DOMÁCA PEKÁREŇ

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

DOMÁCA PEKÁREŇ

Odoslaťod veverka84 »

Ahojte uvažujem kupiť tento zazrak :D
Pridajte nejake skusenosti a rady tí čo ju máte
Co som zatial pozerala celkom sa mi paci tato Moulinex OW 500331 nemá ju niekto, zaujímalo by ma totiž ako sa tam pečú tie bagetky.Len ta cena chela som tak do 3000 sk.
Vdaka
veverka84
pokročilý
 
Príspevky: 627
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod MrnusikZ »

ahoj no, tak ja mam tu moulinex XXL baguette, dostala som ju nedavno ale chlebikom sa uz mozem pochvalit, je super, bagetky som este neskusala, hadam sa aj na ne odhodlam casom, len musim zohnat nejaky dobry recept. posielaju totiz k nej aj nejake recepty ale nie su dobre, podla nich sa mi zatial nic nepodarilo a aj na fore, kam chodim baby pisu ze su nanic, podla inych receptov sa mi zatial podarili vsetky chlebiky.
ja som si ju vybrala hlavne pre to, lebo mozem piect 3 velkosti chleba, niekedy staci iba pre nas 2 a inokedy aj pre znamych ci svokrovcov, tak potom zvolim zen najvacsi chlebik.
MrnusikZ
začiatočník
 
Príspevky: 122
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod norina »

Ahoj veverka - btw. pekna prezyvka :P

najprv si kupili pekarnicku mojho draheho rodicia - nadsenie nemalo konca kraja :lol: po roku aj cosi skoncila u nas, lebo obaja dost pribrali aj ked si ju chceli uzivat uz len v spojeni s navstevami a pod. :wink: :roll: my sme naozaj piekli iba v prip. viacpocetnch navstev a akcii, takze bolo to super a vzdy sme zozali aplauz za pohostenie :D pri neplanovanom stahovaniskoncila u mojich rodicov, ktori si obcas ako zmenu upecu niektory speci zrnkovy alebo kapustovy ci zemiakovy chlebik a mama tam zaraba cesto, kedze je po tazkej operacii a nemoze namahat pravu ruku :? planujeme si kupit aj do noveho, ale vyuzivat len obcas a opatrne, lebo z takej dobroty sa vaaazne ultralahko pribera 8) hlavne ked ta zobudza vona cerstvo upeceneho chlebika v nedelu - to sa holt tazko odolava :lol: :oops:
Znacku neporadim, lebo tuto kupovali pred vyse 12 rokmi (v hume) a odvtedy su iste lepsie veci na trhu :wink: a kedze my sa budeme stahovat ca o 3/4 roka, taketo "pikosky" isto budeme riesit az potom...
norina
expert
 
Príspevky: 13344

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod fanka »

Ahojte ,tak aj som dnes dostala pekaren Moulinex XXL baguette.Velmi sa tesim,ako budem piect vonavy chlebik. Mate nejake vyskusane rady a tipy naco mam dat pozor pri pecení. Aky mam skusit prvy chlebík. Dakujem za rady.
fanka

expert
 
Príspevky: 1751

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreňRe: domáca pekáreň

Odoslaťod Slavka »

zrzka24 píše:aj my uvazujeme nad tymto zazrakom, pocula som vsak ze chlieb je akysi iny. kde by sa dala ist pozriet nejaka ukazka spojena s ochutnavkou? nemate skusenost?. Nechceme kupovat macku vo vreci. Co sme si vyhliadli tak stal vyse 5000. No neviem keby nam ten chlieb nechutil tak ci by sme radsej neinvestovali peniazky do veci ktoru vyuzijeme....


