pracka hore alebo dole ?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: pracka hore alebo dole ?

Odoslaťod SilvaK »

Ja mám v hornej - dôvod? Lebo všetky skrine so šatstvom mám hore, tam sa aj zvyčajne umývame, čiže aj vyzliekame. Odpadá prenášanie prádla hore-dole. Hore sa vyzlečie, operie, vysuší, uloží do skríň. Jediný problém - hlučnosť našej pračky, takže osadenstvo sa trochu hnevá, keď ju pustím na noc.
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert
 
Príspevky: 8500

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pracka hore alebo dole ?

Odoslaťod SilvaK »

Nie, žehlím dole pri telke, ale žehlím už len mužove košele vďaka sušičke, takže keď sa za tri týždne nazbiera dvanásť košieľ, tak ich znesiem dole a ožehlím. Žehlievala som kedysi hore, ale teraz si to spríjemňujem telkou.
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert
 
Príspevky: 8500

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pracka hore alebo dole ?

Odoslaťod adyky »

Ja mam pracku aj susicku dole. Sice nosim pradlo po schodoch, ale mozem stroje pustit v ktorukolvek hodinu a mam v pracovni aj dostatok priestoru na dva susiaky, takze mi nic nestrasi v kupelni.
Ked tak nad tym rozmyslam, mat samostatny praci a zehliaci kumbalik hore by vobec nebolo zle.
adyky

vydrzat!

expert
 
Príspevky: 1666
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pracka hore alebo dole ?

Odoslaťod jana v. »

musis sa rozhodnut sama. treba zohladnit, kde mas na nu miesto, kde sa zvycajne vyzliekate (ale to sa da riesit aj 2 kosmi), kde susis, kde zehlis, kde ukladas,... ja som sa rozhodla dole. najvacsie "za" bolo miesto - dole je na nu viac miesta, kose na spinave pradlo som dala do oboch kupelni, lebo sice susit v zime budem hore (balkon, spalna), v lete asi vonku teda dole, ale hore je vana, dole bude sprchovy kut (nastahovali sme salen pred tyzdnom, nan uz nebol cas, ani peniaze)a ten sa bude pouzivat denne. zehlievam zatial len okolo polnoci a to si pustim telku dole, skrine su hore,... viem, ze to mam obcas trochu komplikovane a narocne na prenasanie, ale nevidim v tom problem - spinave mozem zhodit dole zo schodov a ciste bud pojde v kosi na susiak, alebo ozehlene :-). a navyse, ved by mi tie schody chybali!!! lebo doteraz sme byvali na stvrtom bez vytahu :yes:
jana v.
expert
 
Príspevky: 2196

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pracka hore alebo dole ?

Odoslaťod slniecko »

Klara u nas pracka na inom poschodi ako skrine viedla k tomu, ze sa veci mnohokrat do skrin ani nemali kedy dostat...ja by som to uz nerobila...mozno s velkymi detmi...
slniecko

Luck is probability taken personally

expert
 
Príspevky: 23565
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pracka hore alebo dole ?

Odoslaťod ivanita30 »

- teda ja taky problem nemam ale videla som u znamych - maju viacposchodovy dom - a ti mali pracku v suterene a vyriesene to mali asi tym sposobom ze oni mali zabudovanu - ako to nazvat - "ruru" s dvierkami na kazdom poschodi do toho sa hadzali spinave veci a koncili to vsetko v pracovni a tak nemuseli znasat pradlo dole - velmi prakticke riesenie :blush:
ivanita30
expert
 
Príspevky: 1692

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pracka hore alebo dole ?

Odoslaťod para »

my sme dolnu pracovnu zrusili a mam vsetko hore, spinavy kos, pracku, susicku a zehlicku aj TV :) Fakt ma nebavilo behat hore s cistym dolu so spinavym, obdivujem tych co maju pracovnu v pivnici-podla mna uplny nezmysel. Ale kedysi sa tak stavalo, ani vychod na terasu a anilen trasy kedysi ludia pri domoch nemali. Moja babka nikdy nesedela vonku s kavou :) a opekali sme s dedkom uplne vzadu v zahrade co najdalej od kuchyne a domu. :roll:
para

spomienky na detstvo

expert
 
Príspevky: 13470

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron