SUŠIČKA PRADLA - odporucate?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: ako naučiť deti nebáť sa zvuku mixéra

Odoslaťod monika19 »

moje obidve sa v tom veku bali,my sme to riesili tym,ze pokial z toho vyslovene nemali paniku,tak sme to nejak nekomentovali(cim viac na to upozornujes,tym viac sa dieta vybicuje emocne),deti stali mezdi dverami a takymi tymi velkymi ocami pozorne sledovali a ak sme im nieco hovorili,s placom usli,ak nie,odsledovali a aj tak po par mixovaniach na to uz trhali z ruk ze idu to robit oni :))
monika19
expert
 
Príspevky: 2436

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: susicka pradla - odporucate?

Odoslaťod zuzana.kravcova »

sušička je môj veľký sen, zatiaľ ju síce nemám, ale je na zozname :D používala som ju, keď som bývala v zahraničí a je to fakt hrozne praktická vec, hlavne v byte, kde veľa priestoru na sušenie nie je :wink:
zuzana.kravcova
 
Príspevky: 37

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: susicka pradla - odporucate?

Odoslaťod Petrina »

tiez zacinam uvazovat, ale do kupelne nehrozi, lebo to je mini priestor a pracku mam na wc, ale nechcem postavit susicku na nu. Do kuchyne tiez nehrozi, tak som sa chcela opytat, ci sa da dat aj do izieb, napr. keby som ju dala do spalne (ak neplanujem susit pocas spanku). Neposkodi parkety alebo tak?
Petrina

expert
 
Príspevky: 4753

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: susicka pradla - odporucate?

Odoslaťod mamina »

No čo ja viem :rol8: sušička vydáva veľa tepla - treba vetrať.No nezdá sa mi to veľmi vhodné to izby
mamina

expert
 
Príspevky: 12230
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: susicka pradla - odporucate?

Odoslaťod matolog »

nie som odbornik na pranie a zenske prace. ked som bol v anglicku, chodil som prat ku kamosovi - mali pracku aj susicku. bolo to celom fajn - veci som ani nemusel zehlit. naproti tomu v dome predtym sme mali pracku kombinovanu so susickou a tam tie veci boli pokrcene ovela viac. isto ale zalezi na viac faktoroch...
matolog
 
Príspevky: 8

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: susicka pradla - odporucate?

Odoslaťod janahuu »

ja mám elektrolux už druhú a som max spokojná. inak som chcela povodne integrovanú: http://didymo.albumy.biz/2013/02/18/pra ... -v-jednom/
janahuu
 
Príspevky: 5

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: SUŠIČKA PRADLA - odporucate?

Odoslaťod ScoobyDoo »

Odporucam Vam JML DRI BUDDI INDOOR CLOTHES DRYER, ekonomicke, lahko skladovatelne, setri elektriku, pradlo je jemne, vonave....a navyse ziadne zehlenie......je to moj velky pomocnik v domacnosti...uz ziadne susicka a tucny ucet za elektriku..
Prílohy
$_1.JPG
(6.8 KiB) Stiahnutá 2755 krát
ScoobyDoo

začiatočník
 
Príspevky: 109
Obrázky: 3

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.