ŽEHLIČKA

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Žehlička

Odoslaťod Millie »

Millie

Čo ťa nezabije, to ťa posilní. /F.N./

expert
 
Príspevky: 3590
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Žehlička

Odoslaťod Millie »

tak sem asi nikto nechodi.....tak sem aspon pridam vitaznu:
http://zehlicky.heureka.cz/tefal-fv-9450/

je skvela....hlavne uzasne lahko klze po obleceni a paci sa mi, ze je zakoncena tak, ze sa dostane aj do rohov a zahybov oblecenia.
Millie

Čo ťa nezabije, to ťa posilní. /F.N./

expert
 
Príspevky: 3590
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Žehlička

Odoslaťod SilvaK »

Ja mám túto asi tri roky http://zehlicky.heureka.cz/tefal-fv-9330/, až na zlý systém zátky na vodu, ktorú som dvakrát reklamovala, je žehlička super, je to moja druhá tefalka, prvá vydržala desať rokov. Páči sa mi ich povrch žehliacej plochy, aj naparovanie, aj samočistenie.
Keby som vyberala, zase vyberiem tefal. Len by som si ju pred kúpou dôkladne vyskúšala - všetky uzávery, volenie programov a podobne.
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert
 
Príspevky: 8500

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Žehlička

Odoslaťod Millie »

ja mam svoju prvu tefal..zatial uplne som nadsena...sa normalne tesim na zehlenie :D :D :D

predtym som mala philipsky...prva vydrzala 7 rokov a druha...no po troch rokoch sa mi odlomila sucastka na naparovanie a rucne pridavanie pary sa zas uplne zaklopilo... :| co som pozerala philipsky v tej cene, co som si kupila teraz tefalku,t ak boli priserne tazke....
Millie

Čo ťa nezabije, to ťa posilní. /F.N./

expert
 
Príspevky: 3590
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Žehlička

Odoslaťod kravka »

Millie, asi si kupim tu istu, potrebujeme novu a nechce sa mi moc hladat, v zehlickach sa vobec nevyznam, tuto poslednu som mala 12 rokov 8)b Tefal, perfektna bola, ale uz dosluzila..
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert
 
Príspevky: 15228

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Žehlička

Odoslaťod ScoobyDoo »

Hi, odporucila by som ti Steam Generator Kenwood, je to velmi dobra zehlicka, potrebuje len menit filter a davat tam destilovanu vodu..Zehli vlastne za mna , za 10.minut mam ozehleny 1plny kos s pradlom.Doporucujem.Stoji okolo 120 libier.ScoobyDoo.
ScoobyDoo

začiatočník
 
Príspevky: 109
Obrázky: 3

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Žehlička

Odoslaťod sima.p »

Potrebujem oživiť túto tému, potrebujem žehličku, nežehlím často, cenovo tak cca +-50 EUR, na čo si mám dať pri výbere pozor? Stačí napr. 2000W alebo radšej viac?
sima.p
expert
 
Príspevky: 1244

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ŽEHLIČKA

Odoslaťod anomiska »

My máme philipsku, ale odkedy máme sušičku prádla, leží zabudnutá prachom :D
anomiska
začiatočník
 
Príspevky: 126

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.