FÉN na vlasy

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

FÉN na vlasy

Odoslaťod DanielkaS »

ahojt dievčence, potrebujem kupit novy fen, len neviem na co sa mam zamerat, co ma mat ...
vedeli by ste poradit ? dakujem
DanielkaS

Pre svet ste len nejaký jeden človek... ale pre jedného človiečika môžete byť celým svetom.

expert
 
Príspevky: 1559

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: fén na vlasy

Odoslaťod slniecko »

Ja som mala teraz pozicany ionizacny a teda super, mala som vlasy omnoho skor suche a boli aj jemnejsie na dotyk. Tak rozmyslam, ze aj ja si taky kupim.
Mate niekto skusenosti? S akou znackou?
Toto, co som skusala, bol Revlon, ale tie u nas asi nepredavaju, ci?
slniecko

Luck is probability taken personally

expert
 
Príspevky: 23565
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: fén na vlasy

Odoslaťod DanielkaS »

dievcence, nefenujete sa ? :_( :???:
DanielkaS

Pre svet ste len nejaký jeden človek... ale pre jedného človiečika môžete byť celým svetom.

expert
 
Príspevky: 1559

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: fén na vlasy

Odoslaťod SilvaK »

Danielka, fénujem, ale málo. Lebo potom mám vlasy otrasné, rozlietané, bez lesku a na druhý deň mastné. :no: Preto neradím. Mám obyčajný Braun.
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert
 
Príspevky: 8500

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: fén na vlasy

Odoslaťod para »

Neviem aky je ionizacny, ale ak mas dlhsie vlasy urcite sa zameraj na vykon. Inak tam asi nic ine nieje, ziadne speci programy ako napr. pri pracke :)
para

spomienky na detstvo

expert
 
Príspevky: 13470

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: fén na vlasy

Odoslaťod DanielkaS »

kupila som si nakoniec v Lidli (nejaka nemecka znacka, muz vravi, ze by to malo byt ok), ma tri stupne teploty, dva stupne rychlosti, ionizator, zvlast tlacidlo na chladenie vzduchu, vzadu je odnimatelna mriezka na cistenie, ma to aj ten difuzer (s tym neviem moc narabat :-( ), takze uvidim, kedze sa fukam skoro po kazdom myti ,do toho decka chodia na plavanie 2x tyzdenne, tak ho vyuzijeme, dva roky je tam zaruka, tak snad sa dovtedy prejavi...
http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl_sk ... _18721.htm tento, tak snad posluzi, doteraz som mala taky ako kabelkovy, maly philips, ale uz sa prehrieval, stupen teploty len jeden.... uz mi smrdel pri fenovani :-)
DanielkaS

Pre svet ste len nejaký jeden človek... ale pre jedného človiečika môžete byť celým svetom.

expert
 
Príspevky: 1559

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron