CHLADNIČKA - aká značka?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: CHLADNIČKA - aká značka?

Odoslaťod jana v. »

Alenka z rise Divov píše:Ked sme uz pri tej chladnicke - tiez je akoze nerezova, a ako sa patri, nacapali sme tam vsetky magnetky zo vsetkych dovoleniek co nam kto priniesol .... no a sem tam sa s tym maly hral...a take skrabance na celom čele tej chladničky, že už v živote od tial nemozem sundať tú vystavku " obrazkov", ktoré ich skrývajú. S tým už asi nič nenarobím, že?

bielu si este viem predstavit, ze by sa dala prestriekat, ale nerezovu nie. ale mozes namiesto magnetiek vyskusat nejaku samolepku,napr. ako byvaju tie rozne obrazce na stenu...
jana v.
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Milos797 »

Dobrý deň, nemáte niekto skúsenosti s chladničkou RL 60GQERS1. Mne sa celkom pozdáva, len by som potreboval trochu odporúčaní. Hľadal som ju cez Heureku a najlacnejšie mi ju našlo tu http://www.klikit.sk/RL-60GQERS1-XEF-ch ... -d4570.htm . Myslíte, že je to dobrá chladnička?
Milos797

Odoslaťod Peta88 »

Dobrý deň,

rozhodujeme sa, že kúpime buď chladničku GORENJE NRC 6192TX alebo Beko CN 136231 T.
Máte niekto skúsenosti s niektorou z týchto chladničiek? Prípadne, ktorá značka je lepšia podľa Vás?

Ďakujem za odpoveď.
Peta88

aaa

Odoslaťod anomiska »

my máme Electrolux. už ju máme 5ty rok a sme nadmieru spokojní. pred kúpou sme čítali rôzne recenzie a Electrolux nám vyšla ako najlepšia. Pri behaní po obchodoch sme mali tiež najviac odporúčaní práve na chladničku Electrolux. no a zaklincoval to náš známy - opravár práčiek a chladničiek a tiež nám odporúčil Electrolux. zatiaľ sme spokojní :)
anomiska
začiatočník

Odoslaťod jana v. »

nedavno uz doslo k tomu, ze ma ta stara chladnicka uz tolko hnevala, ze som sa definitivne rozhodla vymenit ju. muz to nechal viac menej na mna - chcel len, aby bola nerezova. ja som mala poziadavku okolo 200 cm, kedze som chcela o policu viac. samozrejme, ze aj vnutorny priestor by mal byt primerane viac ako pri 175ke, nie ze to "zastavaju" niecim. a samozrejme aj cena bola dost dolezita. taketo elektroluxky, ktor e som doteraz preferovala, sa mi zdali dost drahsie oproti lacnejsim rovnakym inej znacky.
a tak som stravila niekolko hodin prezeranim vselijakych stranok s recenziami na rozne znacky a v principe som prisla na to, ze 90 % ludi su s hocijakou znackou spokojni, ale najde sa nejakych cca 10 %, ktori na nu nadavaju. podla mna teda jednoznacne zalezi na kuse (ako aj u aut), jednoducho ak mas "stastie" na vadny kus, tak budes preklinat znacku... tiez som pozerala tie rozne nove funkcie ako nulova zona, rozne ventilatory, beznamrazova mraznicka, drziaky na flase a podobne, ze co naozaj by som potrebovala a co nie. a tiez som si vypocitala, ze rozdiel v spotrebe A++ a A+++ mi rocne robi cca 11€ pri nimi udavanej spotrebe (v praxi byva nizsia, aspon u nas), ale rozdiel v cene bol cez 100€ a to znamena, ze by mala fungovat aspon 10 rokov, co ale nie je u dnesnych spotrebicoch iste.
tak som to riskla a rozhodla sa pre HotpointAriston EBL 20321 V - tiez referencie z 90% kladne, a vsetky parametre vratane ceny (tusim 357 € vratane dopravy) mi vyhovovali. zatial som spokojna, aj ked dvere nejdu otvorit "az za roh" - to som sa v prvom momente zlakla, ze to budem musiet reklamovat - ale dole su 2 sufliky a vzadu su hrany mierne zrezane, takze nie je problem vybrat ho . hluk je odhadom rovnaky ako nasa stara, ale samotny zvuk je trosku iny (asi tym ventilatorom), tak som si chvilu musela zvykat.
osobne si myslim, ze sufliky v mraznicke z drotu (ako sme mali doteraz) su pevnejsie a lahsie sa tam hlada, ako tieto biele plastove (priehladny plat len vpredu), ale skutocnost budem vediet porovnat o par rokov :-)
jana v.
expert

Odoslaťod Zoroo »

máme od siemens a som s ňou spokojný.
Zoroo

Odoslaťod Elika4 »

Čo sa týka chladničiek mám zafixovanú ako kvalitnú značku Oravu, nekazí sa a jednoducho drží.. My máme dokonca dve - jednu doma v byte a druhú na chalupe.. Majú nízsku hlučnosť, poličky sú nastaviteľné a z tvrdého skla.
Elika4

Odoslaťod Jankula89 »

Tiež máme chladničku Orava, ale už jej máme dlho. Plánujeme zaobstarať novú, ale keďže táto vydržala, tak neváham a idem do tejto :-) https://lednice.heureka.sk/orava-rgo-313ax/
Jankula89

Odoslaťod HelenkaK »

Vidím, že máme spoločný vkus :-) Túto chladničku majú doma rodičia a vždy sa mi veľmi páčila. Tiež preferujem Oravu.
HelenkaK

Odoslaťod Jankula89 »

To áno, ja už som 100% rozhodnutá. Ich spotrebiče nemajú chybu.
Jankula89

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.