusenka »

"stejsy" no fakt som bola asi slepa, ako som to aj predtym napisala. Ale uz som ho aj ja nasla nastastie, cez vikend som to vsetko pozerala a dokonca som sa rozhodla, ze ho chcem a hned som ho aj objednala. Keby som si znovu povedala, ze si to este premyslim, tak by som ho nekupila ani za 5 rokov. Zajtra by som ho mala mat, tak som velice zvedava
bibusenka
začiatočník
 
Príspevky: 129

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod Stejsy »

@bibusenka Presne viem, o čom hovoríš. Som taká istá povaha ako ty. Že keď si nekúpim nejakú vec hneď, tak potom to len odkladám a odkladám a napokon z toho nič nie je, lebo si poviem, že tie peniaze môžem aj inak využiť. Ale dobre si spravila, že si to objednala. Je to super domáci pomocník pri upratovaní:-) Potom napíš, či v pohode prišiel a ako sa ti pozdáva
Stejsy
začiatočník
 
Príspevky: 115

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod bibusenka »

"stejsy" vidis tak ti o tom uz nemusim ani pisat, kedze si taka ist ako ja. Vies presne ako to chodi:-) A idem ti hned napisat, ze vo stvrtok mi prisli novy pomocnici do domacnosti, ktorych som si objednala. Cez vikend som ich uz aj odskusala a nedovolim si nic zle napisat. Su super!!
bibusenka
začiatočník
 
Príspevky: 129

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod luciy »

Bodina45
Ano mala si pravdu a dakujem ti, ze si mi o nej povedala. Ja som ani len netusila, ze nieco taketo maju a su ochotni ti poukazovat ako tie ich moderne pristroje funguju:-) Je to super vyhoda ako som uz aj pisala. Neviem si to vynachvalit :-):-) Vies co kupila som si toho robota na okna, tusim hobot sa to vola a potom som si zobrala este aj zmykacku a klasicky vysavac ale antibakterialny. No tri nove veci som si dopriala do domacnosti:-)
luciy
začiatočník
 
Príspevky: 197
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod Stejsy »

@bibusenka Nemusíš veru:-):-) Áno? Tak to ti ich dosť rýchlo doručili ale to je len dobré, že si nemusela dlho čakať. Ale veď oni majú doručenie do 48 hodín, že? To potom aj dodržali. Nech teda slúžia aj naďalej a hlavne čo najdlhšie. Aby si s nimi nemala nejaké patálie a podobné veci
Stejsy
začiatočník
 
Príspevky: 115

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron