Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod saskia34 » Ut 12.Sep. 2017 6:43

mas mikrovlnku vstavanu, ci volnestojacu? My kombinujeme, ze ako to vsetko spravit, ci dat vstavane vsetky spotrebice alebo nie alebo ako. Len napriklad chladnicku asi nechcem zabudovanu, pretoze chladnicky su v dnesnej dobe uz velmi pekne, ze krasne ukazu, ze to nie je len kus spotrebicu, ale uz aj kus nabytku, len neviem manzel nad tym kruti ustami, co si o tom vy myslite?
saskia34

Založený: Po 18.Júl. 2016 19:58

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod pauuula » St 13.Sep. 2017 14:09

ja by som ju tiez neschovavala, neviem. presne ako vravis, teraz su tie chladnicky uz vseliake a isto ak by som si kupovala novu, by som ju schovalala do linky :nie:
Obrázok používateľa
pauuula

Založený: Ut 20.Jún. 2017 7:04

Odoslaťod krowlina » Št 14.Sep. 2017 13:25

...voľnestojacu mám aj ja...urob si podľa seba...my máme vstavanú akurát tak rúru a varnú dosku...inak všetko mám tak, že je vidieť...aj digestor mám odkrytý...dnes sú tie chladničky pekné...viem tiež som si tým prešla, keď sme boli kupovať varnú dosku a rúru v Planeu...tak už vtedy som pohľadom pásla po novej chladničke...no drahý zakázal...že ešte mám aspoň rok vydržať a potom si môžem ísť aj novú chladničku vybrať...tak na to sa tiež dosť teším...už aby to bolo...tiež už vidím ako si vyberiem podľa toho jak vyzerá... :-D :-D
krowlina

Založený: Št 31.Aug. 2017 8:17

Odoslaťod pauuula » Ut 19.Sep. 2017 14:21

krowlina píše:...voľnestojacu mám aj ja...urob si podľa seba...my máme vstavanú akurát tak rúru a varnú dosku...inak všetko mám tak, že je vidieť...aj digestor mám odkrytý...dnes sú tie chladničky pekné...viem tiež som si tým prešla, keď sme boli kupovať varnú dosku a rúru v Planeu...tak už vtedy som pohľadom pásla po novej chladničke...no drahý zakázal...že ešte mám aspoň rok vydržať a potom si môžem ísť aj novú chladničku vybrať...tak na to sa tiež dosť teším...už aby to bolo...tiež už vidím ako si vyberiem podľa toho jak vyzerá... :-D :-D

aku si si kupila, ak smiem vediet?
Obrázok používateľa
pauuula

Založený: Ut 20.Jún. 2017 7:04

Odoslaťod selenica » Ut 19.Sep. 2017 16:45

Tie chladničky sú veru dnes už krásne. Tiež som už od viacerých kamošiek počula, že vstavanú, ale ja tiež nechcem. My musíme dať do poriadku najskôr linku, nech sa nejako zhodneme s mužom a potom budeme riešiť spotrebiče. Chladničku si asi budem vyberať ako prvú, keď už mám nejakú tú predstavu :-D
Na lásku je vždy čas!
Obrázok používateľa
selenica

Mood: Cool
Založený: Pi 04.Nov. 2016 14:12

Odoslaťod valinda » St 20.Sep. 2017 7:43

paula podla toho co pisala mam pocit ze si este nekupila lebo jej to chlap neschvalil takze asi sa darmo pytas my by sme najradsej vsetky spotrebice vyhodili a vymenili hned a zaraz ale vidim to aj na mojom chlapovi ze radsej vsetko pomaly postupne a usetrime aj peniazky ;)
Obrázok používateľa
valinda

Založený: St 14.Jún. 2017 9:22

Odoslaťod krowlina » Št 21.Sep. 2017 13:13

...ešte žiadnu chladničku som si nekúpila...to by som ale chcela riešiť v blízkej budúcnosti...takže potom dám vedieť, že pre akú som sa rozhodla...to ja som maniak na také veci :-D...každému sa páči niečo iné je to proste tak s tým nič nespravíš...ale tak ja sa v tomto riadim svojím pocitom...že čo asi a potom technickou stránkou samozrejme...
krowlina

Založený: Št 31.Aug. 2017 8:17

Odoslaťod pauzi » Po 25.Sep. 2017 8:33

Chladnička je aj mojím snom. Už mesiac chodím kadetade a zháňam nejakú, čo by sa mi pozdávala aj parametrami, aj veľkosťou, objemom a taktiež výzorom. Asi chcem od jednej chladničky veľa. Neviem či mám znížiť nároky alebo čo mám spraviť, aby som si vôbec vybrala čosi.
pauzi

Založený: Št 20.Júl. 2017 9:03

Odoslaťod samadys » Po 25.Sep. 2017 11:32

valinda tak nieco na tom je, my sme tiez kupovali postupne a vyplatilo sa to, da sa to riesit aj tak, ze naraz len to treba pozerat kde budu mat aj prijatelne ceny, kde by sa to oplatilo, my sme sa dohodli, ze postupne a nakupili sme super a aj za prijatelne ceny :)
Obrázok používateľa
samadys

Založený: Št 03.Aug. 2017 9:45

Odoslaťod valinda » Ut 26.Sep. 2017 8:50

ja teraz z casu na cas si pozriem nejaku tu akciovu ponuku, tak uvidime, len hlavne nechcem nieco silou mocou uz aj hned rychlo a potom si budem hovorit, ze som si mohla dopriat viac casu a viac sa aj tomu vyberu povenovat, lebo toto je nakup na dlhe rooocky tak by som chcela aby bol dobry :-)
Obrázok používateľa
valinda

Založený: St 14.Jún. 2017 9:22

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.