Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod rimanta » St 18.Apr. 2018 11:47

Akčná ponuka sa dá pozrieť napríklad aj na internete, ale predsa je to iné keď sa pôjdeš popozerať po predajni, to skôr uvidíš a možno ťa zaujme aj to, čo by ťa na internete na nejakej fotke ani len nezaujalo :-)
Obrázok používateľa
rimanta

Mood: Tired
Založený: Št 14.Júl. 2016 18:32

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod nowiena » Št 19.Apr. 2018 9:18

To je rimanta tiez pravda, ze inak to moze vyzerat na obrazku a inak v reale, na predajni a hlavne budem mat aj lepsiu predstavu o velkosti, o farbe o prevedeni. Ja mam z toho trosken akoze strach, obavy, ale dufam, ze ma to coskoro prejde predsa len kuchyna bude moje kralovstvo :-)
nowiena

Založený: Po 29.Jan. 2018 15:39

Odoslaťod zonalla » Pi 20.Apr. 2018 15:21

Áno, ale netreba zabúdať, aj keď by išla na predajňu, aby si pozerala jednotlivé parametre, aby vedela si aj odôvodniť, že prečo práve chce toto a hento, aby vlastne si bola tým svojím výberom si aj istá, aby potom o pol roka nepovedala, že zabudla som venovať pozornosť niečomu inému napríklad pri rúre a teraz by sa inak rozhodla.
Treba myslieť aj do budúcna.
zonalla

Založený: St 15.Mar. 2017 20:35

Odoslaťod selvina » Po 23.Apr. 2018 11:50

to je pravdou, ja som si aj spísala čo chcem, čo sa mi páči, čo by som chcela a podobné záležitosti a potom podľa mňa je super aj predajne navštíviť, pozrieť si, čo chcem, čo by som rada kúpila a aj to človeku pomôže :-)
Obrázok používateľa
selvina

Založený: St 25.Jan. 2017 12:05

Odoslaťod misrucha » St 02.Máj. 2018 18:01

som rada ze mi pisete ze mi poskytujete taky iny pohlad na tieto veci ze sa viem posunut dalej :-)
zonalla to by som bola najstasnejsia, ze keby som si to vedela vsetko odovodnit, aby som vedela si povedat, sama sebe vysvetlit co jak -)
misrucha

Založený: Ut 06.Mar. 2018 10:34

Odoslaťod mirika88 » Ne 13.Máj. 2018 14:13

vybrala si nejaké spotrebiče už? alebo ešte si sa neposunula? lebo podľa toho čo čítam už sa nad tým trápiť nejeden deň a bolo by na čase, keby si už mala za tým :-)
mirika88

Založený: St 11.Apr. 2018 11:26

Odoslaťod misrucha » St 16.Máj. 2018 18:53

vybrala ako vybrala. ma uz asi predstavu ako by mala vyzerat a zacala som si uz tie jednotlive funkcie rozoberat, co by som chcela, co by mi bolo zbytocne a podla toho sa asi aj budem riadit pri vybere. uz mi potom iba zostava obehat tie jednotlive predajne a rozhodnut sa :)
misrucha

Odoslaťod zonalla » Št 17.Máj. 2018 10:11

Veď si to skús všetko normálne spísať na papier, napíš si k tomu čo všetko od toho spotrebiča očakávaš a koľko by si chcela doňho investovať. Tam si to všetko tak ujasni, pomôž si možno aj trochu internetom a priprav si napríklad aj otázky, ktoré by si sa chcela spýtať keď budeš na predajni predavača :)
zonalla

Založený: St 15.Mar. 2017 20:35

Odoslaťod mirika88 » Po 21.Máj. 2018 17:36

hej s týmto súhlasím, bude lepšie ak si ujasníš čo vlastne chceš a potom sa už iba bude v obchodoch toho držať :)
mirika88

Založený: St 11.Apr. 2018 11:26

Odoslaťod misrucha » Ut 22.Máj. 2018 14:28

baby ja som sa v tom zase stratila, niektore tie funkcie ani poriadne neviem na co su, napriklad pri chladnicke ale hlavne pri rure na pecenie :( ani vlastne neviem s cim mam ist do predajne, mam si vybrat nejake dve alebo tri znacky a nechat si poradit? alebo uz mat vybrate? ach toto je nekonecny pribeh
misrucha

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...