Zrzka, my mame domacu pekarnicku a sme maximalne spokojni! Chlieb vobec nie je iny, je super! Mame znacku Unold,a je ok
Slavka

anjelik

expert
 
Príspevky: 1922

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreňRe: domáca pekáreňRe: domáca pekáreňRe: do

Odoslaťod Slavka »

zrzka24 píše:
Slavka píše:
zrzka24 píše:aj my uvazujeme nad tymto zazrakom, pocula som vsak ze chlieb je akysi iny. kde by sa dala ist pozriet nejaka ukazka spojena s ochutnavkou? nemate skusenost?. Nechceme kupovat macku vo vreci. Co sme si vyhliadli tak stal vyse 5000. No neviem keby nam ten chlieb nechutil tak ci by sme radsej neinvestovali peniazky do veci ktoru vyuzijeme....


Zrzka, my mame domacu pekarnicku a sme maximalne spokojni! Chlieb vobec nie je iny, je super! Mame znacku Unold,a je ok


a co tam okrem chleba pecies? vyuzivas ju? ja mam kopec kramov do kuchyne a len my to zavadzia. Vsade citam same chvaly na pekaran a priznam sa ze niekedy by aj bodla lebo nie vzdy sa mi chce kvoli chlebu ist do obchodu.


Zatial len chlieb, mame ju asi od polovice decembra, takze este sme neskusali nic ine! Ale chlieb robime rozny, a zatial nam vzdy chutil! Ma len jenu chybu, ze nejako rychlo sa zje! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Slavka

anjelik

expert
 
Príspevky: 1922

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreňRe: domáca pekáreňRe: domáca pekáreňRe: do

Odoslaťod zelena_zaba »

Slavka píše:
zrzka24 píše:
Slavka píše:
zrzka24 píše:aj my uvazujeme nad tymto zazrakom, pocula som vsak ze chlieb je akysi iny. kde by sa dala ist pozriet nejaka ukazka spojena s ochutnavkou? nemate skusenost?. Nechceme kupovat macku vo vreci. Co sme si vyhliadli tak stal vyse 5000. No neviem keby nam ten chlieb nechutil tak ci by sme radsej neinvestovali peniazky do veci ktoru vyuzijeme....


Zrzka, my mame domacu pekarnicku a sme maximalne spokojni! Chlieb vobec nie je iny, je super! Mame znacku Unold,a je ok


a co tam okrem chleba pecies? vyuzivas ju? ja mam kopec kramov do kuchyne a len my to zavadzia. Vsade citam same chvaly na pekaran a priznam sa ze niekedy by aj bodla lebo nie vzdy sa mi chce kvoli chlebu ist do obchodu.


Zatial len chlieb, mame ju asi od polovice decembra, takze este sme neskusali nic ine! Ale chlieb robime rozny, a zatial nam vzdy chutil! Ma len jenu chybu, ze nejako rychlo sa zje! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ano, to je presne hlavny problem: chlieb z obchodu vydrzi tak dvojnasobne, lebo sa papa, len ked je s cim a ked sme hladni. chlebik z pekarne si davame aj ako maskrtu a nenamahame sa ho niecim natierat...netreba :)
inak u nas v jedinej pekarni, kde nam chuti chlieb isli tak hore s cenami, ze 1.5kg chlieb stoji 44sk :shock: to si ho mozu strcit: napeciem lacnejsie a nemusim sa trepat cez pol mesta a mam ho cerstvuckyyy, nie oschnuty po pol dni stravenom na pulte...
zelena_zaba
expert
 
Príspevky: 1437

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: domáca pekáreň

Odoslaťod hanaja »

pekáren mám 2,5 roka etu siestu, som s nou spokojná, najpr som piekla len chlebí celé letné prázdniny, potom sa nám žiadalo kupovaného,v nedeľu máme domáci chlebík, raz až dva krát týždenne v nom robím kysnuté cesto na koláče, raz do týždna cesto na pizzu alebo langoše- dosť ma bolievajú ruky a najmä časom som na tom zle takže si neviem predstaviť už kuchynu bez nej a ked sme pri kuchyni- mám ju malú tak ked devonka fachčí mám ju v obývačke na stole- je dosť veľká a to je jej jediná nevýhoda
dúfam že mi dlho vydrží,ak však odíde na onen svet kúpim si ďaľšiu
hanaja
 
Príspevky: 30

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron