indukcna alebo sklokeramicka varna doska?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: indukcna alebo sklokeramicka varna doska?

Odoslaťod jana v. »

marrika, na nete uvadzali, ze to, ci treba 380 alebo nie zavisi od max prikonu, tusim nad 6000 w uz treba 380. asi by ti to nestacilo na 220, ked by si zapla na plno 2 a viac platni. tipujem, ze tie, co im staci 220, maju podobne ako kombinovane sporaky el. kabel so zastrckou. neviem presne, fyzicky vyberat do predajne pojdem az o 2-3 meisace :lol:
jana v.
expert
 
Príspevky: 2196

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: indukcna alebo sklokeramicka varna doska?Re: indukcna al

Odoslaťod jana v. »


mamina, mas takuto? alebo este niektora ina?
chcem sa spytat na skusenosti s nou.
lebo teraz mi ponukaju v jednej predajni jednu z najnovsich 60150p za 610€ (http://www.najnakup.sk/Porovnaj_varne-p ... 23935.html), co je cena ako v polsku, lebo je to posledny kus na sklade, len ked som pozerala na polske stranky, tak tuto 20ku maju spolu s rurou, aku chcem za necelych 600€ v akcii, tak silne rozmyslam...
tato novsia ma napr. uz rovno stupnicu, ze ked chcem pridat napr. na 5, tak nemusim po jednom, ale staci stlacit 5. a ine nejake extra vyhody, ktore by som ja, ako zatial indukciuo "nedotknuta" vedela ocenit, som nenasla.
jana v.
expert
 
Príspevky: 2196

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: indukcna alebo sklokeramicka varna doska?

Odoslaťod mamina »

Jani a čo ti ja viem ktorú mám? Teda presne číslo...ale mám indukčnú a takú, že ked chcem na stupnici 5ku - hned si ju stlačím, nemusím po jednom. Inak som veľmi spokojná
mamina

expert
 
Príspevky: 12230
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron