Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod sylmia »

Áno, nie je to problém, len kde ho dať, to je potom celkom problém, veľmi veľa vecí mrazíme, kedysi sa mi o tom ani len nesnívalo, že toho toľko bude. Plastina ja ti to verím, že si rada niet nad to, keď už veci vyriešiť a potom si môžeš užívať už len kľud a pohodu :-D :-D
sylmia

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod monias »

To máš tak ako aj ja s práčkou, tiež som ju chcela do kuchyne, len neviem kam by som ju dala, tak som to nakoniec nechala tak a bola som si kupovať novú rúru akurát tak v Planeu, lebo zbytočne by som si komplikovala s tou práčkou život a aj tak tožvie či by sa mi to páčilo, či by to bolo dobré, takto mám aspoň novú rúru a už sa nemusím ničím nejako trápiť :-p
monias

Odoslaťod airana »

monias ty vseobecne radsej nakupujes takto v predajniach? ja mam po pravde zmiesane pocity, ked pozeram tie rozne internetove predajne, ked neviem co je to zac a nemozem si ani pozriet to co potrebujem :(
airana

Odoslaťod klarkapretty »

ked mas zmiesane pocity, tak nejako nespekuluj a riad sa instinktom, pocitom, ved tento cit mame my velmi dobre vyvinuty si myslim, takze vieme odhadnut, co je fajn co nie, do coho ist ;-)
klarkapretty

Mood: Cool

Odoslaťod kajutruska »

Airana viacere v tomto smere mame taketo pocity ako ty, takze si ani nic z toho nerob je to normalne, preto aj ja som chladnicku si kupovala na kamennej predajni, aby som mala istotu a tak isto potom aj umyvacku riadu, ja som taka pokojnejsia, ked si to takto vybavim
:-) :-)
kajutruska

Odoslaťod airana »

aj ja po pravde pride mi to lepsie, ked mozem vidiet co chcem zoznamit sa s tym aby som vedela co ocakavat, ked budem mat dany spotrebic doma, akoze bolo by to rychlejsie keby som si objednala cez internet, ale necitim sa nejako na to a hlavne sa bojim aby som sa dako neoklamala
airana

Odoslaťod selvina »

tak sa zbytočne tým nestresuj, keď to nepovažuješ za dobré riešenie, keď niečo ťa nemá chytiť za srdce, že si nemyslíš, že je to OK, tak nemá zmysel nad tým ďalej uvažovať, urob si výlet po obchodoch a budeš to mať aj miesto večernej rýchlej chôdze :-D :-D
selvina

Odoslaťod nowiena »

Kupovali ste vsetky spotrebice na jednej nejakej predajni? Alebo vsetko postupne a tam kde to vychadzalo najvyhodnejsie? Ako sa k tomu postavit aby to bolo najefektivnejsie?
nowiena

Odoslaťod alexa30 »

podla mna je dobre si to vyhliadnut vsetko na jednom mieste tie spotrebice, nemusia byt jednej znacky, ale vela veci ti to ulahci, ked ich kupis naraz na predajni a nebudes musiet chodit od jednej k druhej a pritom ani nebudes vediet, co presne hladas a podobne :-)
alexa30

Odoslaťod nowiena »

Ty si kedy kupovala tieto veci naposledky? Ked to mas tak v merku?
Cize znacky nemusia k sebe ladit? Ze aby to bolo jednej?
nowiena

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...