Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod klarkapretty » Št 24.Aug. 2017 15:35

to ci s kominom ci s filtrom alebo ako ten digestor pojde, tak to hej to ries s drahym, ale na tvojom mieste by som zacala riesit co sa tyka digestora take prakticke veci najma co sa tyka pouzivania, aby vobec bol ten digestor efektivny, aby fungoval tak ako ma aby si potom nemusela riesit to, ze nesplna nejake tie tvoje poziadavky :ashamed:
klarkapretty

Mood: Cool
Založený: St 26.Okt. 2016 14:33

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod milicka225 » Pi 25.Aug. 2017 9:22

ja mam ostrovcekovy odsavac, ale pomahal mi s jeho vyberom tiez muz lebo som nevedela ako je to s hlucnostou, kolko rychlosti by mal mat a taketo veci, ktore su v praxi velmi dolezite no ktore po pravde mna nejako pri kupe nezaujimali. jedina vec co mna v tomto pripade pri kupe zaujimalo bolo to aby som si ho mohla dat nad ostrovcek a aby bol moderny, aby dobre vyzeral aby to nebolo len take nejake obyc :-D
milicka225

Založený: Pi 05.Máj. 2017 11:30

Odoslaťod sylmia » Po 28.Aug. 2017 10:52

Áno, také tie praktické veci, technické, to je dobré prekonzultovať :-D Koľko si za taký ostrovčekový dala? Dobre odsáva? Lebo tie ceny sú kadejaké aj po predajniach a aj po internete. Že človek by sa z toho aj zblázniť mohol a bez problémov. Akej farby ho máš a ako vyzerá? Ako klasický digestor alebo inak?
sylmia

Založený: Št 13.Apr. 2017 20:15

Odoslaťod pauuula » Ut 29.Aug. 2017 10:04

mohla by si sem dat pre inspiraciu priamo nejaky typ toho digestora, pre ktory si sa rozhodla - celkom by ma to zaujimalo :D
Obrázok používateľa
pauuula

Založený: Ut 20.Jún. 2017 7:04

Odoslaťod selvina » St 30.Aug. 2017 9:27

digestorov v dnešnej dobe je nespočetné množstvo, len presne chybou je to, že dbáme skôr na vizuálnu stránku tohto a nejako neriešime, čo je schopný nám ten digestor vôbec dať, čo je celkom zádrheľ čo si všímam, kamoška tiež veľa vecí vyberala podľa výzoru a je dobré riešiť aj iné veci to bez debaty ;)
Obrázok používateľa
selvina

Založený: St 25.Jan. 2017 11:05

Odoslaťod pauuula » Št 31.Aug. 2017 13:56

ano zaujima ma aj vizualna stranka, no samozrejme dbam aj a kvalitu, o to sa nejak neboj
Obrázok používateľa
pauuula

Odoslaťod klarkapretty » Po 04.Sep. 2017 11:32

aj ja by som rada videla ten ostrovcekovy, o ktorom si tu pisala, ze ako vyzera, nie je to paula nejako o tom, ze sa ona boji, je to skor o tom myslim, ze ti chcela pomoct poradit, pretoze myslim, ze je velkou pravdou, ze casto sa nechame uniest to ako vyzera to co kupujeme a potom zabudame na veci, co su dolezite ;)
klarkapretty

Mood: Cool
Založený: St 26.Okt. 2016 14:33

Odoslaťod pauuula » Po 04.Sep. 2017 17:36

ale hej ja viem, mala som len zly dena troca som sa nechala uniest prepacte. no nechcem ich uz potom nejak menit, takze v prvom rade sa snazim dbat na kvalitu - teda dba na to moj muz a jasi vizual uz nejak prisposobim
Obrázok používateľa
pauuula

Odoslaťod oxanka » St 06.Sep. 2017 11:55

:fl: :adore: digestor je riadny, velmi dobre vyzera to ti poviem, taky imidzovy kusok, snad bude aj dobre sluzit, povedala by som, ze trosku to zavana takym industrialnym stylom, co ja mozem, ked je to cele dobre zladene, ale tieto ostrovcekove digestory predsa len musia nejako vyzerat, ked mnohokrat nebyvaju nad nimi ziadne skrinky :rol8:
Obrázok používateľa
oxanka

Založený: Ut 06.Jún. 2017 12:12

Odoslaťod sandronela » Po 11.Sep. 2017 15:07

dnes je veru tych spotrebicov strasne vela, je z coho vyberat, len najhorsie je ak sme priebercive, alebo ak nas rychlo nieco omrzi :-D ja napriklad uz spekulujem, ze by som mikrovlnku vymenila, lebo nejako uz sa mi nepozdava to ako vyzera, dnes keby si mam vyberat tak volim inu, ale tak to je asi normalne, nie? :D
Obrázok používateľa
sandronela

Založený: St 22.Mar. 2017 15:05

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.