CHLADNIČKA - aká značka?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: CHLADNIČKA - aká značka?

Odoslaťod karolyna »

Konkrétne chceš vedieť akú mám chladničku, no ja mám kombinovanú philco, pozrela som ti presne ten model aby si si to vedela nájsť, je to PCN17732Bi :) Keď som ju kupovala tak som to ešte nevedela ale teraz to už viem, je to moja vysnívaná chladnička. Je proste kombinovaná, je v nej dosť miesta, dokonca má zvlášť regál na fľaše, čo sme furt pred tým rozmýšľali, že kam ich dať a ako aby zabrali čo najmenej miesta. Páči sa mi, že má zásuvku, v ktorej sa dá kontrolovať vlhkosť, tam sa skladuje vlastne zelenina takže ti vydrží dlhšie, je tam maxi fresh pohlcovač pachov, takže nemám žiadny smrad v chladničke, aj keď si tam hodím niekedy napríklad rozkrojenú cibuľu alebo tak. Proste ako som už písala som rada, že som zvolila pri výbere taký postup ako som zvolila a dospela som k tomu, že si kúpim túto :)
karolyna

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: CHLADNIČKA - aká značka?

Odoslaťod Alzbetka725 »

ked sme vyberali chladničku, tak podmienka bola, že musi byt americka a nakoniec sme sa rozhodli pre tuto http://www.orava.eu/produkty/produkty-p ... rgo-525-mx a už dva roky nam funguje bez jedinej chyby
Alzbetka725

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.