Sijaci stroj

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Sijaci stroj

Odoslaťod jojaii »

Ahojte,
nikdy v zivote som nic nesila, ale teraz by som sa chcela naucit aspon nohavice sktratit, pripadne malej usit nejake zviertka podla stihu...Na trhu je zaplava znaciek a typov sijacich strojov. Nepotrebujem nic narocne a v velkym mnozstvom funkcii. Aky stroj by ste mi doporucili. Mama mala 25 rokov ETU :) a nedala na nu dopustit, potom jej otec kupil stroj SINGER, ale aj tak stale sila na tej starej ETE a nakoniec jej raz vypadol stroj z ruky na dlazbu a rozletel sa na kusky :( A tak musela zacat sit na Singeri a dost nadava :( A pritom som myslela, ze Singer su naozaj dobre masinky. Aku mate vy ?
jojaii
pokročilý
 
Príspevky: 560

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sijaci stroj

Odoslaťod jojaii »

Trencanka dakujem za ponuku, skusim este pozriet nejake nove, netusim, kolko stoja take jednoduchsie a este sa chcem poradit s kamoskou, co sije a ak sa rozhodnem pre Tvoju VERITASKU, tak sa ozvem :)))))
Zatial vdaka :)
jojaii
pokročilý
 
Príspevky: 560

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sijaci stroj

Odoslaťod corky »

jojaii, ja myslím, že na skracovanie nohavíc a občasne zašitie niečoho ti stačí aj nejký obyčajný
ja mam 10-ročný Privileg z Quelle, stál vtedy asi 5000 korun a stále slúži
ja ho používam tiež len na skracovanie nohavíc, občasne zašitie rozpáraného detského oblečka, prešívanie karnevalových kostýmov zo starých šiat a také veci
šiť sa v dnešnej dobe ani neoplatí ...

kedysi sme mali veritasku, na tej sme aj šili podla strihov z Burdy, ale teraz už na to nemám ani čas, ani nervy
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sijaci stroj

Odoslaťod jana v. »

ja mam tiez veritasku, pokial si pamatam, tak je rok vyroby 1975 :-), ale ja som stale spokojna. ale je pravda, ze uz vela nesijem, len obsivam detom. raz za dakych 5-7 rokov to dam profesionalovi vycistit, ponastavovat a zatial fajn. viem ze byvala suseda si kupila nejaky rusky, asi cajku a na tom som sa nevedela naucit, ked potrebovala nieco ukazat. veritaska sa mi pomalsie rozbiehala, ten pedal bol taky citlivejsi, dalo sa sit aj pmalocky, skoro by som povedala steh za stehom, na tom ruskom bud nesil, alebo hned rychlo. a niekedy potrebujes trochu presnejsie obsit napr. kraj, aby pekne vyzeral, vtedy je dobre, ked ide pomaly.
jana v.
expert
 
Príspevky: 2196

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.