Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod sandronela » Po 10.Júl. 2017 10:20

pauuula píše:mne sa zda, ze mi je aj 60 niekedy malo. my mame zatial len plynovy sporak, no tiez sme rozmyslali, ze by sme si kupili indukcnu. pobehali sme aj zopar obchodov, no neviem, moc ma tie ich ceny neohurili

hovorim je to aj o tom, co na obed varis a pre kolkych ludi, ale ja zatial som s touto velkostou v pohode, neviem keby nas bolo este viac doma, ze akoby to bolo, ale takto mki to zatial vyhovuje, ono plyn je fajn, ale indukcia je indukcia, treba si to dobre zvazit, tie ceny su kadejake, preto ja som to riesila tak, ze som si vybrala asi aku by som chcela a potom som pozerala ceny daju sa zohnat aj za prijatelne ceny, len treba sa tomu povenovat porovnat
Obrázok používateľa
sandronela

Založený: St 22.Mar. 2017 15:05

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod klarkapretty » Ut 11.Júl. 2017 11:11

to s tym casom s tou rychlostou je to tak ale niekedy ani to clovek neriesi ak je na nieco roky zvyknuty je to uhol pohladu ale vsetko sa da naucit na vsetko sa da zvyknut ako moja mamina hovori zvyk je zelezna kosela ale zmenit sa da ked clovek velmi chce ;)
klarkapretty

Mood: Cool
Založený: St 26.Okt. 2016 14:33

Odoslaťod pradanka » St 19.Júl. 2017 6:17

je to tak a myslim ze my si vieme na mnohe veci zvyknut velmi rychlo aspon teda taky je moj nazor ja som nechcela ani len pocut kedysi o niecom inom ako o plyne dnes denne pouzivam indukciu a som rada ze som urobila take rozhodnutie usetrilo mi to myslim ze najviac cas pretoze varenie mi tolko netrva a zase aj umyvanie po vareni dosky nie je nejake narocne na cas :-)
pradanka

Založený: So 25.Mar. 2017 20:45

Odoslaťod klarkapretty » Pi 21.Júl. 2017 6:27

sme zeny to je mozno aj tym ze sa vieme rychlo obracat rychlo sa ucit nove veci najma ak sa to tyka varenia tak sme schopne kadeco povymyslat len aby sme sa zlepsili zdokonalili co? :-D tak pri plynovej je to tak ze castokrat musis zhadzovat vsetko dolu potom ocistit a dat naspat pri indukcii hej to odpada :-) len treba si vybrat aj kvalitnu varnu dosku je to aj o tom nie len o tom ze aky typ
klarkapretty

Odoslaťod macronita » Ne 23.Júl. 2017 12:31

klarkapretty píše:sme zeny to je mozno aj tym ze sa vieme rychlo obracat rychlo sa ucit nove veci najma ak sa to tyka varenia tak sme schopne kadeco povymyslat len aby sme sa zlepsili zdokonalili co? :-D tak pri plynovej je to tak ze castokrat musis zhadzovat vsetko dolu potom ocistit a dat naspat pri indukcii hej to odpada :-) len treba si vybrat aj kvalitnu varnu dosku je to aj o tom nie len o tom ze aky typ

to je jasne, je to vec, ktora sa pouziva denno denne, takze musi nieco vydrzat. no nie za kazdym vysoka cena znamena aj vysoku kvalitu
Obrázok používateľa
macronita

Založený: Št 08.Jún. 2017 7:38

Odoslaťod sandronela » Po 24.Júl. 2017 7:38

macronita najma roky musi vydrzat myslim, ze to je velmi dolezite, aby vydrzala dlho a najma v takej forme v akej je, ked ju kupujeme, to mas pravdu, tie ceny su uz rozne, uz aj rovnaku vec, napriklad teda varnu dosku vies zohnat jednu a tu istu v roznych obchodoch a za rozne ceny, co celkom zasnem ;)
Obrázok používateľa
sandronela

Založený: St 22.Mar. 2017 15:05

Odoslaťod oxanka » St 26.Júl. 2017 9:39

ja som kupovala varnu dosku pred par mesiacmi, uz je mam aj oskusanu. kazdej nam vyhovuje nieco ine. myslim, ze je to uplne normalne a netreba sa nad tym nejako pozastavovat. skor by som povedala, ze je potrebne sa rozhodnut pre dobru kvalitu produktu a pre dobry obchod cez ktory chces nieco taketo kupovat. aby ked nahodou nastane nejaky problem aby ho bolo s kym riesit. ja som chcela najskor cez internet, ale potom po zvazeni mnohych veci som si to dobre rozmysleal
Obrázok používateľa
oxanka

Založený: Ut 06.Jún. 2017 12:12

Odoslaťod maruska1 » Št 27.Júl. 2017 13:36

po zvazeni akych veci si si toto rozhodnutie rozmyslela? ja som tiez uz na internete pozerala nejake tie spotrebice, len ja celkom neviem ako by to bolo v pripade nejakej reklamacie alebo takychto veci akoby som to mala riesit, keby som to mala cez nejaky internetovy obchod :O
Obrázok používateľa
maruska1

Založený: Pi 19.Máj. 2017 7:12

Odoslaťod klarkapretty » Pi 28.Júl. 2017 11:24

ono ked chces objednavat cez internet tak nevyhoda je tam napriklad aj to, ze reklamacie sa horsie riesia, je to na dlhe lakte komunikovat s niekym len cez telefon, cez nejake emaily po pripade, nevies si pozriet ten spotrebic, ktory chces kupit osobne to vnimam ako velmi velku nevyhodu ;)
klarkapretty

Odoslaťod pauuula » Pi 28.Júl. 2017 20:55

klarkapretty píše:ono ked chces objednavat cez internet tak nevyhoda je tam napriklad aj to, ze reklamacie sa horsie riesia, je to na dlhe lakte komunikovat s niekym len cez telefon, cez nejake emaily po pripade, nevies si pozriet ten spotrebic, ktory chces kupit osobne to vnimam ako velmi velku nevyhodu ;)

to je pravda, ja si najradsej kupujem veci tak, ze ich proste vidim aj nazivo, lebo povedzme si tak, vela obrazkov srkz net shopy realitu trocha skresluju a hlavne naprikla uz pri sporaku, ci clovek tu velkost najskor uvedom, ked ho vidi nazivo
Obrázok používateľa
pauuula

Založený: Ut 20.Jún. 2017 7:04

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.