DOMÁCA PEKÁREŇ

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod Malvinka »

Applik, tvoja pekárnicka vypada pekne :-)my mame uz asi dva roky Moulinex Home bread XXL bez bagetového nastavca. A funguje uplne bezchybne, nebol s nou žiadny problém, akurat raz muž vyhodil zbytok chleba aj s tou lopatkou , tak sme zhanali náhradnu.
Malvinka

:)

expert
 
Príspevky: 4476

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod Mimka1 »

ahojte na vianoce som dostala pekarnicku Mulinex home bread bagette, neviete mi poradiť kedy pred pečením vybrať tie hnietacie nadstavce? nenašla som to v tom manualy a vadia mi tie diery v chlebe ked sa upečie dik
Mimka1

a ideme na vec...

expert
 
Príspevky: 4566
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod SilvaK »

Mimka, háky sa vyberajú po poslednom "hladení" cesta, pred poslednou fázou kysnutia. Vtedy ich vyberieš, cesto trochu uhladíš, potom ešte normálne vykysne a upečie sa.
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert
 
Príspevky: 8500

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod Mimka1 »

Dakujem vyskušam
Mimka1

a ideme na vec...

expert
 
Príspevky: 4566
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod Danga »

Oprasujem tuto temu. :wink: Rozmyslam o kupe pekarnicky. Bud to bude http://www.obchodny-dom.sk/domaca-pekar ... z/z261607/ alebo sa mi pozdava aj http://www.obchodny-dom.sk/domaca-pekar ... e/z250889/
Jedna ma 2 hnietiace haky, druha 1. Co je podla vas lepsie?
Danga
začiatočník
 
Príspevky: 255

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod SilvaK »

Danga, na kvalitu vypracovania cesta zvyčajne počet hákov nemá vplyv. Skôr ide o to, že ak sú dva háky, tak chlieb má formu kvádra naležato (vrchná kôrka je teda na dlhšej strane) a ak je jeden, tak je kváder na výšku (vrchná kôrka je na kratšej strane). Snáď som to napísala tak, aby sa to dalo pochopiť.
A z tej praktickej stránky by som volila tú naležato aj kvôli tomu, že sa pred pečením ľahšie vytiahnu háky, keď je menšia vrstva ako z tej vysokej. Ale to je len môj názor.
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert
 
Príspevky: 8500

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod Martina1515 »

no ja na čerstvý chlebík z pekárničky nedám dopustiť, najmä z celozrnnej múky :)
Martina1515
 
Príspevky: 2

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod puppe »

my sme niekedy casto robievali, nebolo to zle, ale ten chlieb bol stale taky....taky hutny. nebol tvrdy ale nebol taky nadychany...ale nebolo to zle. Ale uz sme asi 3 roky nepiekli :D
puppe
 
Príspevky: 9

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.