Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod lianaska »

nemusia k sebe vobec ladit znacka, skor farba, ked sa rozhodnes, ze chces cierne spotrebice, tak aby vsetky take boli aby to nebolo nejako rusive, ale znacka nemusi byt vobec jedna, to podla mna malokto riesit aby to bolo jednej znacky, skor ide aj o parametre ako take, kazdy potrebuje nieco ine a kazda znacka nieco ine aj poskytuje ;-)
lianaska

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod alexa30 »

to ano, tiez aj s tymto suhlasim pretoze mnohe veci idu ruka v ruke a dolezite je vlastne aj to aby sme sa potom v tej kuchyni citili dobre, aby sme vedeli vsetky spotrebice obsluhovat :-)
alexa30

Odoslaťod misrucha »

kocky povedzte mi ako s umyvackou riadu? ako casto ju plnite?
aku velku mate neviem sa v tom smere rozhodnut v nicom, ani aku velku ani aku znacku ani nic a mam taky chaos v tom, ze az sa mi plakat chce
misrucha

Odoslaťod lafina »

Ahoj, my sme najprv porovnávali tu https://necenzurovane.sk a potom sme kúpili práčku, umývačku, kočík a autosedačku :)
lafina

Odoslaťod nowiena »

Takze musim mysliet na viacero veci naraz, no tak dufam, ze to nebude nejakym problemom, ked to budem chciet pretavit do praxe :-D
Lebo mysliet na tolko toho pfu. Ja by som chcela aby to aj fajn vyzeralo. Najradsej by som to uz mala za sebou :-D
nowiena

Odoslaťod zlatiana »

misrucha mozem ti napisat o nasej umyvacke my mame Bosch, kupovali sme ju v Planeu, na sirku je velka cca 45cm, cize je to taka mensia umyvacka, ale nam trom bohato staci, stacime ju naplnit, ale zase nie je to take, ze by denne musela ist viackrat, vacsinou tak raz denne ju pustim, co je podla mna tak akurat :-) ma sest programov, mam moznost si vybrat aj teplotu umyvania, odlozeny start, no proste mnozstvo uzitocnych veci :-P
zlatiana

Odoslaťod misrucha »

neviem si predstavit ako a s cim by som si to porovnavala :-)
zlatiana hej hej su aj vacsie to viem, no to ma zaujima, nepamatas si, ze na kolko suprav riadu to bolo? aby som si to tak viac vedela predstavit? preco ste ju kupovali prave tam?
misrucha

Odoslaťod Niminke »

Tak vacsiu podla mna odcenis, ak ste uz styria a viac, takyto rozmer je tak pre trojclennu rodinu uplne v pohode, aspon kym dieta nepride do toho veku, ze vela je a aj kopu riadov narobi :-P
Niminke

Mood: Happy

Odoslaťod zlatiana »

10 suprav riadu :-) preco? tak poviem ti, ze mna zaujimal aj pomer cena a kvalita a celkovo, ked sme zvazovali a si tak doma porovnavali, tak toto sa nam zdalo ako najlepsia volba, z kazdeho uhla pohladu ;-)
dokonca je super to, ze ak si nevies sama poradit, tak na predajni su ochotni vedia to poradit co by bolo pre teba vhodne aky typ ;-)
zlatiana

Odoslaťod misrucha »

tak myslim, ze aj takato velkost by nam mohla byt fajn stacit, ked je to na tolko riadov :-) jasne rozumiem si si to takto brala, to je dost podstatne chapem, ked sa tebe to tam tak pozdavalo, tak by som si aj ja mohla skusit pozriet ich ponuku ci ma cosi zaujme, mozes mi napisat za jaku cenu bola?
misrucha

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...