CHLADNIČKA - aká značka?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: ktora znacka chladniciek je dobra?

Odoslaťod eva_a »

Silva, tak tie mrazakove sufliky musia byt na porazenie. To su take detaily, ktore na predajni ani neodskusas.
Aj ked ma chladnicka neviem ake parametre spotreby a super dobry kompresor a neviem co este, tak blbe sufliky ci dvierka to mozu vsetko pokazit.
eva_a

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Katka3 »

Ahojte,
zvazujeme kupu novej chladnicky a rada by som sa Vas opytala na Vas nazor na chladnicku s tzv. nulovou zonou.
Uvitala by som Vase osobne skusenosti ak takuto chladnicku mate ci sa to vobec oplati a naozaj vydrzi zelenina a maso podstatne dlhsie cerstve alebo je to len bla bla bla na podporu predaja.
Ide o to, ze tieto chladnicky su podstatne drahsie a tak ma zaujima ci sa oplati investovat alebo nie.
Ak takuto chladnicku vlastnite uvitam ak napisete aj typ a znacku a aj to ci ste spokojne.

Dakujem
Katka3
začiatočník

Odoslaťod Dádulka °°° »

Bosch to asi nebude, čo sa teda veľmi divím.
Vyberám vstavanú chladničku, ostatné veci budú Bosch, tak aj tuto som šla tým smerom. Reku poďme do kamenného obchodu, nech vidíme naživo - a čo som videla je nazáživné, aj esteticky aj funkčne. Možno nejaký starší model, ale dvierka mrazničky tiež nutné otvoriť viac ako o 90°, ak chceš vytiahnuť šuflík... slabota.
Elektrolux mám teraz doma a je fajn, tak som pozrela na ich ponuku cca v tej istej cenovej hladine ako vytipované Bosch a to je niečo celkom iné - výborná výbava, vrátane možnosti zóny "nula", jedno aj dvoj-kompresorové, estetické.
Potom som urobila porovnania aj iných spotrebičov Bosch-Elektrolux v zodpovedajúcej cenovej hladine a tam sa mi vidí, že Bosch je lepší.
Toto s chladničkami nechápem, alebo že by sa to týkalo iba vstavaných?
Dádulka °°°

expert

Odoslaťod cerno »

chcel by som si kupit SAMSUNG RL 34HGPS1.

Vie mi niekto povedat ci mam tuto chladnicku kupovat resp. ci samsung je dobra znacka? Nechcel by som o 3 roky kupovat novu.

Dakujem za vsetky reakcie
cerno

Odoslaťod slagy »

Ja mam ZANUSSI, kupovala som ju cez www.hej.sk a nemozem povedat ani polzleho slova. Tichucka, sikovny mrazak ... som s nou spokojna.
Ono, nepoznam zlu znacku, zalezi len na skusenostiach zien, ktore sem pisu ako ja.
Stastny vyber (:
slagy

spokojna mamina

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Re: CHLADNIČKA - aká značka?

Odoslaťod jana v. »

alenka, ja som mala podobnu poziadavku na auto - co najmensie, najlacnejsie (do skolky/skoly a spat), ale minimalne 4 dvere, nech nemusim zakazdym vystupovat, ked vystupuju deti :-)
a zabludila som sem, ze sa musim pomaly poobzerat po niecom novom...
jana v.
expert

Odoslaťod corky »

ja som mala pri chladničke parameter, aby bola spredu "nerezová" a pritom na nej nebolo vidieť otlačky detských ( a manželových) ručičiek, kedže maju problem chytať dvere výlučne za rukoväť ... mame chladničku Samsung, slúži 8. rok a spokojnisť maximálna. Ešte sme k nej vtedy dostali zdarma aj vysávač, no ten už sa pokazil ...

jana v. píše:alenka, ja som mala podobnu poziadavku na auto - co najmensie, najlacnejsie (do skolky/skoly a spat), ale minimalne 4 dvere, nech nemusim zakazdym vystupovat, ked vystupuju deti :-) ...
a čo ste kúplili? My sme s podobnými požiadavkami, plus ešte aby malo klimatizáciu, kupili Suzuki Splash
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod jana v. »

corky píše:... a čo ste kúplili? My sme s podobnými požiadavkami, plus ešte aby malo klimatizáciu, kupili Suzuki Splash

nissan micra, 18 rocne za 800 euro. a predchadzajuce skoro rovnake sme predali za 500, lebo by uz bolo treba investovat do karoserie... kym to chodi bez udrzby, tak je to vyborne, ved co mi treba, ked max. trasa byva 7 km v kuse - na takom kusku ani klima nezacne poriadne pracovat, navyse detom ani mne nerobi dobre. ale isla som v poho aj na dialnici 130... druhe mame poriadnejsie.
sorry, ze od temy, ale slusnost kaze odpovedat :-)
jana v.
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...