ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod bibusenka »

"darija" to je aky cistis na okna? To je tiez nejaky roboticky pomocnik? Ci? Tak toto som velmi zvedava, co mi odpises, kedze som este o takomto nicom nepocula:O Cez vikend som umyvala okna na celom baraku a myslela som, ze ma porazi. Kedze umyvam iba raz do roka, tak boli poriadne zafulane a ruky si este teraz necitim:/
bibusenka
začiatočník
 
Príspevky: 129

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod Stejsy »

Bibusenka ak má Darija na mysli takého čističa na okná ako mám aj ja doma tak je to robotický čistič. My máme doma Hobota, taký má názov a tak ho aj doma voláme:-) Vždy sa smejeme s manželom že ideme Hobota pustiť, aby sme videli cez okná:D :D Objednávali sme ho cez e-shop eneftech. O ňom mi hovorila švagrina, tá ma tak viac menej na tohto pomocníka nabláznila a povedala som si, že to vyskúšam. Keďže tiež nerada umývam okná, ako tu aj niektoré baby písali. Takže pred Veľkou nocou som už nemusela a bolo to super. Mala som aspoň viacej času na pečenie zákuskov:-)
Stejsy
začiatočník
 
Príspevky: 115

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod bibusenka »

"stejsy" no neviem akeho ma ona na mysli ale dakujem, ze si mi aj ty napisala ktoreho mate vy. Dala si mi dobru radu. Idem ho kuknut na tu ich stranku, snad to tam najdem. A kolko ste platili za toho cistica na okna? Nie je to prilis drahe, ked to cisti samo? A ako to vlastne cele funguje?
bibusenka
začiatočník
 
Príspevky: 129

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod lolaaa »

kamoska to dostala v obchode ako darcek, lebo kupovali vela spotrebicov do domu. je tehotna takze jej vyhovuje, ze sa nemusi otravovat s vysavacom, ale az tak kvalitne povysavane nema ako keby vysavala sama.
lolaaa
 
Príspevky: 28

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod Stejsy »

Bibusenka pozri si veru ich stránku. Majú tam aj dobré video, kde opisujú ako celý ten hobot pracuje a funguje. Ale v skratke ti to môžem aj ja napísať. Proste len ho priložíš na okno (alebo obkladačky, zrkadlo - čo potrebuješ vyčistiť) a zapneš ho. Na základe diaľkového ovládania ho ovládaš a smeruješ ho kde chceš aby čistil. Čistiaci prostriedok na vyleštenie okien nastriekaš buď na spodok hobota - na utierky, alebo priamo na okno. Hovorím, je to veľmi jednoduché. Potom už len vypneš a zložíš ho z okna. A aby som ešte nezabudla, platila som za neho 259€
Stejsy
začiatočník
 
Príspevky: 115

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod luciy »

Bodina45
Som tu dlhsie nebola a preto az teraz odpisujem. Mozem ti uz ale aspon povedat, ako som dopadla. Aj som im tam volala, aby som si bola istejsia ze taku moznost ponukaju. Aj mi do telefonu povedali, kedy by bolo fajn prist a viac menej sme sa aj dohodli a isli sme tam. Ako ostala som milo prekvapena z ich ochotneho pristupu. Takuto ochotu som uz dlho nezazila. Odskusali sme nejake produkty a potom sme si aj objednali nejake, kedze sa nam pozdavali a aj sme ich do domacnosti potrebovali
luciy
začiatočník
 
Príspevky: 197
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod bibusenka »

"stejsy" to video maju na ich stranke? Alebo kde by som ho nasla? Lebo zatial som nic take nenasla a to som si dost ich stranku prezerala (asi som slepa):D :D Hm, to fakt vobec nevyzera byt tazke ovladanie. A este ze takto sam si beha po oknach, hm to mi je vec. Inak a tento hobot je dobry iba na velke okna alebo dokaze umyt aj take mensie? Cena je tiez pekne, ale tak sem tam si treba aj dopriat, nei? :D :D
bibusenka
začiatočník
 
Príspevky: 129

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod Stejsy »

@Bibusenka áno, ja som ho pozerala na ich stránke. A aj som to teraz kukla a stále ho tam majú. Možno si zle pozrela, neviem prečo si ho tam nevidela ale aj na youtube by si ho podľa mňa našla. Aj menšie okná dokáže umyť. Na veľkosti nezáleží. My máme také klasické rozmery okien a úplne v pohode dávame hobota aby ich umýval. Nemyslím, že by malé okná boli problémom. Presne preto som si ho kúpila lebo som si povedala, že si doprajem a že mi uľahčí upratovanie
Stejsy
začiatočník
 
Príspevky: 115

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron