DOMÁCA PEKÁREŇ

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod Jaruška »

Ale v noci nepečieme, tiež sa mi zdá, že to robí rámus.
Jaruška

...žeby .... ŽEBY!

expert
 
Príspevky: 2351
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod Eva75 »

Ak chcete piecť vždy na noc, odporúčam Panasonic SD 255, je to moja tretia pekáreň a je suverénne najlepšia a zároveň o dosť tichšia ako bežné pekárničky. Takmer ju nepočuť (nepreháňam). Jej nevýhoda je, že pečie asi o hodinu dlhšie ako ostatné pekárne, ale ten rozdiel zároveň veľmi cítiť na konzistencii chleba, je oveľa vláčnejší. Aj predtým som bola s chlebom spokojná, ale teraz som ešte oveľa viac. A je (vraj) jedinou pekárňou, ktorá prepečie chlieb z každej strany rovnomerne, takže má z každej strany krásnu rovnomernú farbu aj kôrku. A manžel si tento chlebík nevie vynachváliť! :lol:

http://domacnost.sme.sk/c/3352890/panas ... ofika.html
Eva75

Na pravde nič nemení schopnosť vášho žalúdka stráviť ju.

expert
 
Príspevky: 1470

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod Jaruška »

Ahojte, máte niekto takýto problém:V poslednom čase, asi 2-3 týždne, sa pekáreň nespustí po uvedení do prevádzky. Stáva sa to už permanentne. Podľa pokynov z príručky by mohol byť v problém v lopatkách- Skúšala som teda lopatky vybrať a znova vložiť , potom pekáreň niekedy naskočila. Minule to už ale nepomohlo. Vybrali sme teda celú nádobu na pečenie a zdalo sa nám, že tie spodné vecičky na krútenie lopatiek nezapadajú dobre do tých ozubených kolieso na dne pekárne. Skúsili sme to jemne prispôsobiť, znova vložiť nádob aj druhý raz. Ok, rozbehlo sa to. Dnes mi už ale nejde ani to -viackrát som vybrala nádobu, viackrát som skúsila nastaviť lopatky, aj som vybrala cesto a znova celý proces a nič. Čas sa odmeriava normálne, ale pekáreň nepracuje. Mám to ísť reklamovať? To predsa nie je možné, aby bolo vsadenie nádoby také komplikované a aby sa to takto zasekávalo.
Jaruška

...žeby .... ŽEBY!

expert
 
Príspevky: 2351
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod Eva75 »

Jaruška, ak to máte v záruke, choď to reklamovať.
Eva75

Na pravde nič nemení schopnosť vášho žalúdka stráviť ju.

expert
 
Príspevky: 1470

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod SilvaK »

Jednoznačne reklamovať.
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert
 
Príspevky: 8500

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod Jaruška »

Vyskúšam ešte raz piecť a idem reklamovať, ak sa to znova nespustí.

Je to Moulinex Home Bread Baguette.Už by som si takú špeciálnu asi nekupovala. Doteraz nebola zlá, ale v pohode by stačila aj lacnejšia. využívame tak polovicu funkcií a bagety som v nej piekla 2 razy. Aj tak som prišla na to, že takéto menšie pečivo je lepšie dať si len urobiť cesto a potom dať piecť normálne do rúry.
Jaruška

...žeby .... ŽEBY!

expert
 
Príspevky: 2351
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron