CHLADNIČKA - aká značka?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: ktora znacka chladniciek je dobra?

Odoslaťod Maruška »

Keď bol u nás asi pred mesiacom opravár pri mojej chladničke, ja som už zvažovala, že pokiaľ mi ju neopraví, tak že kúpime novú. A on mi poradil, že nech kúpim čokoľvek, len nie EUROTECH. No opravil mi ju, takže nič nekupujem. :wink:
Maruška
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod maminavychod »

Ja odporúčam Electrolux, a tie lepšie a známe značky, ale nie Whirpool, lebo sa zhoršili, Gorenje je priemer, a Liebherr má moja svokra a nie je dobrá, už bola menená a zase ju terba lo reklamovať, ale doba vypršala, ale asi bol len tento kus chybný :lol: ,
a vôbec nie Ardo, Candy a podobné ,,značky"
Ja mám zatiaľ všetko Electrolux a nedám dopustiť. :wink:
maminavychod
expert

Odoslaťod nata_lia »

ja mam ardo a nedam na nu dopustit myslim si ze dnes vobec nezalezi aku zmnacku kupis ale na aky vyrobok natrafis,lebo moze sa stat ze kupis kazovy vyrobok od firmy wirpool a nadavas ze to je zla znacka tak ze vyber je siroky a rozhodnut sa musis sama
tak zlom vaz a stastnu ruku pri vybere chcladnicky :lol:
nata_lia
expert

Odoslaťod Vroni »

My mame Gorenje a nikdy viac. Tecie jej voda po stenach (chladnicke) a podla technickeho popisu to tak ma byt :shock: :shock: :shock: Cize vsetko sa da ukladat len do stredu, aby sa to "nekupalo" Bola to zial jednina znacka, ktora vyraba stvorsuflikove mraznicky (v tejto velkosti) a tak som dufala, ze bude v pohode. Mraznicka je ok, ale kompresor chladnicky sa spusta takym divnym orgastickym stonanim :oops: , dodnes som si na to nezvykla.....
Vroni
pokročilý

Mood: Cool

Odoslaťod sasa30 »

dakujem za vsetky prispevky :wink: rozhodli sme sa pre elektrolux - 2 kompresory :wink:
sasa30
pokročilý

Odoslaťod finesse »

Vytahujem temu... vyrabaju este chladnicky, v ktorych nesteka po chrbte voda?Ak o takej viete, prosim, prezradte.
Viem, ze su to samoodmrazovacie, ale mne sa ta stekajuca voda proste nepaci :evil: Naviac u rodicov mame taku chladnicku, v ktorej pri zadnej stene vsetko zmrzne a potom na to steka voda :twisted: Najhorsie je to na spodnych polickach, nad mrazakom-je jednokompresorova
finesse

jediny kto ta dokaze vzdy podrzat je tvoja podprsenka

expert

Mood: Sad

Odoslaťod Vieromila »

finese- jediny problem samoodmrazovacich chladniciek je podla mna v tom, ze treba davat pozor, aby sa nic nedotykalo zadnej steny. Ked si na to das pozor, tak s tym ziadny problem nie je. Inak, my mame 2 roky Whirlpool dvojkompresorovu a som spokojna. Mne sa paci, ze ked odmrazujem, vypnem len mraznicku a chladnicka bezi dalej. :wink: Mame na nu zaruku 5 rokov, veci v nej nenapachnu tym chladnickovym pachom. Keby som si mala vyberat novu chladnicku, tak by som vybrala taku, co ma digitalny displej co ukazuje presnu teplotu a ma zasuvku na zeleniny na kolajnickach. Ma ju svokra a je to tusim Elektorlux, jedine co mi na nej vadilo, bol nizky uchop na otvaranie dvierok (nema uchytky).
Vieromila
expert

Mood: Happy

Odoslaťod Evina »

jednoznacne Liebherr a ak sa da po financnej stranke, tak aj s funkciou Bio fresh, co su sufliky s teplotou tesne nad nulou. Tu vydrzia syry, salamy, zelenina a ovocie skutocne vyrazne dlhsie pouzitelne, ako pri teplote 5 stupnov. Tiez beznamrazovy system No frost je vyborny.
Novy dizajn je podla mna viac ako prijatelny. Starsie modely sa mi nepacili zvnutra.
Inak, Liebherr vyraba chladnicky aj pre Miele, oni si tam narazia len znacku....tak asi vedia preco :):):):)
Evina
expert

Odoslaťod portos »

Ja mam doma od roku 2000 Zanussi chladničku z mrazakom a som super spokojny,

8 rokov bezproblemoveho chodu.
portos

Je jedno či sa chctete zmeniť, vždy sa najde niekto kto Vam zakerne vykričí minulosť

expert

Re: ktora znacka chladniciek je dobra?Re: ktora znacka chlad

Odoslaťod norina »

Evina píše:jednoznacne Liebherr a ak sa da po financnej stranke, tak aj s funkciou Bio fresh, co su sufliky s teplotou tesne nad nulou. Tu vydrzia syry, salamy, zelenina a ovocie skutocne vyrazne dlhsie pouzitelne, ako pri teplote 5 stupnov. Tiez beznamrazovy system No frost je vyborny.
Novy dizajn je podla mna viac ako prijatelny. Starsie modely sa mi nepacili zvnutra.
Inak, Liebherr vyraba chladnicky aj pre Miele, oni si tam narazia len znacku....tak asi vedia preco :):):):)

suhlas, presne tuto mame aj s tymito funkciami a je perfektnaaa :P nema vazne chybu, vrele odporucam :D
norina
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.