JOGURTOVAČ

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Jogurtovač

Odoslaťod SilvaK »

Ja robím len z polotučného mlieka, a vždy je normálne hustý, jediná výnimka bola pri jednom druhu jogurtu, ktorý som dala ako základ, ale neviem značku.
Jogurt dochucujeme až pri jedení, lebo každý ho má rád inak. Niekto čistý, niekto džem, niekto granko, musli, ovocie.......

A v chladničke ho mám (ak sa nezje hneď) 2-3 dni.
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert
 
Príspevky: 8500

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Jogurtovač

Odoslaťod Lalia »

Tak som dnes bola na nakupe. A dala som si tu namahu, ze som si zratala vsetky jogurty, spocitala gramy a ceny a zistila som, ze neplnotucne ochutene jogurty su lacnejsie. Tam ziskam na nase mnozstvo cca 2 eura. Keby som ratala cisto smotanove TESCO jogurty, pri mnozstve tri litre by som usetrila zhruba polovicu. No tam som este nedala ochutenie (cukor ci lekvar).

Iste, mam doma vlastny jogurt. Ale stale mam obavy ci sa v nom nevytvori aj nieco neziaduce a tiez... Smotanovy jogurt je cisty cholesterol.

Da sa vyrobit aj polotucny jogurt? Bol by to taky actimel?
Lalia
expert
 
Príspevky: 1543

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Jogurtovač

Odoslaťod nmarta »

Dobry den, my mame http://jogurtovac.sk benefitial a je velmi vhodny pre domace pouzitie, nepotrebuje napajanie na elekt.prud. Prasok na vyrobu obsahuje probioticke kultury a inulín, ktory pomaha obnovovat crevnu mikrofloru. Namiesto sackov viete pouzit probioticky jogurt, ktory potom zmiesate s mliekom.
nmarta
 
Príspevky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.